Zašto ljudi vole da se kockaju?

Nesretni će boraviti u Vatri, gdje će stenjati i plakati. (11:106)

Reci: “Istina je od vašeg Gospodara. Ko hoće neka vjeruje, a ko neće neka ne vjeruje.” Za mračnjake smo pripremili Vatru, (vatreni) zidovi će ih sa svih strana okružiti... (18:29)


Vatra će spaliti njihova lica i oni će se previjati. (23:104)


Oh da! Oni su (vijest) o Času smatrali lažom, a Mi smo pripremili vatru (pakao) za one koji vjeruju da je Čas laž. Kada ih ova Vatra prepozna izdaleka, oni će čuti njen urlik i bijes. Kad se tamo vežu, bit će bačeni na usko mjesto. Tada će početi da se mole za svoju skoru smrt. (25:11-13)

A utočište zlih će biti Vatra. Kad god požele da izađu odatle, biće vraćeni (u vatru), pa će im se reći: "Okusite muku u ognju, koju ste smatrali lažom!" (33:20)


Zaista, Bog je prokleo one koji poriču (njegove znakove) i pripremio im je Plamen u kojem će vječno boraviti. (I u njemu) neće naći ni zaštitnika ni pomoćnika. (33:64-65)

A za one koji su poricali (znakove Božije), pripremljena je vatra Gehene. Neće biti gotovi s njima tamo i neće biti ubijeni, i neće im biti lakša muka. Tako Mi kažnjavamo sve one koji poriču (znakove Božije). (35:36)

Takva je nagrada neprijateljima Božijim! Vatra! U njemu će biti njihovo vječno prebivalište kao nadoknada za činjenicu da su odbacili Naše znakove. (41:28)


Ali ne! Paklena vatra je ta koja skine kožu sa glave. (70:15-16)

neka, ja ne upražnjavam bez obzira, samo kažem


slobodno pričaj, šta se ustručavaš

Žene masturbacijom prizivaju demone​

"Dildoi i sve takve seksi igračke, koriste se hiljadama godina u demonskim ritualima", napisao je on. "To je jedan od glavnih načina na koje su paganska društva obožavala svoje demonske bogove. U tome nema ničeg normalnog i neka bude sram svakog hrišćanina koji tvrdi suprotno".

Satana koristi seks da "osnaži demonske entitete".

"Mnogi koji ovo čitaju imaju seksi igračke. Želeli vi to da prihvatite ili ne, ove igračke su portal između demonskog sveta i vašeg života. Sve dok imate seksi igračke u kući, imate prolaz koji može omogućiti demonima, ne samo da po volji ulaze u vaš život, nego i da vas muče i uništavaju vam određene aspekte života koji imaju veze sa seksom i vašim vezama".
 
Sebe, anđela čuvara, glasa iz desnog uha, intuicije, unutrašnjeg glasa... i dug je red tako.
Prst na čelo, i kaže se samo. Zašto išta puštam u etar, da li baš moram...
U većini slučajeva ne moram.
da, ali to je ljudski. Praktično popričaš sa ljudima. Nekada čuješ nešto što nisi znala ili neko obasja drugačije svetlo na tvoje poglede, ili ti to uradiš nekom drugome.
 
Ljudi su se kockali od pamtiveka, ali zašto vole da se kockaju?

Nemaju svi isti razlog ali mogu da idu u ektreme gde bukvalno unište i svoj i tudje živote. Šta mislite, šta je u pitanju?
imaju isti razlog...misle svi da će dobiti......evo..samo što nisu...statistički je nemoguće da stalno gube......dobili su malo..to je dobar znak......izgubili su, ali će vratiti.....Bog će im dati...ili đavo...onda dobiju pa misle dobiće još više...

u stvarnosti na duge staze samo kazino dobija...i jako jako retki kojima se baš posreći
 
imaju isti razlog...misle svi da će dobiti......evo..samo što nisu...statistički je nemoguće da stalno gube......dobili su malo..to je dobar znak......izgubili su, ali će vratiti.....Bog će im dati...ili đavo...onda dobiju pa misle dobiće još više...

u stvarnosti na duge staze samo kazino dobija...i jako jako retki kojima se baš posreći
ili prevaranti, mada su kasina iskusna da ih prepoznaju.
 
šibicari na ulici...oni koji glume da učestvuju u igri i dobijaju...

u kazinu prevaranti uspevaju samo u filmovima..eventualno oni koji rade za kazino glumeći igrače..ne znam koliko toga ima.
u kasinu je zabranjeno brojanje karata, drugim rečima vodjenje evidencije (mentalne) šta je prošlo i primenjivati statistiku. To se računa u varanje
 
Ja igram kladionicu ponekad, večeras padoh na Francuzima i nikad više ni dinara na debile neću staviti.
673b3c420e5717fadbe161b7f12d66f1.jpg
 
u kasinu je zabranjeno brojanje karata, drugim rečima vodjenje evidencije (mentalne) šta je prošlo i primenjivati statistiku. To se računa u varanje
pa sad, praćenje karata je stvar tehnike i koncentracije
kockarnica ti neće zabraniti da igraš stoni poker ili ajnc ali će sigurno menjati krupijea, sveže memorije i neopterećenog istorijatom špila

posao ko posao...

kada bi ste znali da ljudi umeju da nameste kockice bacanjem iz ruke....
sve se nauči...
 
Pa... sasvim ok... Npr. ja oca Grigorija ne gotivim, ali ipak ga poslušam tu i tamo.
Ima mnogo stvari zbog kojih oca Grigorija volim: Njegov stav prema životinjama, njegovo milo lice, osmeh sa kojim uglavnom sve govori... onako, svojom pojavom poručuje: ''Opusti se ti, sve će biti u redu!'',
ali
mu ne verujem. Niti ću se opuštati, niti mislim da će sve biti u redu!
kakd god ti je tesko.pozovi Isusa na glas.jaka molitva i iskrena,moliti se polako,cuda cini!

izgovori ovu molitvu 200 puta na glas i osetices mir.

 
Коцка ме никад није привлачила. Вјероватно сам повукао на свог старог. Знао се некад са пријатељима дохватити карта, бацити бришкулу&трешет, за тукца и пиће, никад новац. Ја ни то. Не привлачи ме идеја да од нечег "створим" ништа. Док је мој рођак и исписник увјек инсистирао да се игра у нешто (пиће или новац) "како би игра имала драж". Неко време се дохватио покер апарата, знао изгубити по пар стотина марака, срећом није дубље заглавио.
 

Back
Top