Zasto Hrvatska ne podrzi Srbiju u vezi Kosmeta?

smej se smej samo se smej

dobro je to za zdravlje8-)

mada ja ne vidim šta je u tom mom tekstu toliko smješno...al bolje u svakom slučaju da se smeješ nego da plačeš:roll:
Ne shvatas decec, toliko lupteas i prosipas gluposti i bezobrazluke ovde, da ti se ljudi smeju. Samo ti jedini izgleda ne shvatas to.

I da te pitam - a sto si ti opsednut Srbijom i Srbima? Bio si kao mali zakinut za druzenje sa Srbima? Pa ti sad falimo?
 
uostalom autor teme je pitao forumaške Hrvate šta oni misle o pitanju Kosova...a vidim neki bi vrlo rado da postanu Hrvati...ili nisu razmeli pitanje:confused:

Pitanje je : Zasto Hrvatska ne podrzi Srbiju u vezi Kosmeta?
...a ne "Sta forumski Hrvati misle o pitanju Kosova?

Jel' sad vidis da ti ne razumes pitanje ili i ja da pocnem da ti crtam? 'Oces shematski i graficki prikaz ili bi bolje razumeo crtez u vidu stripa?
Bice da je ovo drugo!
A da nije disleksija u pitanju crni tokyo? :-( Stvarno, mozda ti zato lupas i odvaljujes nebulozne izjave jer mi je jednostavno nepojmljivo da je neko toliko prost, spor, neuk..itd.. e jbg, sta ces....:-(....pomiri se sa tim.

I sta ti znaci "neki bi vrlo rado da postanu Hrvati?".....jesi li to pod utiskom neke bajke koju si sinoc pred spavanje procitao? Ajde budi se.....jutro je!
 
Pitanje je : Zasto Hrvatska ne podrzi Srbiju u vezi Kosmeta?
...a ne "Sta forumski Hrvati misle o pitanju Kosova?

Jel' sad vidis da ti ne razumes pitanje ili i ja da pocnem da ti crtam? 'Oces shematski i graficki prikaz ili bi bolje razumeo crtez u vidu stripa?
Bice da je ovo drugo!
A da nije disleksija u pitanju crni tokyo? :-( Stvarno, mozda ti zato lupas i odvaljujes nebulozne izjave jer mi je jednostavno nepojmljivo da je neko toliko prost, spor, neuk..itd.. e jbg, sta ces....:-(....pomiri se sa tim.

I sta ti znaci "neki bi vrlo rado da postanu Hrvati?".....jesi li to pod utiskom neke bajke koju si sinoc pred spavanje procitao? Ajde budi se.....jutro je!
A neeee, ništa on nije lupio. Baš je rekao ono što je mislio. Ne znam koliko dugo postuješ na ovom forumu, ali ima Srba koji su kulturniji s njima Hrvatima i ispoljavaju velike količine ljubavi u prepiskama s njima, dok u komunikaciji sa svojima ( Srbima), ne umeju ništa lepo da kažu. U ovom slučaju Tokyo je izveo logičan zaključak.
 
Tokic nece da krene pljuvacina po tebi...ti si gotiva...umeren lik..ali i branis svoju zemlju,to postujem...i gotivan ti je avatar...bio si i ovde iskren i iscrpan...sto se mene tice sasvim ok...pozz;)Svako ima pravo na svoje misljenje i ti si ga otvoreno rekao,bez uvijanja,to cenim!

Tebi je Mangupe izjava tokya:
ja sam između i da i ne...

MISLJENJE???? :lol:
I bas ga je otvoreno izneo, bez uvijanja......da ga je makar malo uvio mozda bi konacno i videli neki njegov konkretan stav....al' nece decko...valjda se plasi...e sad dal' bas od sopstvenih misli ili reakcija pojedinica na iste pitanje je?!

Mozda se vas dvojica ipak kapirate na nekom vasem nivou....ja bih rekla na nivou kriptodepresije....if you know what I mean.8)
 
A neeee, ništa on nije lupio. Baš je rekao ono što je mislio. Ne znam koliko dugo postuješ na ovom forumu, ali ima Srba koji su kulturniji s njima Hrvatima i ispoljavaju velike količine ljubavi u prepiskama s njima, dok u komunikaciji sa svojima ( Srbima), ne umeju ništa lepo da kažu. U ovom slučaju Tokyo je izveo logičan zaključak.

dobro se zna na šta sam misli:
Pitanje za sve clanove foruma koji se osecaju da su Hrvati ili su odatle...vidim mnogo su fini i kulturni i odmereni..pa neka kazu nesto na ovu temu...a mogu i nasi,naravno;)
1. uvodni post postavljača teme!


a oni koji su na ignore listi...posljednji put ponavljam...uzalud troše svoje vreme obraćajući mi se jer njihove postove vidim samo kad ih neko citira a ni tad neću da reagiram a kamoli da ih čitam...oni za mene NEPOSTOJE i Amin
 
A neeee, ništa on nije lupio. Baš je rekao ono što je mislio. Ne znam koliko dugo postuješ na ovom forumu, ali ima Srba koji su kulturniji s njima Hrvatima i ispoljavaju velike količine ljubavi u prepiskama s njima, dok u komunikaciji sa svojima ( Srbima), ne umeju ništa lepo da kažu. U ovom slučaju Tokyo je izveo logičan zaključak.

