Зашто је пала Крајина?

Uzroci uništenja Republike Srpske Krajine.

  • Srpska izdaja.

  • Hrvatska nadmoć.

  • Kombinacija srpske izdaje i hrvatske nadmoći.

  • Nešto što ću napisati u temi.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нису биле праве и јавне санкције, Умпрофорци су ишли рано на спавање, а конвоји су прелазили Дрину. Цистерне су биле прекривене цирадама. Учествовао сам у обезбеђењу. Не би Република Српска издржала без толико ресурса.
Da, tvoj predsednik Milošević je kršio UN pravila.

Na kraju je pravosnažno okrivljen
 
Нису биле праве и јавне санкције, Умпрофорци су ишли рано на спавање, а конвоји су прелазили Дрину. Цистерне су биле прекривене цирадама. Учествовао сам у обезбеђењу. Не би Република Српска издржала без толико ресурса.
bio sam ja i za gorivo u Bugarsku....moglo je ući koliko hoćeš goriva...a znaš li gde je bio problem???...srpska carina i srpska policija...reketirali su ljude, koji su dovozili gorivo u automobilima...od granice do Kruševca, najmanje si morao platiti tri puta reket...tako, da to isto nisu bile prave sankcije...već samo izgovor izdajničkom i lopovskom režimu...nekolik puta sam bio za gorivo, tako da sam direktni očevidac i učesnik
 
vlastita svest je stvar na prvom mestu. religiozno receno covek treba najvise brinuti o vlastitom grehu/vlastitoj pravednosti.

ako drugi hede govna pojedincu je vazno da ih on ne jede. tj. da ima ispravniji stav od jedaca govana.
takodje je vazno da drugma predoci da to nije cokolada vec izmet. jer kad to ne bi ucinio sam bi bio pokvaren kao i oni.
ali na kraju jedeš tiu istu čorbu, kao i ostali...moja majka ima 36 godina staža, bila je radnik na fabričkoj traci i otišla je u penziju kao invalid rada....nema 150 evra penzije...nije dobila nikakve akcije, jer joj je firma bila totalno uništena i opljačkana...otac ima oko 35 000 dinara penzije, preko 40g staža, proizvodni radnik na presi...otišao u penziju kao invalid...šta misliš, da li bi bilo bolje...finansijski...da su moji roditelji nemački ili austrijski penzioneri?
 
bio sam ja i za gorivo u Bugarsku....moglo je ući koliko hoćeš goriva...a znaš li gde je bio problem???...srpska carina i srpska policija...reketirali su ljude, koji su dovozili gorivo u automobilima...od granice do Kruševca, najmanje si morao platiti tri puta reket...tako, da to isto nisu bile prave sankcije...već samo izgovor izdajničkom i lopovskom režimu...nekolik puta sam bio za gorivo, tako da sam direktni očevidac i učesnik
Znaci sankcije. Pa sto su nam uveli sankcije? Zbog mene, zbog tebe?
 
verovatno će u istoriji čovečanstva, ostati zabeležen primer...da je predsednik srbije uvodio sankcije sopstvenom narodu...to će se izučavati u raznim ustanovama...pravnim fakultetima...psihijatrijskim klinikama i slično

Ali je i i rukovodstvo RS bilo tvrdoglavo, bili bi u stanju da ratuju do besvesti, odnosno do krajiškog scenarija. Miloševićev pritisak na RS je zapravo dobra stvar, loše je što takav pritisak nije postojao i na rukovodstvo RSK.
 
RSK je pala jer nije imala dovoljno ljudi da je brane,Ti krajevi su nakon Drugog svetskog rata doziveli depopulaciju sto naravno nije bilo slucajno nego rezultat Brozove politike koji su paradoksalno podrzavali upravo Krajisnici.Drugim recima Krajisnici su zrtve svog pogresnog opredeljenja 1941 kad su odlucili da se stave pod komandu velikohrvata Broza.Narod koji je napravio tako sumanutu gresku nista dobro nije mogao da ocekuje.
 
Možda vaš smrdljivi SRJ sud koji je osudio Solanu na robiju, je kredibilniji od suda Ujedinjenih nacija? Ne.
.
Солани је кривица доказана и свима је очигледна.

Убио је дете на ноши!!!

То ни криминалци не опраштају, види филм In Bruges.

Од овог "суда Уједињених нација", осим професионалних бошњака, сви окрећу главу, ко да је смрдљив сира.

Или можда баш због тога...
.
 
