Zasto su biolaboatorije u Ukrajini uzimale ruski DNK, da li je naucno moguce selektivno unistiti jedan narod?

zemunski kej

Elita
Poruka
20.273
Culi ste za tvrdnje Rusije da je u Ukrajini postojalo vise biolaboratorija koja su se bavili uzimnjem DNK od gradjana. Postojie i pisani dokumenti da su vise stotina uzoraka krvi ,plazme slati u inostrane institute.konkretno jedan u Pariz. Slusao sam Canka na Tv koji prica da je nemoguce da preko DNK jedan narod unistis a druge da postedis. Nisam nasao clanak da ga postavim jer vidim da i nasi izbegavaju tu temu. Da li ima neko na forumu ko ima neka saznanja da li je moguce selektivno napasti neki narod ,ne mora ceo nego veliki deo koji ima specifican DNK. Kao laik da kazem preovladajuci DNK,mislim na one haplogrupe koje se pominju a kojima nemam pojma jedino znam da se neke prenose preko oca.
 
Culi ste za tvrdnje Rusije da je u Ukrajini postojalo vise biolaboratorija koja su se bavili uzimnjem DNK od gradjana. Postojie i pisani dokumenti da su vise stotina uzoraka krvi ,plazme slati u inostrane institute.konkretno jedan u Pariz. Slusao sam Canka na Tv koji prica da je nemoguce da preko DNK jedan narod unistis a druge da postedis. Nisam nasao clanak da ga postavim jer vidim da i nasi izbegavaju tu temu. Da li ima neko na forumu ko ima neka saznanja da li je moguce selektivno napasti neki narod ,ne mora ceo nego veliki deo koji ima specifican DNK. Kao laik da kazem preovladajuci DNK,mislim na one haplogrupe koje se pominju a kojima nemam pojma jedino znam da se neke prenose preko oca.
U suštini ne. Lanac DNK služi proizvodnji gradivnih elemenata u telu i teoretski bi bilo moguće uneti deo modifikovanog DNK u nečije tuđe telo gde bi taj deo onemogućio sintezu recimo crvenih krvnih zrnaca ili imunih ćelija ili slično. Za to su projektovane tzv vektorske vakcine pa je zbog toga i bila tolka povika na Fajzera jer je baš taj tip vakcine predviđen za modifikovanje ćelijskog DNk. No napraviti nešto što bi uništavalo samo određenu naciju je teško moguće, mada ne vidim da je potpuno nemoguće da se napravi virus ili vakcina koja bi uništila jedan osetan deo populacije koji ima određene elemente DNK koji mogu poslužiti kao okidač.

To inače nije nešto novo. Čitao sam jednu naučnofantastičnu priču o ratovanju u budućnosti gde se kao oružije koriste inteligentni vještački stvorene bakterije
 
Nije mi poznato da je tako nešto moguće.
Čisto teoretski ; ako ameri poseduju tehnologiju da selektuju nove mutacije na y hromozonu (muškom) i izdvoje haplogrupe koje se isključivo vezuju za Ruse ili preovlađujuće za Ruse , ili samo deo nekih Rusa onda im preostaje samo da savladaju tehnologije detektovanja i aktivacije od strane samog virusa ili patogene organele. Drugačije rečeno ukoliko virus ili patogena bakterija u telu domaćina detektuje dotičnu hapogrupu (predhono učitanu u njen program) onda pristupa vlastitoj aktivaciji. Naravno to sve za sada zvuči kao načna fantastika.

S druge strane ostaje pitanje tajnosti rada tih labaratorija koje ulivaju sumnju u priču da se one samo bave istraživanjima na polzu svog sveta. Pratićemo dokumentaciju i svedoke koje Rusi budu iznosili javnosti.
 
Bela rasa nestaje tako da je sve moguce.

Trazi se nacin da se spasi bela rasa
Janko nezgodna situacija ,vidi ti i ja imamo isti DNK ako neko mrzi Srbe odose i Bosnjaci i dobar deo Hrvata. Nadam se da imam malo onaj vlaski ,cincarski udeo jer su moji 100% iz Srbije,opet posto sam visok 188cm mozda imam veze sa Dinarcima.
 
Janko nezgodna situacija ,vidi ti i ja imamo isti DNK ako neko mrzi Srbe odose i Bosnjaci i dobar deo Hrvata. Nadam se da imam malo onaj vlaski ,cincarski udeo jer su moji 100% iz Srbije,opet posto sam visok 188cm mozda imam veze sa Dinarcima.

