zasto pucamo....

Obersturmfuehrer:
to su bili vojni praznici, praznici drzavnosti i kojekakve gluposti...to se i slavi tako, a ne verski praznici.....


na ovo sam odgovorio....
rekao sam: i zato je ok da se za bozic radi isto?

Дакле, у свему што си до сада написао ТЕБИ као антихристу не смета ПУЦАЊЕ, теби СМЕТАЈУ ВЕРСКИ ПРАЗНИЦИ, а поготово они празници у оквиру којих народ БАЦА ПЕТАРДЕ... :evil:

е, а мене право да ти кажем баш брига ШТА СМЕТА АТЕИСТИМА...
 
eremita:
Дакле, у свему што си до сада написао ТЕБИ као антихристу не смета ПУЦАЊЕ, теби СМЕТАЈУ ВЕРСКИ ПРАЗНИЦИ, а поготово они празници у оквиру којих народ БАЦА ПЕТАРДЕ... :evil:

ne, smeta mi pucanje na verske praznike. to sto ja nisam vernik ne menja stvar.
 
Obersturmfuehrer:
ne, smeta mi pucanje na verske praznike. to sto ja nisam vernik ne menja stvar.

Ето сада си сам написао оно што ја и тврдим, дакле, теби није сметало пуцање из топова за државне комуњарске празнике, не смета ти бар једном недељно пуцање ватромета које организује онај вештац Н.Богдановић - али ти смета када се пуца на ВЕРСКЕ ПРАЗНИКЕ - е да знаш... идем сада да бацим још три петарде... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Ето сада си сам написао оно што ја и тврдим, дакле, теби није сметало пуцање из топова за државне комуњарске празнике, не смета ти бар једном недељно пуцање ватромета које организује онај вештац Н.Богдановић - али ти смета када се пуца на ВЕРСКЕ ПРАЗНИКЕ - е да знаш... идем сада да бацим још три петарде... :lol: :lol: :lol:

vidis da si ********* u dusi :)
upravo si uporedio "drzavne komunjarske praznike" i verske praznike :)
 
Обере, покри се јорганом преко главе.......ова ће пући док избројим до СЕДАМ......

један,
два,
триииииииии...........








:lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Обере, покри се јорганом преко главе.......ова ће пући док избројим до СЕДАМ......

један,
два,
триииииииии...........








:lol: :lol: :lol:


Znas,logicno pitanje bi bilo kako bi se drustvo razvijalo kada se ne bi menjali tradicionalni obicaji?
A obicaj da se puca na verske praznike i na rodjenje sina je malouman,glup i nezreo...
 
kami83:
Znas,logicno pitanje bi bilo kako bi se drustvo razvijalo kada se ne bi menjali tradicionalni obicaji?
A obicaj da se puca na verske praznike i na rodjenje sina je malouman,glup i nezreo...

А то би сте ви атеисти хтели да мењате традиционалне и верске празнике Србима ??? :lol:

Бојим се ДА СУ ТА ВРЕМЕНА ПРОШЛА ...... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
А то би сте ви атеисти хтели да мењате традиционалне и верске празнике Србима ??? :lol:

Бојим се ДА СУ ТА ВРЕМЕНА ПРОШЛА ...... :lol: :lol: :lol:

jebg, jeremija, posto je tebi isti komunjarski top i bozic, ti to ne mozes da shvatis....pogotovo ne mozes da shvatis primitivizam.....
 
eremita:
А то би сте ви атеисти хтели да мењате традиционалне и верске празнике Србима ??? :lol:

Бојим се ДА СУ ТА ВРЕМЕНА ПРОШЛА ...... :lol: :lol: :lol:


Imas srecu sto mi nismo ko inkvizicija,ili pukovnik Amfilohije pa da nesto radimo na silu ili zabranjujemo...

A uostalom,nisam rekao za verske praznike,nego za neke debilne tradicionalne obicaje...
 

Back
Top