ZASTO NISI UDATA...?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Ima zena koje su protiv braka pa ipak redovno siznu na to pitanje.Vecina je onih koje bi se rado udale ... pa opet definitivno polude na ovo pitaje. Kako Vi drage moje reagujete na to pitanje?? Koji je vas odgovor??
 
mene to nikad niko nije pitao :?
ne smeju, boje se valjda...:lol: Ili su procenili da definitvno nisam taj tip :roll:


sve u svemu, ponekad se neko okuraži da pita "a kaćete" :P
a ja kažem - kad budemo imali vremena, ne postizavamo :mrgreen:


e, da, bio neki prof. na faksu, njemu nije bio problem kad godo me sretne to me pita, jesam li se udala, prvi pšut sam se odvalila od smeha, imala sam 19 !!! :lol:

Odgovor za njega je bio "aaa....pa, NISAM NESTRPLJIVA, šo?" :lol:
 
anakin:
ja ne vidim razlog da se tu sizi....isto mi je ko da me je neko pitao A sto ne zivis u Australiji...:)
Ima zena koje na to size.
Na primer one koje su odlucile da se nikada ne udaju, a babe i tetke salecu sa tim pitanjem svako malo jer njima nije normalno da neko ne zeli da se uda.
A ima i onih koje zude da se udaju, ali nemaju za koga pa im pitanje "zasto nisi udata" dodje kao so na ranu.
 
Betty:
pa šta kažeš, anakine ?:D
"Prvo škola, a ondaK sve ostalo " :P

tako je! onda pod kostarikanske vodopade na vencanje....ozbiljno, obecao covek vencanje u rain forest i na drugo ne pristajem...
nego katolik, mamicu mu...pa sad gura crkvu izmedju vodopada i rain foresta...a ja neecu bre, necu crkveno vencanje....
eto time se sad bavim osim skole...:)
 
e ima jedna devojka u mojoj ekipi koja pati da se uda ali nema za koga.inace ima 24 god i nevina-cuva se za muza.(muslimanka)
i danas joj jedna klijentkinja rekla "jao kako ste vi lepi" a ona posle komentarise "aha lepa sam al nemam nikoga :-( "
:lol: mislim ,jbt imas 24 god,dobar posao,svoj auto,lepotica zaista,predobra i vredna... ja nikad ne bih rekla da ona ima razloga da se oseca neispunjeno ali ona misli da je njen zivot prazan :confused:
 
hanibaI77:
e ima jedna devojka u mojoj ekipi koja pati da se uda ali nema za koga.inace ima 24 god i nevina-cuva se za muza.(muslimanka)
i danas joj jedna klijentkinja rekla "jao kako ste vi lepi" a ona posle komentarise "aha lepa sam al nemam nikoga :-( "
:lol: mislim ,jbt imas 24 god,dobar posao,svoj auto,lepotica zaista,predobra i vredna... ja nikad ne bih rekla da ona ima razloga da se oseca neispunjeno ali ona misli da je njen zivot prazan :confused:
Imam i ja jednu takvu, doduse nije muslimanka i ne cuva se. :lol: Stalno ***** kako bi se udala, kako joj radi majcinski instikt, kako nece da bude stara mama, bla, bla, kenj, kenj... :roll: :lol: Smara me! :lol:
 
e posto sam zavrsila gimnaziju i nisam upisala fakultet moja baba mi rekla "sad da se udas" " :?: " "pa sta ces drugo?ne ides u skolu,znaci da se udas" njoj je sasvim logicno da ako ne ides u skolu jedini nacin zivota je u braku.mislim da im je laknulo kad sam javila da sam trudna pa i ako smo bili nevencani,znali su da je kraj mog slobodnjackog zivota :lol:
 
Meni je tu najbolji odgovor "Sta te briga?"

Nerviraju me ljudi koji tako primitivno guraju nos u tudja posla. Ko da nekog pitas "A sto ti nemas dece?" "A sto ti nemas para?" i slicno.

To mi spada pod one komentare koje ljudi izgovaraju sa jedinom zeljom da drugog ponize ili povrede, ili da sebe ubede u sopstvenu ispravnost. (sto sam ja dobra/pametna jer jesam udata)

Tu mi spada i ono cuveno "Jao, ugojila si se!" NIKAD to nikom nisam rekla, sve i da je istina, sta, ko da taj neko to vec ne zna, ili mu ne smeta???
 
chokolada:
Imam i ja jednu takvu, doduse nije muslimanka i ne cuva se. :lol: Stalno ***** kako bi se udala, kako joj radi majcinski instikt, kako nece da bude stara mama, bla, bla, kenj, kenj... :roll: :lol: Smara me! :lol:
i ova isto "ja hocu da budem majka,kad cu da rodim decu?kad cu da pravim porodicu?"
a samo 24 god!!!!
 
hanibaI77:
e ima jedna devojka u mojoj ekipi koja pati da se uda ali nema za koga.inace ima 24 god i nevina-cuva se za muza.(muslimanka)
i danas joj jedna klijentkinja rekla "jao kako ste vi lepi" a ona posle komentarise "aha lepa sam al nemam nikoga :-( "
:lol: mislim ,jbt imas 24 god,dobar posao,svoj auto,lepotica zaista,predobra i vredna... ja nikad ne bih rekla da ona ima razloga da se oseca neispunjeno ali ona misli da je njen zivot prazan :confused:

Sve je u glavi-stara pricha
 
hanibaI77:
i ja to mislim
a i to sto je nevina;ko ce danas da kupi i karmin bez probe?


hahahaha...pa jeste, mora da se proba :D


nego, ja sam tokom svog dugog i časnog života ( :wink: ) sakupila čitavu SERIJU različitih odgovora na glupa pitanja 8) Svi do jednog su na ivici incidenta.
...naravno, zadušne babe ko zadušne babe
možeš i tako da komentarišeš...ali nije lepo. Najbolje je "Bićete obavešteni, bez brige" :mrgreen:
Ima žena koje su, međutim, kudikamo iskrenije, što kažu nemoj jes luda, šta će ti to...pa te samo gledaju kad se glacneš, gvire i tako to :lol:
Pa se smejulje i stide da pitaju :P Heheheehe...pa ti objasni da umesto 49 kg, ove godine imaš 53, ali da to nije zbog bebsa :lol:
 

Back
Top