Zashto uvek ruznija minira?

Jos jedna nadrkana feministkinja :rotf::rotf::rotf::rotf:

Ko moja profesorka - al nije mogla da upali bubicu dok nije pozvala momka iz odrzavanja u amfiteatar :rotf::rotf::rotf::rotf:


I muski i zenski primerci ljudskog roda ko sto si ti mi se gade,samo znate pljujete po onoj drugoj polovini stanovnistva
Znači gadiš se sam sebi?

Ovo o profesorki si već pisao, baš ti fascinantno, a? El si se osetio onako... nadmoćno?
 
Pisao si.

Daj onda primer i sebi jer si upravo napljuvao feministkinje, a i one su žene i ne rade ti o glavi kao što bi voleo.

Štagod.

A da. :lol:

Nisam - il sam izlapeo il je neki koleza ili kolezinica isto na forumu :P

Ne rade mi o glavi naravno i nesto i ne razmisljam o njima samo mi nije jasno sto pljuju na muskarce a onda jure te iste muskarce?

ako nesto ne volis onda ne volis?

Isto i sovinisti muski pljuju kako su sve zene qurave al ih jure i zene se njima

Licemerje - ljudskoj vrsti su potrebna oba pola

i da :lol:
 
Zzene koje su svesne drushtvenog poretka koji je nepravedan prema zzenama i svima koji nisu mushkarci u punoj snazi i koje ukazuju na to ne pljuju mushkarce vech zastareo i nefunkcionalan sistem vrednosti koji je odavno pregazzen realnoshchu ali ga se neki mushkarci i dalje slepo drzze u strahu da ne budu oni ti koji che biti podredjeni.
I tako....
 
Jesi.

Ne Jacobe, ti ne razumeš šta je feminizam a šta je šovinizam. To NISU iste stvari i feministkinje ne pljuju po muškarcima niti ih mrze već se bore za prava žena. To što šovinisti poput tebe doživljavaju kao napad kad im neko saspe istinu u lice je njihov problem i to je ono gde si upro prstom da se gadiš sam sebe.

Feministkinje, dakle, su baš te koje se bore protiv reči ŠOVINISTA, ne svih muškaraca. Ti, ako mrziš feministkinje zbog toga, ujedno svim ženama oduzimaš pravo da razmišljaju pa ih samim tim i mrziš (nipodaštavaš, prezireš). Je l' ti sad jasnije? Aj knjigu u šake pa proveri.
 
Zzene koje su svesne drushtvenog poretka koji je nepravedan prema zzenama i svima koji nisu mushkarci u punoj snazi i koje ukazuju na to ne pljuju mushkarce vech zastareo i nefunkcionalan sistem vrednosti koji je odavno pregazzen realnoshchu ali ga se neki mushkarci i dalje slepo drzze u strahu da ne budu oni ti koji che biti podredjeni.
I tako....
Jes al nisam pricao o tome - ova profesorka je umesto predavanja o Statistici drzala predavanja kako su zene superiornije od muskaraca - ne kako su potlacene :mrgreen:

Ako mislite da sam ja sovinista prosetajte malko do pdf Religija da vidite kako ziloti dozivljavaju zene - za njih je nemoralno da zene jedu za istim stolom sa muskarcima :sad2::sad2::sad2:
 
Ako mislite da sam ja sovinista prosetajte malko do pdf Religija da vidite kako ziloti dozivljavaju zene - za njih je nemoralno da zene jedu za istim stolom sa muskarcima :sad2::sad2::sad2:
Da, kad ti to kažeš onda si realan, a kad žena skrene pažnju na to kako neke budale razmišljaju onda je feministkinja, a pošto sve feministkinje mrze muškarce onda i ona mrzi muškarce. Eto tako se ovde razmišlja :)
 
Kada je patriahat preuzimao vlast nad matriahatom nisu se birala sredstva.....vreme je da se pomirimo i ispravimo nepravde koje su pochele josh davnih vremena kada je religija zloupotrebljena da se satanizuje zzena.

Ateista sam i vec sam iskucao milion strana na religiji o tom pitanju - ulozi zene kao zrtvenog jarca za judeo - hriscansku religiju samo sto za to tamo vecinu nije briga mozes i sama da se uveris al te nema odavno tamo
 
Poslednja izmena:
Kada je patriahat preuzimao vlast nad matriahatom nisu se birala sredstva.....vreme je da se pomirimo i ispravimo nepravde koje su pochele josh davnih vremena kada je religija zloupotrebljena da se satanizuje zzena.

previse vremena provodite citajuci postove nekih iskompleksiranih forumasa koji pljuju zene na osnovu cinjenice sto im mama nije dala pare za koncert kad su imali 13 godina, pa ste digle buni ko da vas neko spaljuje na lomaci......cemu to....zar je nekoliko iskompleksiranih muskaraca koje ste sretale u rl i ovde reprezentativan uzorak za sve muskarce ovoga sveta i njihovo ophodjenje prema zenama...ovo je 21. vek...niko nas ne proteruje...nikakva nepravda se nad nama ne desava....satanizasija zena je bilo ali pre vise vekova...sad je nema...bar u okolini u kojoj smo svi mi....cemu pobuna.....

ovo takodje vazi i za muski deo....te fore o kura.vamo koje kao samo oce pare i cijanid u caj mozete macku o rep...ima ih naravno ali ako samo takve srecete onda je problem u vama ne u njima.....


dosadni ste....pljuste teme o uzajamnom pljuvanju... ko ce koga vise da ispljuje i to na onom nivou dve jetrve preko plota...
 

M jok.
Nego, citam ovo sve...
i rado bih rekla....
'ajte ti, metla, madona, iron, bem li ga ko sve ne vec...
tamo na one stranice gde propagirate hedonizam u svim porama zivota...
ono, znas...razvrat, blud, ludiloooo....e, to.
A ostavite nas silne feministkinje, soviniste, sta god...da se patimo ovde na miru...
:neutral:
Ja se nisam prilagodila, ebiga...ugasili me, je l' te...
ja se izvinjavam...
 
da je na miru pa ajde - al svaki sat mjok svaki minut nikne tema zasto su zene drolje ili zasto su muskarci skotovi smoriste za medalju :cry:

A vi se onda okrenite na petama pa napustite prostoriju, kad vam vec toliko smeta...
jeste, za sve ste u pravu...samo zaobidjite.

I da, tema :
Ja sam uvek u ulozi one koja je "onako", a ne mogu da podnesem da ljudi na mene ne obracaju paznju, pa zato stalno "miniram".
:neutral:
 

Back
Top