zašto muškarci glume orgazam ?

Kako je to moguce hahaha..
Sto bih glumio kad zene obozavaju kad muskarac svrshi,al mi se desavalo da svrshim jednom i posle nastavimo dok ona ne moze vise jer se ispraznila dok se nije imala sta vise.
i to mi nije jasno sto ih hvata posle neka treskalica u krevetu..sve drhte.:sad2:
 
Poslednja izmena:
Pa drhatanje u toku seksa valjda normalna pojava, ono i zavisi od poze kojecega jos :lol:. A posle to sam ti vec napisala, mora ti svaka zadrhtati posle orgazma To def. Veruj ;)
Znam..sredina butnog dela iznad kolena..to stoji..al cela ko da ima groznicu neka,neka..:lol:
ipak ovo tema o foliranju muskog orgazma..bezim..ja to ne volim da foliram,a i neznam kako se to radi da bi ti zena poveovala u to.;)
 
Znam..sredina butnog dela iznad kolena..to stoji..al cela ko da ima groznicu neka,neka..:lol:
ipak ovo tema o foliranju muskog orgazma..bezim..ja to ne volim da foliram,a i neznam kako se to radi da bi ti zena poveovala u to.;)

Ovo si trebao da pises na temi o zenskom orgazmu :roll:
Ma nema veze :lol:
@ Ima i tu nacina , kaze cesto to radimo, izostane sperma, al mora bar malo da ima :lol: , ma ne moze biti glume. Samo zene tu imaju sansu da glume.
 

Back
Top