Zašto naš srpski narod voli da se bratimi sa drugim narodima?

Zašto naš srpski narod voli da se bratimi sa drugim narodima?

  • Usamljenost

    glasova: 3 13,0%
  • "Široka slovenska duša"

    glasova: 6 26,1%
  • Želja za dopadanjem

    glasova: 7 30,4%
  • Osećaj ugroženosti

    glasova: 3 13,0%
  • Nešto drugo

    glasova: 4 17,4%

  • Ukupno glasova
    23

GrdobanS

Elita
Poruka
19.021
Većina srpskog naroda (ne svi, ali jedno 80%) ima nekakvu potrebu da se bratimi sa drugim narodima, čak i da ulazi u kojekakve saveze i unije (ne mislim samo na EU i EAU, već i na tzv. "pravoslavnu uniju", panslavizam, "white unity" itd.) .

Ne samo da nazivaju braćom Ruse i Beloruse, već i Grke, Slovake, Poljake , Čehe , ..... Kineze, Korejce, a oni nacional-boljševici , nesvrstani i antiglobalisti čak i one egzotične narode iz Azije, Afrike i Lat. Amerike. Čak su neki prozvali braćom i sve Velšane i Škote nakon što su neki njihovi fudbalski navijači dobrovoljno dali krv nekim partizanovcima. Ne zameram , njihova stvar, samo me zanima odakle ta potreba za braćakanjem.

Šta vi mislite?
 
Ja bih pre rekao da je to srpska seljacka logika. Odmah ide procena koliko je bratski narod blento, i da li je povodljiv? Sada, kada vratim film unazad, mnogi Srbi su se pajtali sa mnom, da bi istrazili koliki sam blento. Cinilo im se da sam bash bash blento. Pa im prodje nesto malo, a kada dodje do kapitalnih stvari, puknu kao dulek.

Pa tako i sa narodima. Setimo se Tita, Partita, i nesvrstanih. Srpska seljacka logika, koja vodi do mojega. Ne bi li se usicarilo nesto na brzu brzinu. Rezultate vidimo. Dobro je sto ne pravimo uniju sa Gabonom, Kongom i Namibijom. :lol:
 
Moje pitanje je sto neke nase komsije nemaju nijednog pobratima na svetu.

Na koga to mislis? Na Fasisticki srBski NEpobratimski narod, zapadni susjedi? Imaju oni pobratima, zove se taj Rusija. I mnogo su bolji pobratimi sa Rusima, nego Srbi sa Rusima. Koliko me secanje ne izdaje, Hrvati NISU prodavali naoruzanje Ukrajincima. Pravi pobratimi, a ne lazni drugari do prve plitke prodaje.
 
Na koga to mislis? Na Fasisticki srBski NEpobratimski narod, zapadni susjedi? Imaju oni pobratima, zove se taj Rusija. I mnogo su bolji pobratimi sa Rusima, nego Srbi sa Rusima. Koliko me secanje ne izdaje, Hrvati NISU prodavali naoruzanje Ukrajincima. Pravi pobratimi, a ne lazni drugari do prve plitke prodaje.

U pravu si .
Oni ne prodaju oruzje oni salju svoje vojnike na Ruse.
#pobratimipravi
 
...imam ja jedno pitanje...kako je moguće da jedan narod pokazuje političku,geopolitičku,lokalnu mržnju prema srbima koja se proteže ne od jučer već unazad stotine godine i uzrok je nesreće i smrti milijuna srba a ovi ih srbi i dalje prihvataju kao njima bliskim,srodnim i maltene braćom koja je eto malo ali ponekad zastranila međutim ništa strašno jer po srbima to se svakome može desiti...
 
U pravu si .
Oni ne prodaju oruzje oni salju svoje vojnike na Ruse.
#pobratimipravi
Zaboravi 2 Svetski Rat. Narodi koji jos uvek zive u tim vremenima, jer im je tako najlakse, ne prolaze nikako dobro. Rusi odavno ne zive u tim vremenima. A ni Nemci.

A ima ih i koji zive, i iz petnih zila se trude da nastave da zive u Proslosti. Jer se boje Buducnosti. Braca Srbi.
1574657132980.png
 
Zaboravi 2 Svetski Rat. Narodi koji jos uvek zive u tim vremenima, jer im je tako najlakse, ne prolaze nikako dobro. Rusi odavno ne zive u tim vremenima. A ni Nemci.

A ima ih i koji zive, i iz petnih zila se trude da nastave da zive u Proslosti. Jer se boje Buducnosti. Braca Srbi. Pogledajte prilog 616904
Ne znam sticem utisak da nisi neobrazovan a ovde na osnovu ociglednog fejk njuza poturas pricu kako je Srbija prodavala oruzje Ukrajini bez ikakvog dokaza.

A onda dajes primer Hrvata koji su zapravo protiv Rusa ratovali i to ne jednom.
 
Ne znam sticem utisak da nisi neobrazovan a ovde na osnovu ociglednog fejk njuza poturas pricu kako je Srbija prodavala oruzje Ukrajini bez ikakvog dokaza.

