ZARADITE PUNO POMOZITE DRUGIMA JOS VISE

intra:
Ne kažem da su velike farmaceutske kompanije poštenjačine, ali ovi što prodaju kineski ljekoviti čaj koji se spravlja od mente sa plantaža u Vojvodini po eksluzivnoj cijeni od 20 evra (poznajem tipa koji je priznao da je kupovao od kineza neko njesra od čaja i dilao ga deset puta skuplje i zaradio trećinu para za stan), a pri tome neznaju da nabroje tri ljekovite biljke me stvarno ne interesuju niti bih nešto kupio od njih.
pa vidi se koliko neznas tijansi nema veze sa vojvodinom uvozi se preko bugarske i cenovnik je u dolarima ne u evrima sto znaci raspitas se prvo a ne tuces nesto po forumu napamet i ne zaboravi jednu stvar da svako ko radi ovakav posao kao ja snosi krivicnu odgovornost ukoliko bi bilo koga prevaila alo osvesti se
 
natali:
E PA VIDITE VI MISLITE DA SU TA DVA PREPARATA DOVOLJNA ZAVISNO OD CEGA STE ZELELI DA SE LECITE DESAVA SE DA LJUDI UZMU POLOVICNU TERAPIJU I DESI SE DA NE PONOVE ONDA AKO TREBA I TAKODJE DA NE UZIMAJU REDOVNO U DATOM TERMINU JA SVAKOME KOME PREPORUCIM OVU TERAPIJU KAZEM KOMPLET STA MORA I KAKO RADITI ISTO TAKO NIKOME JOS NISAM GARANTOVALA NESTO DA MOZE NESTO NEKOMPLETNO POLOVICNO IZLECITI. DRUGA STVAR JAKO BITNA JE DA SAM SVAKI DAN U SARADNJI SA LEKARIMA I NERADIM NISTA NAPAMET JOS NESTO PBOZNA SAM PRAVOSLAVAC TAKO DA SE NIKAD NEBI BOGATILA NA TUDJOJ MUCI TO JE VEC STRASNO LUPETANJE. TERAPIJU KOME PREPORUCIM ZNACI KAZEM U PRVOM MESECU TO I TO U DRUGOM TO I TO PA KOME SE SVIDI I SLUSA IZLECICE SE GARANTOVANO AKO NESTO IMA DA MI NIJE JASNO ONDA IMAM KONTAKT SA LEKARIMA UKLJUCENIM U OVAJ PROGRAM.AKO JE PREVARA ZASTO BI HRVATSKA OVE PREPARATE U APOTEKAMA IMALA VEC VISE OD 3 GODINE.
:!: DA I MENE NIJE NEKO TAKO DOBRO UBEDIO VASIM ARGUMENTIMA, NI JA NE BIH BILA PREVARENA :-x ISTO TAKO VERUJEM DA NI VI NE ZELITE NIKOG DA PREVARITE, ZELITE SAMO LAKU ZARADU> UOSTALOM SAJT O TIM PREPARATIMA MOZE SE LAKO NACI, TE NEMA POTREBE DA SE MLM UVLACI U FORUM
 
mahamaja:
:!: DA I MENE NIJE NEKO TAKO DOBRO UBEDIO VASIM ARGUMENTIMA, NI JA NE BIH BILA PREVARENA :-x ISTO TAKO VERUJEM DA NI VI NE ZELITE NIKOG DA PREVARITE, ZELITE SAMO LAKU ZARADU> UOSTALOM SAJT O TIM PREPARATIMA MOZE SE LAKO NACI, TE NEMA POTREBE DA SE MLM UVLACI U FORUM
JA NE MISLIM DA STE PREVARENI JEDINO PRETPOSTAVLJAM I SIGURNA SAM OBRATILI STE SE NESTRUCNOM LICU O OVOJ MEDECINI IMA PUNO DA SE UCI JA MNOGO UCIM JOS UVEK I KAZEM DAKLE DAM BROJ TELEFONA LEKARA AKO U NESTO NISAM SIGURNA EVO U NS IMATE DIJAGNOSTIKU RADI PROFESOR NATASA MOJA IMENJAKA BILA JE NA SPECIJALIZACIJI U RUSIJI SMIMITE SE NA TOM APARATU PROVERITE DALI JE LAZ SVI ZAINTERESOVANI DOBICE OD MENE BROJ TELEFONA DRAGE VOLJE PA ONDA SUDITE AL NEMOJTE DA PADATE U NESVEST KAD VAM NEKO KAZE NESTO KAO DA JE PROVEO VEK U VASEM TELU BUDITE NA TO SPREMNI.
 
