ZAST SMO U VEZAMA SVE VISE ISKLJUCIVI ?

Formiraju predrasudu da posle 5 minuta poznanstva sa nekim (pseudo-poznanstva, tipa: "sta ucis, koji si razred, odakle si, koje si godiste, gde zivis") znaju odma po: hodu, itd. da procene sve o tome koga znaju, tj. buducem partneru, i onda zive u zabludi da oni znaju sve o toj osobi, te da je ona neinteresantna.

Tako u stvari projektuju svoju neinteresantnost na druge, a ljudi su danas sve manje interesantni...

...upravo zbog predrasuda.

veza se zasniva na interesantnosti...aham :confused:
 
:???: puno mojih prijatelja,poznanika, poznanica, oko 30-tih, ...., su postali iskljucivi, zasto vise niko ne zeli ili ne moze da se potudi kada se nalazi u vezi sa nekim, vec jednostavno ne odgovara mi to i to i nemam ja sad zivaca da se mlatim sa tobom i zato zbogom ? tj. na prvu sitnicu pucaju stvari samo tako!
I ne radi se o tome : nisu jedno za drugo ili nisu se nasli ili bla,bla,.....nije to!:otkacio:

Koji im je djavo, zasto se to desava i ono najbitnije sta uraditi po tom pitanju ?

:dontunderstand:

To je valjda tako zbog toga što je šansa da se nešto promeni (nešto što je problem u vezi) jednako mala kao i šansa da se nadje onaj "pravi/prava".Veća je šansa da se neko oseća loše u vezi-dok trpi tudje loše ponašanje,pa da se oseća loše posle veze-neki period,..Bolje onda ne uvlaciti se previše u to
 
razmisljam nesto...
nisam iskljucivija nego pre. mislim da sam tolerantnija. ili ne, to nije prava rec. strpljivija sam, bolje poznajem sebe i vise sam u sebe sigurna.
iza ishitrenih reakcija tipa- ma goni se bre,- stoji najcesce nesigurnost, nepoverenje u sopstvene adute, shvatanja, poglede, mogucnosti i nemogucnosti. nesigurnost.
 
:???: puno mojih prijatelja,poznanika, poznanica, oko 30-tih, ...., su postali iskljucivi, zasto vise niko ne zeli ili ne moze da se potudi kada se nalazi u vezi sa nekim, vec jednostavno ne odgovara mi to i to i nemam ja sad zivaca da se mlatim sa tobom i zato zbogom ? tj. na prvu sitnicu pucaju stvari samo tako!
I ne radi se o tome : nisu jedno za drugo ili nisu se nasli ili bla,bla,.....nije to!:otkacio:

Koji im je djavo, zasto se to desava i ono najbitnije sta uraditi po tom pitanju ?

:dontunderstand:
Mozda samo i samo saznali sta 'ocemo =)
 
:???: puno mojih prijatelja,poznanika, poznanica, oko 30-tih, ...., su postali iskljucivi, zasto vise niko ne zeli ili ne moze da se potudi kada se nalazi u vezi sa nekim, vec jednostavno ne odgovara mi to i to i nemam ja sad zivaca da se mlatim sa tobom i zato zbogom ? tj. na prvu sitnicu pucaju stvari samo tako!
I ne radi se o tome : nisu jedno za drugo ili nisu se nasli ili bla,bla,.....nije to!:otkacio:

Koji im je djavo, zasto se to desava i ono najbitnije sta uraditi po tom pitanju ?

:dontunderstand:

Zashto te to chudi? Danas niko nema zivce ni za kog. Sastavni deo modernog drushtva za koji brak nema nikakvu vrednost.
 

Back
Top