A onda dajes primer Hrvata koji su zapravo protiv Rusa ratovali i to ne jednom.
Dovoljno je sto ja VOA/VBA radila 8 godina akciju da me silom domami u EDePro, da im napravim da Strsljen leti. Meni je to sasvim dovoljan dokaz, nista mi vise ne treba. Posle sam ja sve izbunario, sta se iza magle krije (stotine miliona evra potpisani ugovori za isporuku Sumadija i Strsljena UAE i SA).

BTW, to nista ne leti, u smilslu kako bi trebalo da leti. Leti nekontrolisano, i sa neverovatnim problemima. Nedostatak IT strucnjaka je evidentan. Kvalitetnih IT strucnjaka.

Ja znam sta pricam, a vi mislite da pricam gluposti i da lazem. Samo se zapitaj, kada su sve te afere izbile? Godinu i nesto posle moje price, i ti to dobro znas. I ne samo...

Ja sam licno svojim ocima prisustvovao da privatna firma pod okriljem DOSa 2002. prodaje teretne avione oruzja Nigeriji (sa Surcina). Verujem da je sve bilo legalno... Koliko moze biti.

Tokarev i ja smo ti dali gomilu primera i pravnih postupaka kako se te stvari rade.

A ti veruj u sta hoces. Ja se necu ljutiti. :hvala:
 
Esencija toga je Ivica Dačić. Sećam se jednom išao u Afriku, prvi put se sastaje sa nekom zvaničnicom iz te zemlje i lupi ko iz topa ja sam njen brat, ona je moja sestra. Verovatno joj uvaljao neke kalašnjikove za povlačenje priznanja Kosova. :mrgreen:
...to su riječi koje su samo izgovorene...međutim problem jeste kada narod npr. armenci počnu pozivati turkinje kao voditeljice na TV,pozivati njihove pjevače,turske pjevače u armeniju iliti jermeniju...dozvoljavati turcima kupovinu armenskih firmi...turke primati u armeniju kao blisku braću...imati ulice s imenima turskih gradova itd...ukratko vi srbi kao da prizivate jasenovac 2 jer glupost je oduvijek nosila posljedice....ali budala mi i ne treba biti žao.
 
Dovoljno je sto ja VOA/VBA radila 8 godina akciju da me silom domami u EDePro, da im napravim da Strsljen leti. Meni je to sasvim dovoljan dokaz, nista mi vise ne treba. Posle sam ja sve izbunario, sta se iza magle krije (stotine miliona evra potpisani ugovori za isporuku Sumadija i Strsljena UAE i SA).

BTW, to nista ne leti, u smilslu kako bi trebalo da leti. Leti nekontrolisano, i sa neverovatnim problemima. Nedostatak IT strucnjaka je evidentan. Kvalitetnih IT strucnjaka.

Ja znam sta pricam, a vi mislite da pricam gluposti i da lazem. Samo se zapitaj, kada su sve te afere izbile? Godinu i nesto posle moje price, i ti to dobro znas. I ne samo...

Ja sam licno svojim ocima prisustvovao da privatna firma pod okriljem DOSa 2002. prodaje teretne avione oruzja Nigeriji (sa Surcina). Verujem da je sve bilo legalno... Koliko moze biti.

Tokarev i ja smo ti dali gomilu primera i pravnih postupaka kako se te stvari rade.

A ti veruj u sta hoces. Ja se necu ljutiti. :hvala:
A zasto ti ne bi radio za svoju zemlju zar nema nista lepse?
 
Većina srpskog naroda (ne svi, ali jedno 80%) ima nekakvu potrebu da se bratimi sa drugim narodima, čak i da ulazi u kojekakve saveze i unije (ne mislim samo na EU i EAU, već i na tzv. "pravoslavnu uniju", panslavizam, "white unity" itd.) .
Ne samo da nazivaju braćom Ruse i Beloruse, već i Grke, Slovake, Poljake , Čehe , ..... Kineze, Korejce, a oni nacional-boljševici , nesvrstani i antiglobalisti čak i one egzotične narode iz Azije, Afrike i Lat. Amerike. Čak su neki prozvali braćom i sve Velšane i Škote nakon što su neki njihovi fudbalski navijači dobrovoljno dali krv nekim partizanovcima. Ne zameram , njihova stvar, samo me zanima odakle ta potreba za braćakanjem.
Šta vi mislite?

Свесловенство и Бело Јединство, су природна места где би Срби себе требало да траже. Та потреба за братимљењем и уједињавањем је природна код СВИХ Словена, не само Срба. Наравно, не-словенски Срби, то не могу да разумеју и то им чак и смета.
Штавише, не мање је присутна и код Германа и Скандинаваца.
Ево ти примера да сви СЛОВЕНИ теже јединству, шта има лепше од живети заједно са братом? Или теби Словени браћа нису?

У коментарима ћеш видети ту неугаслу жељу да давно изгубљеним јединством, и једном Словенском државом. Сретно!


kosowo-je-serbija3.jpg
 

Back
Top