natali:
JA NE MISLIM DA STE PREVARENI JEDINO PRETPOSTAVLJAM I SIGURNA SAM OBRATILI STE SE NESTRUCNOM LICU [O OVOJ MEDECINI IMA PUNO DA SE UCI JA MNOGO UCIM JOS UVEK I KAZEM DAKLE DAM BROJ TELEFONA LEKARA AKO U NESTO NISAM SIGURNA EVO U NS IMATE DIJAGNOSTIKU RADI PROFESOR NATASA MOJA IMENJAKA BILA JE NA SPECIJALIZACIJI U RUSIJI SMIMITE SE NA TOM APARATU PROVERITE DALI JE LAZ SVI ZAINTERESOVANI DOBICE OD MENE BROJ TELEFONA DRAGE VOLJE PA ONDA SUDITE AL NEMOJTE DA PADATE U NESVEST KAD VAM NEKO KAZE NESTO KAO DA JE PROVEO VEK U VASEM TELU BUDITE NA TO SPREMNI.
:!: :?: UBEDILI STE ME :!: :!: :!:
 
natali:
E PA VIDITE VI MISLITE DA SU TA DVA PREPARATA DOVOLJNA ZAVISNO OD CEGA STE ZELELI DA SE LECITE DESAVA SE DA LJUDI UZMU POLOVICNU TERAPIJU I DESI SE DA NE PONOVE ONDA AKO TREBA I TAKODJE DA NE UZIMAJU REDOVNO U DATOM TERMINU JA SVAKOME KOME PREPORUCIM OVU TERAPIJU KAZEM KOMPLET STA MORA I KAKO RADITI ISTO TAKO NIKOME JOS NISAM GARANTOVALA NESTO DA MOZE NESTO NEKOMPLETNO POLOVICNO IZLECITI. DRUGA STVAR JAKO BITNA JE DA SAM SVAKI DAN U SARADNJI SA LEKARIMA I NERADIM NISTA NAPAMET JOS NESTO PBOZNA SAM PRAVOSLAVAC TAKO DA SE NIKAD NEBI BOGATILA NA TUDJOJ MUCI TO JE VEC STRASNO LUPETANJE. TERAPIJU KOME PREPORUCIM ZNACI KAZEM U PRVOM MESECU TO I TO U DRUGOM TO I TO PA KOME SE SVIDI I SLUSA IZLECICE SE GARANTOVANO AKO NESTO IMA DA MI NIJE JASNO ONDA IMAM KONTAKT SA LEKARIMA UKLJUCENIM U OVAJ PROGRAM.AKO JE PREVARA ZASTO BI HRVATSKA OVE PREPARATE U APOTEKAMA IMALA VEC VISE OD 3 GODINE.

A zasto vi vicete? Jel' da bi ste bili ubedljiviji?
 
natali:
pa vidi se koliko neznas tijansi nema veze sa vojvodinom uvozi se preko bugarske i cenovnik je u dolarima ne u evrima sto znaci raspitas se prvo a ne tuces nesto po forumu napamet i ne zaboravi jednu stvar da svako ko radi ovakav posao kao ja snosi krivicnu odgovornost ukoliko bi bilo koga prevaila alo osvesti se
A ja mislim da Vi niste shvatili ironiju. U svakom slučaju ne mislim se sa vama raspravljati, a svako ko živi i radi snosi odgovornost za svoje postupke.
 

Back
Top