Poslednja izmena:
Daj ne lupetaj

Znaci tesko ti je da nadjes na internetu ,od kad se nudi podela bosne na dva dela.....pa kad si toliko glup ,zasto bih ti ja to objasnjavao
Konju glupavi ne treba mi intrenet da bih znao...***** vas google....zabole me za Bosnu kazem ti sta je bilo sa Krajinom i zasto je pala 95....zazto sto su je prodali i Srbija i Republika Srpska.....pametnom je dovoljno znati sa koje strane je napadnut Knin i koliko se dugo to spremalo....nije moglo za 1 dan
 
ali na kraju jedeš tiu istu čorbu, kao i ostali...moja majka ima 36 godina staža, bila je radnik na fabričkoj traci i otišla je u penziju kao invalid rada....nema 150 evra penzije...nije dobila nikakve akcije, jer joj je firma bila totalno uništena i opljačkana...otac ima oko 35 000 dinara penzije, preko 40g staža, proizvodni radnik na presi...otišao u penziju kao invalid...šta misliš, da li bi bilo bolje...finansijski...da su moji roditelji nemački ili austrijski penzioneri?


i moj striko ima isto 150evra. ali u kuci ima desetsk prsuta. stolitar rakije. vina. obradjenu bastu i vocnjak. sve... sa hiljadu evra platom nemam u kuci vise od njega.

svaka birokratija je skup krvopija svoga naroda. ljudi bolesno teze eksploataciji drugoga umesto vlastitom stvaralastvu. stoga nema razloga da im verujes. cak kada bi bili posteni ne znaci da ce raditi u dobro. shvatis ih kao nuzno zlo i preskaces gomilice.
 
Konju glupavi ne treba mi intrenet da bih znao...***** vas google....zabole me za Bosnu kazem ti sta je bilo sa Krajinom i zasto je pala 95....zazto sto su je prodali i Srbija i Republika Srpska.....pametnom je dovoljno znati sa koje strane je napadnut Knin i koliko se dugo to spremalo....nije moglo za 1 dan

i sta kaze internet konju od kad se nudi pola bosne ?????

jesi malo proguglao


Dakle em si glup em si uporan
mogu da ti napisem ali bolje sam pronadji
ako je na stolu od medjunarodne zajednice istovremeno i plan z4 i republika srpska u slicnim ovim granicama ,kako onda moze da se napise da je uslov za stvaranje republike srpske bio pad krajine kada nije


Kako je vojnicki savladana rsk je druga tema,a jos nisi ogdonetnuo ni ovu dilemu
 
i sta kaze internet konju od kad se nudi pola bosne ?????

jesi malo proguglao


Dakle em si glup em si uporan
mogu da ti napisem ali bolje sam pronadji
ako je na stolu od medjunarodne zajednice istovremeno i plan z4 i republika srpska u slicnim ovim granicama ,kako onda moze da se napise da je uslov za stvaranje republike srpske bio pad krajine kada nije


Kako je vojnicki savladana rsk je druga tema,a jos nisi ogdonetnuo ni ovu dilemu
1995 godine je bilo,**** mi se za ranije,Z4 da su srbi prihvatili tada ne bi Tudjam i sam je to rekao,meni ne treba internet,nisam pisao u pelene tada....
 
Poslednja izmena:
1995 godine je bilo,**** mi se za ranije,Z4 da su srbi prihvatili tada ne bi Tudjam i sam je to rekao,meni ne treba internet,nisam pisao u pelene tada....

Ne zna ,a nece da pogleda

pises gluposti i uopste te ne zanima da li je istina to sto bulaznis


ti da si ziveo u vremenu o kom pises


barem bi znao redosled dogadjaja pa bi mogao da skontas kakvu glupost si napisao


Dakle prosto pitanje od kog datuma se nudi podela bosne na dva dela, ti ne zelis i neces da odgovoris ,niti te zanima....


pa sta onda pises o bilo cemu sa tim mentalnim sklopom



dakle suketas
 
Ne zna ,a nece da pogleda

pises gluposti i uopste te ne zanima da li je istina to sto bulaznis


ti da si ziveo u vremenu o kom pises


barem bi znao redosled dogadjaja pa bi mogao da skontas kakvu glupost si napisao


Dakle prosto pitanje od kog datuma se nudi podela bosne na dva dela, ti ne zelis i neces da odgovoris ,niti te zanima....


pa sta onda pises o bilo cemu sa tim mentalnim sklopom



dakle suketas
Drz se ti wikipedije i citaj te gluposti sto ti serviraju....ionako to se pise za glupake
 
Drz se ti wikipedije i citaj te gluposti sto ti serviraju....ionako to pise za glupake

I to je tvoj odgovor ?????

kakva si ti intelektualna gromada

umesto sto i dalje suketas i pises budalastine i razvodnjavas i prikrivas svoju izrecenu budalastinu do sad si mogao lepo da nadjes na internetu podatak od kad se nudi pola bosne srbima ,a onda i da povezes i priznas da si napisao glupost.

Ovako sam sebe kanalis


Dakle dobio si demant da pad republike srpske krajine nije bio uslov za nastanak republike srpske


Inace ja sam ziveo u vreme o kome pises i pratio desavanja ,vecine dogadjaja se secam ,a ti da si ziveo umeo bi barem da povezes kad je sta nudjeno srbima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top