ZAŠTO MUŠKARCI NE ....

Vanilla Sunrise:
Zamislite šta se desilo juče: Prolazim gradom i ugledam starijeg tipa kako vrši malu nuždu ispred Banke pored staze (bio je tu neki mali grm,ali sve se videlo),bio je sumrak,devojčice idu iz škole i prolaze pored njega,a tip je hladno zakopčao šlic i ušao u tu Banku,rukovao se usput sa nekim tipovima (naravno,ne opravši ruke) i uzeo na šalteru olovku i popunjavao nešto!!! :evil: Nije li to za svaku osudu i zgražavanje?!?!?! :evil: :evil: :evil: :evil:
A znas sta je meni smesno? To sto ti kada ugledas muskarca kako pisa "pratis" koliko mozes njegovo dalje kretanje! :lol:
 
Vanilla Sunrise:
Zamislite šta se desilo juče: Prolazim gradom i ugledam starijeg tipa kako vrši malu nuždu ispred Banke pored staze (bio je tu neki mali grm,ali sve se videlo),bio je sumrak,devojčice idu iz škole i prolaze pored njega,a tip je hladno zakopčao šlic i ušao u tu Banku,rukovao se usput sa nekim tipovima (naravno,ne opravši ruke) i uzeo na šalteru olovku i popunjavao nešto!!! :evil: Nije li to za svaku osudu i zgražavanje?!?!?! :evil: :evil: :evil: :evil:
... :lol: :lol: ...ma nije to nista....Zamisli pijanog kretena,....u koznim pantalonama i koznim sesirom na glavi....u velikoj robnoj kuci ovde u Austriji....Velika kolicina piva ga pritegla... :lol: ....pisa ti on tako za regal u robnoj kuci,kad odjednom za rukav ga vuce zapanjenja trgovkinja... :lol: :lol: :lol: ...a on ne bude lenj(a verovatno i nije mogao da prekine)....nastavi i dalje....samo pocne da "sara"....popisa se po trgovkinji po regalima i po kasi...i ode napolje...
Sledecih 5 godina nije imao pasos (bio mu u policiji)....i silne pare je dao advokatu,da nebi bio proteran....i naravno,bio je na naslovnoj strani dnevnih novina....
...ta tuga bude veca....to je nas covek....tacnije moj "zemljak"...pa me sramota ponekad da kazem odakle dolazim....
 
Vanilla Sunrise:
...PERU RUKE POSLE PIŠANJA? ČAST IZUZECIMA, ALI VEĆINA TO NE RADI. Moja dugogodišnja zapažanja o ponašanju muškaraca prilikom izlaska iz toaleta (na javnim mestima) su to dokazala. Skoro svakodnevno gledam tu sliku: On izlazi iz WC-a dve sekunde posle puštanja vode i na moje oči zakopčava šlic, i odmah zatim se rukuje sa par ljudi na koje naidje! Nije li to odvratno?! :shock:
Ja to ne radim a moji ortaci to rade meni iz inata
 

Back
Top