Zašto u muslimanskim zemljama žene nemaju nikakva prava?

Keeper:
ne, ja ne govorim o primitivnim narodnim obichajima, ja sam ti rekao shta pishe u bibiji ;-) da si chitao, znao bi.
a obichaj smeshtanja zhena u levi brod bazilika je takodje lepa hrishcjanska diskriminacija, a shto se njihovih "visokih polozhaja" u SPC tiche ja nisam video nishta vishe od chasne sestre.
uostalom, samo pogledaj malo oko sebe. samo u mom komshiluku ti ja mogu recji za tri sluchaja fizichkog maltretiranja zhena. shta mislish kako ide dalje niz ulice? jedino shto to nije ozakonjeno, kao kod dragih nam muja ;-)

uglavnom, makar u vezi jednog si u pravu, a to je u vezi toga da ste 100god ispred muja shto se tiche odnosa prema zhenama. ali iako ste ispred njih, i dalje ste vrlo vrlo primitivni.

Јао, што је тешко комуницирати са безбожницима и
некрштеним људима...
Прво у Српској православној цркви не постоје
ЧАСНЕ СЕСТРЕ - глупердо, оне постоје
у Римокатоличкој цркви.

Што се тиче права жена у Србији она су на веома
високом нивоу. Дај пример неке друге земље
у којој је то боље решено - пре свега на "Западу"
жене су више дискриминисане него код нас.

Осим тога тема није о Србима (које ти неизмерно
мрзиш) - тема је о односу муслимана према
женама. Ако немаш шта о томе да кажеш - боље ћути!
 
eremita:
Јао, што је тешко комуницирати са безбожницима и
некрштеним људима...
Прво у Српској православној цркви не постоје
ЧАСНЕ СЕСТРЕ - глупердо, оне постоје
у Римокатоличкој цркви.

vrlo bitno kako zovete te vashe, dal sestre, tetke il strine. uglavnom, najvishi stupanj koju je zhena dostigla u vashoj crkvi, a da sam ja chuo il video to, je popadija:D

eremita:
Што се тиче права жена у Србији она су на веома
високом нивоу. Дај пример неке друге земље
у којој је то боље решено - пре свега на "Западу"
жене су више дискриминисане него код нас.

sigurno. obrazlozhi. apsolutno sam siguran da na zapadu ima vishe muzheva koji njakaju zhene koje ne smeju ni da pisnu no ovde. ajd shta mlatish.

eremita:
Осим тога тема није о Србима (које ти неизмерно
мрзиш) - тема је о односу муслимана према
женама. Ако немаш шта о томе да кажеш - боље ћути!
sve sam rekao, a ti si veshto preskochio ono shto smo gigule i ja napisali. tema nije o odnosu muslimana prema zhenama, vecj o vashoj mrzhnji prema muslimanima, zbog chega je ova tema i otvorena ;-)
 
Пази лицемера, тупи као је немачког порекла и позива се на свог деду који није хтео да иде руку под руку са нацистима и тиме нам ставља до знања како су нацисти у немачкој нацији мањина док је у по српском питању ситуација обрнута, због једног снимка смо сви нацисти а муслимани, стари СС савезници већини његове нације, су тотални позитивци.
И тако на крају изађе на видело ко и због чега брани муслимане.
Много волим овакву децу из разбијених бракова.
 
PAC-PAC:
Пази лицемера, тупи као је немачког порекла и позива се на свог деду који није хтео да иде руку под руку са нацистима и тиме нам ставља до знања како су нацисти у немачкој нацији мањина док је у по српском питању ситуација обрнута, због једног снимка смо сви нацисти а муслимани, стари СС савезници већини његове нације, су тотални позитивци.
И тако на крају изађе на видело ко и због чега брани муслимане.

ej, mnogo ti je dobra ta tvoja logika. samo josh ja nisam video gde sam ja to rekao da su srbi fashisti a muslimani pozitivci, ili mi je, ups, promaklo :)
slushaj vamo.
pradedu (a ne dedu) sam spomenuo da biste videli kako se ponasha civilizovan chovek neopterecjen nacionalizmom.
i nisam ja sad kao samo shvabo, hihi, moje poreklo je prava ikebana, i to previshe pikantna za vashe nacionalistichko-shovinistichke stomake :)

PAC-PAC:
Много волим овакву децу из разбијених бракова.

ajd kad me volish budi mi tata. da te nauchim malo zdravom mozgu i pameti ;-) :D
 
За једног човек у струци исувише мешаш национализам и национал-социјализам.
Пример твог прадеде је више него за похвалу с тим да он није хтео да буде агресор док су моје прадеде једноставно морале да се бране.
Више је него очигледна твоја неуравнотеженост у односу на две зараћене стране, на пример, најдаље у осуди Абдуррахмана је било то што си га назвао мапетовцом.
Размислићу о понуди.
 
PAC-PAC:
За једног човек у струци исувише мешаш национализам и национал-социјализам.
Пример твог прадеде је више него за похвалу с тим да он није хтео да буде агресор док су моје прадеде једноставно морале да се бране.
Више је него очигледна твоја неуравнотеженост у односу на две зараћене стране, на пример, најдаље у осуди Абдуррахмана је било то што си га назвао мапетовцом.
Размислићу о понуди.

