Zasto ga stalno cackate?

Cekam kuma:
Zasto ga....pa zato sto je nemiran...tesne pantalone, njemu tesno, pa se buni :lol:

da, to je pravi odgovor.

Setih se anegdote iz prve-druge godine srednje skole. Kada je jedan drug uzeo neki dzombasti privezak kao u shali od jedne drugarice iz odeljenja i onda ga gurnuo u prednji dzep pantalona i seo u klupu. I drugarica mu trazi privezak a on neda te ona gurnu ruku u njegov dzep, a mangup izbusio bio dzep i provukao “pitona”, i kad ona ima sta da uhvati! Bas mu ga je cacnula…
ne znam vama, ali meni definitivno smeta ovakvo ponasanje, bez obzira sto je dzep njegov privatni posed.
 
Lexa:
Bila je tema o otvorenim vratima dok pikite, i silno sam se ismejala... :D
Da vas sada pitam nešto drugo.
I nemojte odmah - ja to ne radim, znam da pola vas to ne radi, ali ona druga polovina, stvarno... :shock: :roll:
Imala sam druga u srednjoj školi (maturant) koji je morao da ga češka i dok priča sa razrednom :!: :shock:
Drugi su bar znali za meru, ali - to vam je kao neki refleks, potpuno ste nesvesni da vas devojke sa strane gledaju i da se sa izrazom groze smejulje vašoj mehaničkoj radnji.
A baš je ružno, priznajte.
Prilazim prijatelju da ga pozdravim i primetim da ga uveliko čačka, nažalost - primeti i on mene i pruži desnicu...
A meni se, da izvinete, stvarno ogadi...
Pomislim da svi vi to radite sa sve rukom u gaćama, i da se posle tom istom rukom pozdravljate sa ljudima :?

Pa ako ti se gadi ti masturbiraj do kraja zivota.

A sto samo gledas dole? gledaj malo u lica ljudi.Mislim,ima nesto i malo gore.
 
Lexa:
Bila je tema o otvorenim vratima dok pikite, i silno sam se ismejala... :D
Da vas sada pitam nešto drugo.
I nemojte odmah - ja to ne radim, znam da pola vas to ne radi, ali ona druga polovina, stvarno... :shock: :roll:
Imala sam druga u srednjoj školi (maturant) koji je morao da ga češka i dok priča sa razrednom :!: :shock:
Drugi su bar znali za meru, ali - to vam je kao neki refleks, potpuno ste nesvesni da vas devojke sa strane gledaju i da se sa izrazom groze smejulje vašoj mehaničkoj radnji.
A baš je ružno, priznajte.
Prilazim prijatelju da ga pozdravim i primetim da ga uveliko čačka, nažalost - primeti i on mene i pruži desnicu...
A meni se, da izvinete, stvarno ogadi...
Pomislim da svi vi to radite sa sve rukom u gaćama, i da se posle tom istom rukom pozdravljate sa ljudima :?
Ma nemoj,a sad mi samo kazi da je ti nikad ne cesas... :roll:
Uostalom i ti bi ga cackala da ga imas,ali zato ujutru,
posto nemas "njega",ti verovatno trljas oci
i lepo ti je koliko i nama dok ga ujutru cesamo :lol: :lol: :lol:

Al' sam prs'o :?
 
Armagedon:
[Ma nemoj,a sad mi samo kazi da je ti nikad ne cesas... :roll:
Uostalom i ti bi ga cackala da ga imas,ali zato ujutru,
posto nemas "njega",ti verovatno trljas oci
i lepo ti je koliko i nama dok ga ujutru cesamo :lol: :lol: :lol:

Al' sam prs'o :?
E, bila bi smešna ta fora sa trljanjem očiju, da je nisam pročitala ovde deseti put... 8)
 
Lexa:
Jao, Inspirion, hajde da ja priđem da se pozdravim sa tobom i da pritom, sa obe ruke, češkam sike i nameštam brushalter, pa ti probaj da mi gledaš u lice... :roll:
Sad si stvarno lupio.
E Lexa, sada si i ti lupila. Kako ces uopste primetiti gde te gleda kada ces sve vreme biti zauzeta posmatranjem njega u predelu prepona.
 
Milojko Vasic:
Betty:
8) Nego, kako je to piškiti u društvu? Gvirkate li jedan drugom u alatljiku?
To je najsvetlija i najtajnija muška tajna ! Ako ti kažemo, moraćemo da te ubijemo ! 8)


na forumu književnost neko kopipejstovao odlomak iz „Kandži” Marka Vidojkovića, na tu temu:
Dok gl. junak šora, ulaze dva mamlaza u najprljaviji WC na Balkanu (Tribjut tu Treinspoting, valjda), pa, pošto ne vide ovog koji priča priču, jedan kaže: au, što dobro miriše, ko kad moja žena pravi škembiće. :shock:

a drugi mukaže nešto na temu: pa ti baš uživaš. :?



ehehehehe, sad ćem ga nađem, pa kopipejstujem! :idea
:
 
Ne, neobjasnjivo je, jednostavno ima neceg dubokog u tome. Koliko mi je poznato, svi to radimo
Tako je sa svim mojim prijateljima, ako svrbi - bice pocesano! Kada si svaki dan sa nekim ko prica o najozbiljnijim temama i pri tom ceska yaya, navici ces se. Prosto osecaj je superrrrr, jos kad znas da to nervira zene, mhh :twisted:
Da znate kako je lepo, tukle biste mamu sto vas nije rodila kao batu :lol:
 
Ah, čekaj..... čekaj..... čekaj.....
Ahahahahahahahahaha...
Ne mogu da dođem sebi od smeha.....
Ahahahahahahaha.....
Ništa smešnije u životu nisam čula... Ma crkoh od smejanja...........
Evo me bole trbušni mišići...
:idea: 'Ću pločice da dobijem.......
:idea: Bore na licu.........
Aaaaaaaaaaaahahahahahahahaha............
Ha, ha...
Ha...
:shock:
 
Zasto ga stalno cackate?

Sta te bole Q, sto ga stalno cackamo?! :twisted: :lol: :lol:

Ozbiljno: mislim da je to zbog nelagodnosti koja se stvara zbog slabe prokrvljenosti (pantalone, sedenje i sl.) - sto se tice kese, a sto se tice glavne stvari - jednostavno je prijatno... 8)
 

Back
Top