Jesi li bas siguran/na da je bas rekao/napisao ono sto je ON mislio? (shvatas poentu?)
Vidis tesko je znati sta on stvarno misli kad uvek vodi racuna o tome da se slucajno ne zaleti i stavi tacku na kraju svog natpisa. Dovoljno ga ja znam i vrlo lako se uocava da on replicira na pitanje pitanjem, tackicama, upotrebom razlicitih smajlija....ili kopiranjem tudjih izjava iz novinskih clanaka, a tu padne i po koja slicica.

A to ko se s kim ljubi na forumu, a sa kim vadi oci, ko kome advokatise kao ti sad njemu me savrseno ne zanima.......to ostavljam zaludnima.
BTW: mozda ti nisi razumeo/la moj prethodni post, ali tokyo sigurno jeste! :wink:
 
Najbolje je bilo kad je tokyo ischekivao presudu za Bonu pa se jadnichak zaleteo i vetj pocheo da pravi rachunice koliko i kako narednih decenija da otplatjujemo Hrvatima 300 milijardi:lol:

priznam da sam i ja imao svojih gafova al sam to odmah ispravljao jer je uistinu se i tada u hrvatskim medijima neposredno kod čitanja presude pojavila ta vijest da je Srbija izgubila spor u bosanskoj tužbi...naravno odmah sam reagirao a i reagirao je i moderator Iron (tada) koji je i zaključao temu...

ne kažem ja da sam nepogrešivi ...al za razliku od nekih ja bar pogrešku priznam i pokušavam ju ispraviti a neki ....
 
A neeee, ništa on nije lupio. Baš je rekao ono što je mislio. Ne znam koliko dugo postuješ na ovom forumu, ali ima Srba koji su kulturniji s njima Hrvatima i ispoljavaju velike količine ljubavi u prepiskama s njima, dok u komunikaciji sa svojima ( Srbima), ne umeju ništa lepo da kažu. U ovom slučaju Tokyo je izveo logičan zaključak.

Ipak cu morati da se slozim sa tobom....u pravu si potpuno za te hrvatoljupce sa foruma, cak ih kao takve znam i sa drugog pdf, ali sam potpuno zaboravila na njih. Uostalom ko da su i bitni pa da ih pamtim.
Ne znam samo cemu se nadaju....letovanju za DZ? :mrgreen:
 
Ipak cu morati da se slozim sa tobom....u pravu si potpuno za te hrvatoljupce sa foruma, cak ih kao takve znam i sa drugog pdf, ali sam potpuno zaboravila na njih. Uostalom ko da su i bitni pa da ih pamtim.
Ne znam samo cemu se nadaju....letovanju za DZ? :mrgreen:
Nema kod Hrvata ništa za dž.Pljuni keš,pa letuj...ko je g*up i veruje da je tamo lepo.Oni ostali uzmu i sračunaju da je pola mesta na Mediteranu duplo jeftinije,a isto toliko bolje po usluzi i vanpansionskoj potrošnji.:D
 
Nema kod Hrvata ništa za dž.Pljuni keš,pa letuj...ko je g*up i veruje da je tamo lepo.Oni ostali uzmu i sračunaju da je pola mesta na Mediteranu duplo jeftinije,a isto toliko bolje po usluzi i vanpansionskoj potrošnji.:D

Da, pa tako i rezonuju ljudi s pola mozga u upotrebi....daj da se nekom uslihtam, valjace mi, a redovno izvise na kraju i tako u krug...neka i treba!

Samo su mi licno ogavni ljudi odavde koji se slihtaju Hrvatima tako sto pljuju po sopstvenoj naciji i zemlji..to im je valjda jedina zajednicka tema....znaci ogavni su!!!
 
Nema kod Hrvata ništa za dž.Pljuni keš,pa letuj...ko je g*up i veruje da je tamo lepo.Oni ostali uzmu i sračunaju da je pola mesta na Mediteranu duplo jeftinije,a isto toliko bolje po usluzi i vanpansionskoj potrošnji.:D

bio sam i na jugu i na severu Španjolske lepo je al ništa lepše nego u Dalmaciji i Istri

u biti ni ne može se to uspoređivat ovdje je priroda više manje netaknuta i onako pitoma...za razliku od sjeverne Španjolske (bio u Santanderu jest lepe pješćane plaže al brate valovi od metar i po kako možeš da plivašbezbedno....s druge strane odeš malo dalje prema pućini ipak čim odmakneš od obale još su ti valovi nekako podnošljivi al već ti fućka spasioc i maše da se vratiš...da ne pričam koliko se boja mora razlikuje od Jadrana nekako je tamna i imam feeling da je nekoliko stotina metara dubina a da ne kažem koliko je neprijatan osjećaj u svezi morskih pasa jer ipak se radi o Atlanskom oceanu

s druge strane kad sam bio u Malagi (na Sredozemlju e tu je već malo pitomije al ona prljava boja pjeska daje ti do znanja da su mnoge g_zice odsedele na njemu (ipak nije OK turizam bazirati na masovnom turizmu)

a što se tiće cena e pa meni je drago da je sve skuplje i skuplje...manje g_zica...manje g_vana a para u kasi državne blagajne i hotelijera ISTO ili možda čak i više

jer sumnjam da ljudi s Balkana imaju baš toliko para i slobodnog vremena da se bakću sa vizama i dalekim putovanjima

mislim da sam bio više nego jasan...

