Zashto uvek ruznija minira?

Ajoj

vis ja sam bata :rotf::rotf::rotf:

c2iw7.jpg

uuuuuuu....sexy underwear...:lol:
 
Jos jedna nadrkana feministkinja :rotf::rotf::rotf::rotf:

Ko moja profesorka - al nije mogla da upali bubicu dok nije pozvala momka iz odrzavanja u amfiteatar :rotf::rotf::rotf::rotf:


I muski i zenski primerci ljudskog roda ko sto si ti mi se gade,samo znate pljujete po onoj drugoj polovini stanovnistva

Ma ovo je bio samo pokusaj da se isprovocira muski mentalni sklop.Kao sto sam i predpostavila nije bilo tesko.
A za to feministkinja-gresis
 
Sad ću ti objasnim. Zato što nijedan muškarac neće da startuje onu za koju misli da je ružnija, što je počesto i objektivna situacija, bar međ' muškim rodom. E, sada da objasnim zašto minira. Obe vide koji si smarač bez sumnje, samo što si ovoj lepšoj polaskao svojim prisustvom i ona ne želi da te uvredi pa se smeška, dok ova druga ima otvorena vrata da ti objasni koliki si smarač. Ono što druga govori prva misli u 90% slučajeva. Eto ti dobrog pokazatelja za to koliko si nekoj interesantan.

Nema na čemu

:lol:
 
Izvini.. devojchice.. A jel ti kad udje$ u butik da kupi$ majchicu odabere$ onu ruzhniju koja ti se ne svidja jer je malo jeftinija. Dabome da ne! Za$to bi mi onda morali da biramo kvantitet na u$trb kvaliteta :roll:
Kvantitet? Šta, ružna mora da bude i debela?

Ja majicu prvo zamislim na sebi i, po potrebi, probam..... da ne misliš sad da ti preporučujem da kresneš devojku pre nego što porazgovaraš sa njom, preporučujem ti upravo obrnuto. Tražiti broj devojci koju poznaješ čitava 2 minuta i izlaziti napolje kao u divljinu u lov >> ili u kupovinu << je u najmanju ruku očajno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top