ZAŠTO MUŠKARCI NE ....

KAD BI SE U SRBIJI NEKO SETIO DA STAVI SAPUN I PAPIR TAMO GDE TREBA, A ONAJ KOME TREBA TO KORISTIO.....EHH PUSTI SNOVI :roll: ,
Tip napravi recimo hacijendu sa 160 soba i dvesta toaleta, a trci u polski klozet, i sta tu vishe da se kaze, nemamo kulturu.
 
Groucho_Marx:
Ne znam za ostale, ali ja svom Dzonsonu prilazim s postovanjem. Operem ruke pre nego sto ga uhvatim u iste :)
Napokon neko normalan - ruke treba prati pre vrsenja nuzde (zamisli samo koliko je npr prljava sipka u autobusu...), a posle...pa valjda smo malo sebicni?

Cekam kuma:
KAD BI SE U SRBIJI NEKO SETIO DA STAVI SAPUN I PAPIR TAMO GDE TREBA, A ONAJ KOME TREBA TO KORISTIO.....EHH PUSTI SNOVI :roll: ,
Tip napravi recimo hacijendu sa 160 soba i dvesta toaleta, a trci u polski klozet, i sta tu vishe da se kaze, nemamo kulturu.
E vala ovo me je nasmejalo do suza...toliko tuzno da je prosto smesno
 
Vanilla Sunrise:
...PERU RUKE POSLE PIŠANJA? ČAST IZUZECIMA, ALI VEĆINA TO NE RADI. Moja dugogodišnja zapažanja o ponašanju muškaraca prilikom izlaska iz toaleta (na javnim mestima) su to dokazala. Skoro svakodnevno gledam tu sliku: On izlazi iz WC-a dve sekunde posle puštanja vode i na moje oči zakopčava šlic, i odmah zatim se rukuje sa par ljudi na koje naidje! Nije li to odvratno?! :shock:
Super ti je tema i to je stvarno dno dna. Ali ima jos jedna ogavna stvar kod njih. Stoje i "diskretno" se pocesu...
Nije li i to odvratno? :oops:
 
Vanilla Sunrise:
inspirion:
Pa dobro,a vi namestate bruseve i izvlacite gacice iz guze.I to uvek u mojoj blizini
:roll:
Koji to VI? Nemoj u isti koš da svrstavaš mušku nehigijenu i nešto što si možda poneki put slučajno video i što nema veze sa temom?

Pa vanilice, da sam znao nesto pametno da kazem,ja bih rekao.Ovako sam rekao nesto prvo sto mi pade na pamet.
 
Zamislite šta se desilo juče: Prolazim gradom i ugledam starijeg tipa kako vrši malu nuždu ispred Banke pored staze (bio je tu neki mali grm,ali sve se videlo),bio je sumrak,devojčice idu iz škole i prolaze pored njega,a tip je hladno zakopčao šlic i ušao u tu Banku,rukovao se usput sa nekim tipovima (naravno,ne opravši ruke) i uzeo na šalteru olovku i popunjavao nešto!!! :evil: Nije li to za svaku osudu i zgražavanje?!?!?! :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top