Zasto zapad mzri kako oni kazu „slawe“?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dostojevski je popularniji u evropi nego u rusiji

hemingvej je popularniji u evropi nego u sad

ovo sve sto si napisao je totalna glupost...i zasnovano na nekim tvojim zapazanjima koja nisu verodostojna

inace na engleskom rob se pise slave...

Pomenuti Dostojevskog i Hemngveja u istoj recenici , je isto staviti u slican kontekst, Ostrogorskog i Paju Patka .
 
Poslednja izmena:
Dobro, vremena se menjaju.

Istrazivanja su pokazala da Srbi nisu Sloveni, vec Dinarci.

Albanci naravno nisu Turci vec Mediteranci.

Albanci su veoma bliski sa Grcima, prakticno velikim delom imaju isto poreklo.

Srbi i Albanci su mnogo vise izmesani nego sto se misli, Srbi su 65% slicni sa Grcima i Albancima, a 30% sa Rusima.
 
Dobro, vremena se menjaju.

Istrazivanja su pokazala da Srbi nisu Sloveni, vec Dinarci.

Albanci naravno nisu Turci vec Mediteranci.

Albanci su veoma bliski sa Grcima, prakticno velikim delom imaju isto poreklo.

Srbi i Albanci su mnogo vise izmesani nego sto se misli, Srbi su 65% slicni sa Grcima i Albancima, a 30% sa Rusima.

Koja to istraživanja pokazuju da Srbi nisu Sloveni? Inače ja sam visok, plav i lep tako da kategporički odbijam da su Srbi slični ko zna kome tamo...
 
Posle bombardovanja Srbije-Zapad je poceo da propada..
Proteklih 10 godina je najgorih 10 godina u Istoriji USA ..
Prvi put u Istoriji americka berza je imala pad za 10 godina..
USA dolar je izgubio preko 30% u odnosu na korpu vodecih valuta..
Rusija je posle Brazila imala najveci skok..
Sloveni se bude-21 Vek je Vek prosperita Slovena..

The decade's winners and losers

Total returns (including dividends) for U.S. stocks and bonds, select foreign stock markets and other assets for the period Dec. 31, 1999 through Nov. 30, 2009.
Asset 10-year total return Average annual return
Brazil 494.03% 19.67%
Gold bullion 309.39 15.26
Russia 301.13 15.03
India 257.00 13.68
Crude oil 201.87 11.78
Australia 193.42 11.46
Norway 176.69 10.80
Commodities (S&P MSCI index) 163.48 10.26
China 149.46 9.65
Real estate investment trusts (NAREIT index) 147.82 9.58
Emerging markets stocks 144.62 9.43
Denmark 131.69 8.84
Canada 122.20 8.38
U.S. long-term Treasury bonds 120.24 8.28
Spain 117.29 8.13
Austria 117.17 8.13
U.S. corporate bonds 90.59 6.72
U.S. intermediate-term Treasury bonds 74.18 5.75
New Zealand 62.35 5.00
Singapore 54.92 4.51
Switzerland 53.87 4.44
Hong Kong 50.37 4.20
Portugal 31.05 2.76
Russell 2000 index (Small-cap U.S. stocks) 30.73 2.74
Median new-home price 28.76 2.60
Median existing-home price 21.23 1.96
France 18.93 1.76
Sweden 18.09 1.69
Germany 12.69 1.21
Dow Jones Industrial Average 12.47 1.19
United Kingdom 11.54 1.11
Italy 9.94 0.96
Netherlands 8.92 0.86
Belgium -6.19 -0.64
S&P 500 -11.13 -1.18
Greece -25.88 -2.97
Japan -31.70 -3.77
Finland -47.74 -6.33
Ireland -55.75 -7.89

Note: Foreign stock market returns are based on MSCI indexes and are stated in U.S. dollars. Bond returns are based on Barclays indexes

Source: Ned Davis Research

Read more: http://www.sfgate.com/cgi-bin/artic...26/BU1R1B8D7G.DTL&type=business#ixzz0b2TD6HLS
 
Poslednja izmena:
Zasto zapad mzri kako oni kazu „slawe“?

Na zapadu vlada jedna opsta mirznja prema slovenskim narodima, svejedno da li su to Poljaci, Tschehi ili najgore po njima Rusi, Srbi itd.
Na zapadu se cesto cuje i pise: u Nemackoj Slawe = S(K)lawe sto znaci rob. Na engleskom Slawe S©lawe = robovi.
Na zapadu se cesto govori o slovenskoj opasnosti, koja se mora spreciti.
Sportski uspehi nasih sportista se ne spominju u njihovim medijima ili se omalovazavaju, tako sve po redom kao i na Evrosong-kontestu.
Zapadne medije kao 90% zapadskog zivlja je anti-slovensko orijentisano, opste mislenje o Slovenima ja da su niza rasa, primitivci, lopovi, neskolovani, da nemaju svoje pesnike i naucnike.
Na zapadu 98% naroda nezna za Teslu, Dostojevski i druge slovenske licnosti.

Zapad sebe uvelicava, kad druge omalovazava.

EU je klub zapadnih drzava, koji samo tolerisu neke slovenske narode, dok su poslusni i dok imaju korist od njih.

Moje licno misljnene o ponasanju zapada prema Slovenima: Mi smo zapadu po svemu najblizi (naucno, vojno, ekonomsko u buduce), ali zapad samo voli i ceni nerazvijene narode, na taj nacin sebe opet moze da uvelicava.