Е, свашта, па овај Kepeer зове
РАС-РАС-а да му уебе кеву :roll: :roll: :roll:
И те Швабе су мало шенуле, јесте ли читали за оно
перверзно убиство у Немачкој преко интернета,
када се неки даса хомић јавио човеку који патолошки
воли да једе људско месо... па су се прво,
хм... па га је овај укантао и исецкао и
сместио у замрзивач.... и појео, оооооооо Боже ме
сачувај и саклони :(
и суд на крају није имао зашта да га осуди...уууууууу како је демонократија лепа :twisted: :twisted: :twisted:
 
Keeper:
eremita:
Е, свашта, па овај Kepeer зове
РАС-РАС-а да му уебе кеву :roll: :roll: :roll:

hahah :lol:
on mozhe da yebe? :lol:

shalim se. ne, eremita, da malo vishe sexash ne bi ti toliko sex bio u glavi i shvatio bi da ja pakmena zovem iz pedagoshkih razloga ;-)

А ја испричах ПРИЧУ О НЕМЦИМА ЉУДОЖДЕРИМА такође
из педагошких разлога - јер следствено
Твоме понашању ја треба да извучем закључак да су
Немци = људождери, па сходно томе да си
и Ти људождер јер имаш Немачко порекло. :P
 
eremita:
А ја испричах ПРИЧУ О НЕМЦИМА ЉУДОЖДЕРИМА такође
из педагошких разлога - јер следствено
Твоме понашању ја треба да извучем закључак да су
Немци = људождери, па сходно томе да си
и Ти људождер јер имаш Немачко порекло. :P

ne, ti si isprichao prichu o NEMCU LJUDOZHDERU a ne o nemcima ljudozhderima. a i ako cjesh bash precizno da izvlachish, ja sam onda 1/4 ljudozhder jer imam tachno 1/4 nemachkog porekla ;-)

-----------------------------------
dramska pauza: jesi li ti normalan?
-----------------------------------

a ocjesh da ti ja pricham prichu o srpskom popu koji siluje decu? e pa sledstveno tome ja zakljuchujem da i ti silujesh decu jer si srbin. :)
 
Strela:
Kao što znate u islamskom svetu žene nose čadore, pokrivaju celo telo i lice, samo su im oči i šake dostupne pogledima, nemaju pravo glasa, kamenuju ih ako su "Preljubnice", njihovi muževi imaju više žena, a one služe samo za rađanje...
Kako ovo komentarišete i imate li nešto da dodate...

Kakve ovo ima veze sa ovim forumom, neka nose sto im je volja :?: :!:
 
Zašto ste bre odmah ušli u raspravu a niste čak ni pokušali da devojci odgovorite na pitanje? O.K. možda se odgovor krije u vašim visokoumnim postovima ali može li to da prođe bez prepucavanja čiji je veći? Bole mene baš za to, nego je pitanje skroz na mestu; i verujem da je u pitanju površna radoznalost a ne nekakav revolt ili mržnja na nacionalnoj i verskoj osnovi kao što je i kod mene slučaj.
Ojaditi žene od batina na Osmomartovskom protestu je stvarno dno dna... Zašto se oni tako ponašaju prema njima?
 
drago41:
Strela:
Kao što znate u islamskom svetu žene nose čadore, pokrivaju celo telo i lice, samo su im oči i šake dostupne pogledima, nemaju pravo glasa, kamenuju ih ako su "Preljubnice", njihovi muževi imaju više žena, a one služe samo za rađanje...
Kako ovo komentarišete i imate li nešto da dodate...

Kakve ovo ima veze sa ovim forumom, neka nose sto im je volja :?: :!:

Da te ova tema nije zainteresovala, pored 30-ak drugih, ne bi se ni uključivao u istu. Ja, naprimer ono što me ne zanima, na ovom i drugim forumima jednostavno preskočim. Uzgred ovde nije postavljeno kao centralni problem "nošnja"...
 
To pravilo kod muslimana ( nindza ribe ), je smesno !
I nije mi jasno kako naprave preljubu, kad su sve zamaskirane ( pa i preko ociju )? Mislim na musku populaciju , kako mu se svidi druga , kad je i njegova ista ?! ( u crnom i za mrezom na ocima )?
Gledo sam jedan snimak ( valjda iz Avganistana ) kao ispred kamere prolaze 5-6 zena u crnom , sa mrezom i preko ociju , ...i kad su videle da ih snima kamera one se okrenule ledjima !! Umro sam od smeha ! :lol:
Kao ,neko ce ih prepoznati !! :lol: :lol:
 
nesons:
To pravilo kod muslimana ( nindza ribe ), je smesno !
I nije mi jasno kako naprave preljubu, kad su sve zamaskirane ( pa i preko ociju )? Mislim na musku populaciju , kako mu se svidi druga , kad je i njegova ista ?! ( u crnom i za mrezom na ocima )?
Gledo sam jedan snimak ( valjda iz Avganistana ) kao ispred kamere prolaze 5-6 zena u crnom , sa mrezom i preko ociju , ...i kad su videle da ih snima kamera one se okrenule ledjima !! Umro sam od smeha ! :lol:
Kao ,neko ce ih prepoznati !! :lol: :lol:

ma smesno je do bola...te iz Avganistana je neko mogao da kamenuje jer se nisu sklonile od kamere...

elem...nisu sve muslimanske zemlje takve...Turska, Liban...itd...toga tamo nema...
 

Back
Top