Zasto nema reciprociteta?

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.357
I kad ste procitali naslov ko zna sta ste pomislili a ono jedno sasvim logicno pitanje.

Sa kojim pravom vlasnici pasa i macaka kastriraju svoje ljubimce a ne kastriraju sebe?
Kad im vec oduzimaju pravo da uzivaju treba i sebi da oduzmu pravo na uzivanje da vide kako je.

Ja bih uveo pravilo reciprociteta u ovom slucaju..macu ili psa odvedes pod noz i tebi fik takodje :D
 
Paa...ja ne bih mogla sebi da dam tu ulogu odlucivanja...tj."oduzimanja".
A opet,primetila sam da i one(ljubimci) same to "regulisu" nekako.
Kada sam imala puno maca(udomljenih),nekako,nije bilo novih omacivanja, da li one utripuju da mozda nece biti dovoljno hrane za sve...ne znam...
Rezale su na svakog macora😁
 
I kad ste procitali naslov ko zna sta ste pomislili a ono jedno sasvim logicno pitanje.

Sa kojim pravom vlasnici pasa i macaka kastriraju svoje ljubimce a ne kastriraju sebe?
Kad im vec oduzimaju pravo da uzivaju treba i sebi da oduzmu pravo na uzivanje da vide kako je.

Ja bih uveo pravilo reciprociteta u ovom slucaju..macu ili psa odvedes pod noz i tebi fik takodje :D
Da, i onda gomila lutalica s kojima ne znamo šta ćemo. E zato oko toga nema reciprociteta.
 
Da, i onda gomila lutalica s kojima ne znamo šta ćemo. E zato oko toga nema reciprociteta.

PA DA IH HRANIŠ I MAZIŠ! eto to ćeš!
kad su ti čuvali ŽITO od pacova i OVCE od vukova
TAD SU TI BILI DOBRI!

a SAD ne ZNAMO ŠTA ĆEMO!?
Nezahvalni rode ljudski!

Paa...ja ne bih mogla sebi da dam tu ulogu odlucivanja...tj."oduzimanja".
A opet,primetila sam da i one(ljubimci) same to "regulisu" nekako.
Kada sam imala puno maca(udomljenih),nekako,nije bilo novih omacivanja, da li one utripuju da mozda nece biti dovoljno hrane za sve...ne znam...
Rezale su na svakog macora😁

pa naravno sama PRIRODA održava POREDAK!
 

Back
Top