Zasto je RTS otvoreni NATO lobista?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.540
Cak ni N1 u Srbiji nije toliko cist NATO lobista koliko je RTS. Zasto je to tako? Ko je stvarni vlasnik RTS-a? Evo pogledajte RTS je u jednoj emisiji koja analizira desavanja u Ukrajini u vecernjim casovima kad je najveca gledanost dovela kao goste tri osobe koje su sve do jedne manje vise NATO lobisti.

Obzirom da je 90% stanovnika Srbije okrenuto Rusiji, i pozitivno gleda na oslobodilacki rat koji Rusija vodi u Ukrajini, ko daje za pravo RTS-u da bude NATO lobista?? Ako je Srpski narod na strani suprotnoj to jest na strani istine i pravde kako da se resimo RTS-a i njegovih stvarnih vlasnika??? Zar RTS nema obavezu da bude na strani na kojoj je narod Srbije u ogromnoj vecini? Ko daje za pravo RTS-u da se stavi na stranu na kojoj nije vecina gradjana Srbije?

Barem da su jednog coveka doveli koji je na pravoj Ruskoj stranii. I obratite paznju na naslov klipa kao Putin je kockar, neko ko je neuracunjljiv, problematican, neko ko je zavisnik.

Evo pogledajte tu sramnu emisiju na RTS-u koga svi mi placamo a on vodi NATO politiku nasih krvnika koji su nas nekoliko meseci bombardovali besomucno:

https://www.rts.rs/page/stories/ci/...ajina-rat-rusija-donbas-putin-evropa-sad.html

 
Poslednja izmena od moderatora:
Zato sto Rus nije denacifikovao Srbe pa se danas slave Draza, Nedic, Ljotic i slicni. Prijehaj bratuska i pamagi bratjam.

ipu1mtxxrxj81.jpg
 
Ima jedna drzava koja napada razne drzave .I ucjenjuje.I ne prijeti vec baci dvije atomske bombe.I ti si mislio na Ameriku u svom postu?
Pa kad već pominješ dve atomske bombe koje su označile završetak WWII, zašto se ne vratiš do Džingis Kana, kakve je on tek nevolje pravio po Evropi...

Jer meni je ipak elegantnija Džingisova konjica
 
Trebali vi mi prvi koji podrzavate denacifikaciju Ukrajine. Uvek se prvo pobrini za svoje dvoriste pa zagledaj u tudje.
ОД Тих нерколико који су зигхајловали један је побегао у италију не сме да се врати, другог су ****** у затвору и постао је транџолина. Нема хитлерове слике у парламенту и јавном превозу ако ми није нешто промакло.
 

Back
Top