zasto se devojke udavaju?zaaaaaaaastooo,bre?

  • Začetnik teme ja i vi svi
  • Datum pokretanja
Znam samo da ja jos uvek nisam nasla dovoljno dobar razlog da to uradim,a kako vreme prolazi, i kako slusam sve te smaracke price o braku,sve je vise razloga da to nikada i ne uradim.A mozda ima veze i to sto sam ninfomanka,a smara me da radim stvari koje idu uz varanje supruga,tako da ovako slobodna mirno spavam/yebavam. 8)
 
Pa, i ja sam vrlo liberalnih shvatanja po pitanju braka. Znam samo da se pre necu udati, nego sto cu se udati jer mi odlazi i poslednji voz za brak. BRAK JE, BRE, SVETINJA. A ko ne zna sta znaci svetinja, bolje da je ne skrnavi. One budale koje se vencavaju iz niskih pobuda mi lice, u ovom kontekstu, na one idiote iz nase nesrecne istorije, koji su od nasih prelepih hramova pravili staje, torove i obore. Dakle, strpavali stoku u svetinju. A treba je postovati i klanjati joj se, kako svojoj, tako i tudjoj. Onda ne bi bilo toliko nesrecnica/ka koji jure tudje supruznike.
Htela sam, u stvari, da kazem da je sve dozvoljeno pre braka, ali kad udjes u brak... Zato treba dobro razmisliti...
 
Srela sam juce drugaricu koja ima dvoje dece i muza. Sela je samnom i jos dve drugarice u kafic i podsecale smo se kako je bilo na exitu, na kom su sa nama i nasim momcima bili i ona i njen muz.
Zbog nje, ali prvenstveno, zbog mnogih drugih zena koje se nisu udale sretno kao ona, jedini razlog za udaju koji mogu da shvatim je da je neko nasao nekoga pored koga moze da ostane isti i kompletan, a ne da se pretvori u kucnog moljca, ili dzangrizavu tetku koja nikad nema vremena.
 
prokletinja:
Srela sam juce drugaricu koja ima dvoje dece i muza. Sela je samnom i jos dve drugarice u kafic i podsecale smo se kako je bilo na exitu, na kom su sa nama i nasim momcima bili i ona i njen muz.
Zbog nje, ali prvenstveno, zbog mnogih drugih zena koje se nisu udale sretno kao ona, jedini razlog za udaju koji mogu da shvatim je da je neko nasao nekoga pored koga moze da ostane isti i kompletan, a ne da se pretvori u kucnog moljca, ili dzangrizavu tetku koja nikad nema vremena.


To sa pretvaranjem u nesto sto nisi je nevidjena glupost i niko ne treba da je sebi dopusti. Ima jedna tema na kojoj su mi ljubazne tete rekle da je obavezno da te brak unisti, da citav dan riljas, kuvas, peglas, deres se na djecu i muzu ne smijes da zines. To ce uvjek biti komentar zena koje se plase braka, a znaju da bi ga i same jako voljele, ali im se ne moze, pa su ljubomorne i smaraju sa tim s*anjima.

Ne znam zasto se djevojke udaju, a ja se udajem jer mnogo volim mog vjerenika, jer osim ljubavi imamo divno prijateljstvo i saradnju i beskrajno razumijevanje jedno za drugo. I za mene se nikako ne moze reci ad to radim reda radi, da mi ne prodje voz. Ej, danas mi je druga proba vjencanice! :)
 
trnova_ruza:
Pa, i ja sam vrlo liberalnih shvatanja po pitanju braka. Znam samo da se pre necu udati, nego sto cu se udati jer mi odlazi i poslednji voz za brak. BRAK JE, BRE, SVETINJA. A ko ne zna sta znaci svetinja, bolje da je ne skrnavi. One budale koje se vencavaju iz niskih pobuda mi lice, u ovom kontekstu, na one idiote iz nase nesrecne istorije, koji su od nasih prelepih hramova pravili staje, torove i obore. Dakle, strpavali stoku u svetinju. A treba je postovati i klanjati joj se, kako svojoj, tako i tudjoj. Onda ne bi bilo toliko nesrecnica/ka koji jure tudje supruznike.
Htela sam, u stvari, da kazem da je sve dozvoljeno pre braka, ali kad udjes u brak... Zato treba dobro razmisliti...
Sta ti znaci ono sto sam podvukao :? mis'im..dopada mi se to sto si liberalna, sto znaci i vrlo savremena, urbana zenka, je l' :roll:
..vidim da postujes svetinje, tudje brakove, pravilno i lepo pises / vodis racuna i o formi i o sadrzini..to zasluzuje pohvalu/, prezires prostakluk ( sto zaslusuje jos jednu po...)
Aj mi reci, majke ti, sta ti znaci to "poslednji voz"?
Je l' to posledica kucnog vaspitanja, ili je nesto drugo u pitanju?
 

Back
Top