toliko o tome...kad me već vučete za jezik
 
Ti si žestok smarač!Ja imam u okolini gomilu budala koji otkako je profunkcionisao saobraćaj između Srbije i Hrvatske idu na Jadran,hrvatski deo.Svi oni pričaju kako je skupo,ali kad im napravim kalkulaciju za Mediteranske zemlje,i vide da je sve povoljnije,a usluga 10x bolja,opet odu u Hrvatsku.A razloga su dva:jedan je obala i more za koje većina kaže da su im najlepši u regionu i drugi,to što ne moraju da se muče da koriste neki strani jezik.Ti razlozi su meni trivijalni,i nikad neću otići tamo gde me mrze što sam Srbin,a što se tiče stranih jezika,pa potrudiću se da naučim toliko da bih se tamo gde odem osećao udobno i ugodno!8-)
Dakle bye,bye i daleko vam lepa kuća!:roll:
 
bio sam i na jugu i na severu Španjolske lepo je al ništa lepše nego u Dalmaciji i Istri

u biti ni ne može se to uspoređivat ovdje je priroda više manje netaknuta i onako pitoma...za razliku od sjeverne Španjolske (bio u Santanderu jest lepe pješćane plaže al brate valovi od metar i po kako možeš da plivašbezbedno....s druge strane odeš malo dalje prema pućini ipak čim odmakneš od obale još su ti valovi nekako podnošljivi al već ti fućka spasioc i maše da se vratiš...da ne pričam koliko se boja mora razlikuje od Jadrana nekako je tamna i imam feeling da je nekoliko stotina metara dubina a da ne kažem koliko je neprijatan osjećaj u svezi morskih pasa jer ipak se radi o Atlanskom oceanu

s druge strane kad sam bio u Malagi (na Sredozemlju e tu je već malo pitomije al ona prljava boja pjeska daje ti do znanja da su mnoge g_zice odsedele na njemu (ipak nije OK turizam bazirati na masovnom turizmu)

a što se tiće cena e pa meni je drago da je sve skuplje i skuplje...manje g_zica...manje g_vana a para u kasi državne blagajne i hotelijera ISTO ili možda čak i više

jer sumnjam da ljudi s Balkana imaju baš toliko para i slobodnog vremena da se bakću sa vizama i dalekim putovanjima

mislim da sam bio više nego jasan...

toliko o tome...kad me već vučete za jezik

U tokyo super. Bravo za ovu iskrenost, konacno!
Sad jos da dodje pajamaca sa turizma pa da se sama uveri u ono sto smo joj par nas govorili da je tvoja tema sa tog pfd cista provokacija....i gotovo gubis i njene simpatije.

Postavio si 300 slika HR primorja, zoves Srbe u goste....a sad nemate vi para da platite letovanje u HR, a slike su tu zasta....za udaranje ceznje...lol...

Do ovoga je moralo doci pre ili kasnije, bolje sto je pre....:wink:...ajde ti samo nastavi sa svojom ispovescu, nemoj da te ja prekidam.
 
Jao ljudi sta se desava ovde...postavio sam retoricko pitanje...proglasiste me hrvatom,tu vam uvredu nceu zaboraviti,stvarno se preteruje..pustite svakoga da ima svoje misljenje,odakle toliko ksenofobije i paranoje?
Sevilja,to sto se znami licno ne daje ti pravo da me ovde javno komentarises,suzdrzi se malo,koliko vidis ja tebe ne ofirem,ispostuj ti mene,budi gospodjica i koleginica do kraja...
Mislim da je ok da postoje razlicita misljenja,ajde barem po toleranciji i kulturi da se izdvojimo...busanje nam nikada dobro nije donelo u istoriji,platili smo visoku cenu...
Nadam se da opet nisam pogresno protumacen,steta sto ovde nekima ne moze da se nacrtaju neke stvari,mada i onda bi bilo pitanja..
 
Mangup sa diplomom:
Jao ljudi sta se desava ovde...postavio sam retoricko pitanje...
Mangupe jel' ti uopste znas sta znaci retoricko pitanje ??? :D

pajamaca:
aufh bre trokio
svaka tema mora da se završi besmislenim rasprava pokrenutim tvojim beskrajno besmislenim izjavama.
ae pali malo babu da ti štrika najke,
i uživaj tu di si, ni za di si nisi.

.........otkad nisam cula ovo.........
lol.gif
 

Back
Top