Ljubomora je glavna religija na zapadu.

vrlo ksenofobicno...ali mislim da njih bas zabole....dokle god je bela rasa u pitanju...
mislim da imaju nesto protiv crnaca, semita(iako su i oni kao beli...izgleda nedovoljno) i zutih sto se najbolje vidi po tome kako je naseljavana Australija....
cesto je bilo da su nasi (i drugi beli) vrlo lako dobijali papire dok druge rase ne....
 
vrlo ksenofobicno...ali mislim da njih bas zabole....dokle god je bela rasa u pitanju...
mislim da imaju nesto protiv crnaca, semita(iako su i oni kao beli...izgleda nedovoljno) i zutih sto se najbolje vidi po tome kako je naseljavana Australija....
cesto je bilo da su nasi (i drugi beli) vrlo lako dobijali papire dok druge rase ne....

A kako je to naseljavana Australija? Kao kaznena kolonija gde su slali bele robijaše? tamo što ima belog potomci su, u dobroj meri, kriminalaca.
 
U Srbiji i ex yu Makedoniji slovenska haplogrupa je rasprostranjena sa manje od 16%..

Mnogo vise je u Sloveniji i Hrvatskoj, i naravno u jugoistocnoj Evropi (najvise Poljska, Slovacka), Ukrajini i Rusiji.

Ovo je raspored prisustva Slovena u svetu.

Moze se videti za Srbiju, ex yu Makedoniju i Crnu Goru kako je bledo bojeno (pogledajte skalu koncentracije) oko 10-15 ili eventualno 15-20 zavisno od regiona.

716px-R1A_map.jpg
 
U Srbiji i ex yu Makedoniji slovenska haplogrupa je rasprostranjena sa manje od 16%..

Mnogo vise je u Sloveniji i Hrvatskoj, i naravno u jugoistocnoj Evropi (najvise Poljska, Slovacka), Ukrajini i Rusiji.

Ovo je raspored prisustva Slovena u svetu.

Moze se videti za Srbiju, ex yu Makedoniju i Crnu Goru kako je bledo bojeno (pogledajte skalu koncentracije) oko 10-15 ili eventualno 15-20 zavisno od regiona.

716px-R1A_map.jpg

a koji je ostatak procenta?
pitam: kojom narodu mi onda "pripadamo"?
 
M-1980:
a koji je ostatak procenta?
pitam: kojom narodu mi onda "pripadamo"?

Srbi originalno su Dinarci.

Dinarci nisu Sloveni.

Pogledajte ovaj ruski sajt, na njemu su sve glavne haplogrupe.

rodstvo.ru/old-rus.htm

Rusi Slovene cesto nazivaju Arijci (R1a haplogrupa).

Rusi Dinarce cesto nazivaju Drevni Evropljani (I1b ili po novom I2a2 haplogrupa).
 
Poslednja izmena:
Srbi originalno su Dinarci.

Dinarci nisu Sloveni.

Pogledajte ovaj ruski sajt.

rodstvo.ru/old-rus.htm

Rusi Slovene cesto nazivaju Arijci (R1a haplogrupa).

Rusi Dinarce cesto nazivaju Drevni Evropljani (I1b ili po novom I2a2 haplogrupa).

Najpre ne dinarcio nego dinaroidi. A potom to je besmislica, to nema veze sa rasom i narodom. To ima veze sa lokalnim mentalitetom i to su pisali Cvijić i Dvorniković, a jedino pametno koliko se sećam jednom Djindjić elaborirao. Dakle Srbi su Sloveni, a ruskih prostakluka nas molim te poštedi.
 
M-1980:
a Sta bi bili Dinarci??
ako te ne mrzi priblizi mi...ne secam se tog naroda u istoriji..

Ne secas se zato sto niko u istoriji te to nije ucio.

Provlaci se istorija austrougarske skole koju je dobrim delom usvojila i ostala evropska (francuska i britanska) kao i ruska skola da su stanovnici Balkana vecinom Juzni Sloveni.

Naziv izvornog naroda od koga poticu danasnji Dalmatinci, Hercegovci, Bosanci, Srbi i ex yu Makedonci (i verovatno Crnogorci ali treba biti oprezan kada su Crnogorci u pitanju), a to je Dinarci, tesko ce se jos dugo uciti po skoli.

Ali doci ce dan da konacno dinarski narod prestane da se zove Juznim Slovenima.

Ima pomaka po enciklopedijama, ukljucujuci i Wikipediju, ali proteci ce jos vremena kada ce termin Dinarci koji je jedini ispravan da zameni druge.
 
Ne secas se zato sto niko u istoriji te to nije ucio.

Provlaci se istorija austrougarske skole koju je dobrim delom usvojila i ostala evropska (francuska i britanska) kao i ruska skola da su stanovnici Balkana vecinom Juzni Sloveni.

Naziv izvornog naroda od koga poticu danasnji Dalmatinci, Hercegovci, Bosanci, Srbi i ex yu Makedonci (i verovatno Crnogorci ali treba biti oprezan kada su Crnogorci u pitanju), a to je Dinarci, tesko ce se jos dugo uciti po skoli.

Ali doci ce dan da konacno dinarski narod prestane da se zove Juznim Slovenima.

Ima pomaka po enciklopedijama, ukljucujuci i Wikipediju, ali proteci ce jos vremena kada ce termin Dinarci koji je jedini ispravan da zameni druge.

ok. videcemo onda.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top