Quantcast

zasto se devojke udavaju?zaaaaaaaastooo,bre?

• Začetnik teme ja i vi svi
  • Datum pokretanja
V

vanjaa

Gost
vila_raviojla:
vanjaa:
ja i vi svi:
[/u][/b][/i]Zasto se zene udavaju?

DA BI POBEGLE OD NENORMALNIH MUSKARACA!

A sta ,kao, ovi za koje se udaju su normalni????

Mislim , al ti je razlog za brak :)))

PA, DEVOJKO, VEROVATNO SE NIKADA NEBIH UDALA ZA NENORMALNOG (PIJANICU, KOCKARA...)

PO TEBI JE TO NORMALNO!

U SUSTINI TE RZUMEM...IMA NAS RAZNIH

vila_raviojla

Primećen član
Poruka
539
vanjaa:
vila_raviojla:
vanjaa:
ja i vi svi:
[/u][/b][/i]Zasto se zene udavaju?

DA BI POBEGLE OD NENORMALNIH MUSKARACA!

A sta ,kao, ovi za koje se udaju su normalni????

Mislim , al ti je razlog za brak :)))

PA, DEVOJKO, VEROVATNO SE NIKADA NEBIH UDALA ZA NENORMALNOG (PIJANICU, KOCKARA...)

PO TEBI JE TO NORMALNO!

U SUSTINI TE RZUMEM...IMA NAS RAZNIH

Pa draga Vanjaa , jel umes ti da citas???
NORMALNO je da treba da se udas za NORMALNOG muskarca ali to nije razlog za brak .
Mislim po tebi ispada da se devojke udaju samo zato da bi pobegle od NENORMALNIH muskaraca a ne zato sto su nasle coveka svog zivota i tako to .

PS ja jesam srecno udata za prvenstveno dobrog i pazljivog coveka.
Nemas razloga da vredjas a svoje frustracije leci na nekom drugom mestu. Treba prvo da naucis da zivis sama sa sobom a brak je stvar koju gradi dvoje ljudi a ne utociste za nesigurne devojke .

I jos jedna stvar , nisu svi muskarci NORMALNI pa se i oni ozene zar ne ? Krajnje je bezveze ta tvoja podela na NORMALNE i NENORMALNE.

M

mala_m

Gost
pa uglavnom se udaju iz pogresnih razloga, tipa : vrememi je , necu da ostanem babadevojká, svi se udaju pa moram ija to je kao neki narodni obicaj, necu da me svi pitaju sto se nisam udala, roditelji to ocekuju od mene.... i slicno.
zato sam u zivotu srela uzasno puno udatih zena koje su kopale rukama i nogama da se udaju a posle samo 2, 3 godine braka te ogorceno savetuju: nemoj to da radis , nisi luda, zivi dok mozes, nemoj da se zajebes i slicno. jako malo zena , a ima ih, sam srela i stvarno sam im na neki nacin zavidela na zaista sretnom braku, mislim one deluju srecno i to se ne moze folirati.

M

mimi

Gost
Mene muci , moglo bi se reci, suprotan problem.

Kako ostati neudata u dugogodisnjoj vezi?

Godinama vec odolevam.
Najteze je objasniti najblizima, pa i partneru. On jos uvek pokusava da shvati kakva sam ja to zena kad posle 5 godina skladnog zajednickog zivota necu da se udam. Ja jednostavno ne nalazim ni jedan pravi razlog za to.

Mozda je razlog dosada?!

B

bili

Gost
Zaista si postavila pitanje na koje je tesko odgovoriti!Svi mi tragamo za necim savrsenim, a to ne postoji!Uvijek neko voli manje, a neko vise, to je sigurno!! Zasto se udaju??? Da pobijegnu iz sela, da pobijegnu od siromasnih roditelja......., ko ce znati! Ona sto se udaje sigurno ima razloga za to, a tako i mi! Dok se god ne udamo, necemo znati zasto, kako, gdje ........

Betty

Elita
Poruka
21.484
radi blagoslova crkve i/ili pravne države....za sve ono što može jedan par napraviti, treba imati taj neki "sertifikat".
On ima dobrih i loših strana, mada su loše strane - iracionalne. Zato se od udaje bega, bega, bega....dok te neko ne pritisne :lol: Pa čak i onda. I to u onoj meri u kojoj si iracionalna (podrazumeva se da su razlozi - ljubavni i čovečanski i komunikacijkski, i nežni i pažljivi i romantični i preduzimljivi i hrabri...).