Zašto je R.Mladić važniji od generala Lazarevića?

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
Evo videli smo saslušanje A.Tomića povodom skrivanja R.Mladića kao i pretres stana sina odbeglog generala.Gde je,ko ga krije,tajne službe,prekodrinski lobi ili ljudi koji su se okoristili od ratova.Zašto R.Mladić mora da se krije ili onaj Hadžić koga neće da hapse i puštaju ga da pobegne a hvataju onog Lukića u pidžami.Što je važniji Hadžić od Lukića i zašto je značajniji R.Mladić od generala lazarevića,Ojdanića i Pavkovića pa ove štite,daje im se podrška,a ovi su morali u Hag.
 
Evo videli smo saslušanje A.Tomića povodom skrivanja R.Mladića kao i pretres stana sina odbeglog generala.Gde je,ko ga krije,tajne službe,prekodrinski lobi ili ljudi koji su se okoristili od ratova.Zašto R.Mladić mora da se krije ili onaj Hadžić koga neće da hapse i puštaju ga da pobegne a hvataju onog Lukića u pidžami.Što je važniji Hadžić od Lukića i zašto je značajniji R.Mladić od generala lazarevića,Ojdanića i Pavkovića pa ove štite,daje im se podrška,a ovi su morali u Hag.

Mladića su okrivili da je glavni krivac za stradanje u Srebrenici
Zato im je toliko stalo
Pogotovo Holandiji, jer su njihovi vojnici tada čuvali Srebrenicu.
 
Mladića su okrivili da je glavni krivac za stradanje u Srebrenici
Zato im je toliko stalo
Pogotovo Holandiji, jer su njihovi vojnici tada čuvali Srebrenicu.

Ma dobro to što ga oni traže,a što se u Srbiji toliko jedan deo naroda busa za Mladića ili Hadžića a za ove generale baš ih briga,bez problema isporučeni u Hag.
Takođe prethodna vlast pušta Hadžića da pobegne a hapsi Lukića
 
А шта смо то видели рекао је да не може да се сети и да је то било давно .Још је окривио државу да га третира као пса након свега што је за њу урадио.

Држава своје хероје углавном третира као псе то бре у историји није забележено

114501254745f8496ddb9c2379279149_200x279.jpg

Bivši šef Vojne službe bezbednosti na saslušanju u policiji nije priznao da je pomagao najtraženijem haškom beguncu, i isticao svoje zasluge za državu

- Znate li vi šta sam ja uradio za ovu zemlju, a ovako mi se vraća?!
Ovo je, između ostalog, u juče datom iskazu u policijskoj stanici u ulici Despota Stefana u Beogradu rekao osumnjičeni general u penziji Aco Tomić
 
Poslednja izmena:

Back
Top