Zasto muskarac nikad nema svoju slobodu?

Zasto zene ne razumeju muskarce, ja bi rekao skoro pa ni malo? One ocekuju od nas da vise zaradjujemo, da im podilazimo, da smo stalno tu itd.

Moje misljenje je da muskarac da bi se ozenio mora imati vise slobode, u to racunam da on moze sa ostalim zenama blago koketirati i malo ih zavoditi i to sve umereno, tek toliko da se te zene oko njega dobro osecaju a i da njemu bude dobro, a ne da on stalno mora biti oko zene samo zato sto ona misli da ce je on prevariti.
haha..pa zar se nesto promenilo od kada je sveta i veka..:lol:
 
Zasto zene ne razumeju muskarce, ja bi rekao skoro pa ni malo? One ocekuju od nas da vise zaradjujemo, da im podilazimo, da smo stalno tu itd.

Moje misljenje je da muskarac da bi se ozenio mora imati vise slobode, u to racunam da on moze sa ostalim zenama blago koketirati i malo ih zavoditi i to sve umereno, tek toliko da se te zene oko njega dobro osecaju a i da njemu bude dobro, a ne da on stalno mora biti oko zene samo zato sto ona misli da ce je on prevariti.

Ја сам за равноправнос'!

 
Sloboda muskarca je rastegljiv pojam,mnogi je nemaju a zive u prividu da je imaju,drugi imaju a kao da je nemaju,treci imaju i uzivaju u njoj,cetvrti je imaju a ne znaju sta ce sa njom i jedva cekaju neku curu da joj je poklone,peti ....e njih bas briga,oni imaju stapove za pecanje i dozvolu,oni su najslobodniji... :per:
 

Back
Top