Ja sam bela rasa,
Dakle svetle plave oci, svetla kosa i svetli ten. Ali nema krupne kosti. Krhske sam grade. Nisam dinarac.


838_races.webp
 
Nije moguce.

To su glupi izgovori za rusku invaziju na Ukrajinu.
Могуће је, али су за то потребни сложени биомолекуларни механизми.

Тај механизам би требао да испита Y хромозом, да препозна Р1а и одређен дериват те хапло групе, и да се онда активира уништење ћелије.

Али све је то на врло дугом штапу и неће ускоро постати стварност.

Која су све зла људи спремни да учине нисмо ни свесни.
 
Могуће је, али су за то потребни сложени биомолекуларни механизми.

Тај механизам би требао да испита Y хромозом, да препозна Р1а и одређен дериват те хапло групе, и да се онда активира уништење ћелије.

Али све је то на врло дугом штапу и неће ускоро постати стварност.

Која су све зла људи спремни да учине нисмо ни свесни.
Ne treba da se pravimo naivni Rusi ne zaostaju u tome sigurno..
Nema samo zapad zle alatke.

Pored tolikih resursa oni tek kada su upali pronašli su te labose 😂
Solidan izgovor za invaziju.
 
Ja sam bela rasa,
Dakle svetle plave oci, svetla kosa i svetli ten. Ali nema krupne kosti. Krhske sam grade. Nisam dinarac.


838_races.webp
Koje rase su Romi,ranije Cigani? Cuo sam da oni imaju neke bolesti koje se ne pojavljuju kod nas i obrnuto? Mislim izvinjavam se ako sam nekoga povredio rasisticki ,pitanju su plod neznanja.
 
Culi ste za tvrdnje Rusije da je u Ukrajini postojalo vise biolaboratorija koja su se bavili uzimnjem DNK od gradjana. Postojie i pisani dokumenti da su vise stotina uzoraka krvi ,plazme slati u inostrane institute.konkretno jedan u Pariz. Slusao sam Canka na Tv koji prica da je nemoguce da preko DNK jedan narod unistis a druge da postedis. Nisam nasao clanak da ga postavim jer vidim da i nasi izbegavaju tu temu. Da li ima neko na forumu ko ima neka saznanja da li je moguce selektivno napasti neki narod ,ne mora ceo nego veliki deo koji ima specifican DNK. Kao laik da kazem preovladajuci DNK,mislim na one haplogrupe koje se pominju a kojima nemam pojma jedino znam da se neke prenose preko oca.
Uzimali su putem antigenskog ,PrCa,Elise ….
 
Када би питали припадника неког племена из Амазоније да ли човек може да лети, коментар би био као и ваши коментари о могућностима манипулације са ДНК!
Посебно би апострофирао покретача теме, ем русофоб ем табула раса.
 
Koje rase su Romi,ranije Cigani? Cuo sam da oni imaju neke bolesti koje se ne pojavljuju kod nas i obrnuto? Mislim izvinjavam se ako sam nekoga povredio rasisticki ,pitanju su plod neznanja.

Valjda su cigani iz Indije.

Vidi postoje rase i nema tu nista uvredljivo. Vidi samo probavu ishrane. Vidi samo reakciju na laktozu (mleko) Azijati to ne podnose nikako


Ovo je jedini narod koji UOPŠTE ne sme da pije mleko! Ne piju ga čak ni deca​


https://www.telegraf.rs/zivot-i-sti...e-ne-sme-da-pije-mleko-ne-piju-ga-cak-ni-deca
 
Ne treba da se pravimo naivni Rusi ne zaostaju u tome sigurno..
Nema samo zapad zle alatke.

Pored tolikih resursa oni tek kada su upali pronašli su te labose 😂
Solidan izgovor za invaziju.
Нисам никога спомињао конкретно, само сам покушао да објасним како се циљано могу напасти носиоци одрђене хапло групе.

Ја се држим своје стране, и не сврставам се. Ти како хоћеш, али ме не интересује.
 
Када би питали припадника неког племена из Амазоније да ли човек може да лети, коментар би био као и ваши коментари о могућностима манипулације са ДНК!
Посебно би апострофирао покретача теме, ем русофоб ем табула раса.
Sada kada znate da postoji oruzije da se na finjaka istrebe Rusi vi lepo izadjite iz Ukrajine...
Oh wait to je samo još jedna Putinova laž...okupator samo laže.
 

Back
Top