Zar nije logicno ?

I nije.
Bozji zakon za coveka je: ne ubij
da,da,jeste u Bibliji stoji da je to rekao Mojsiju da zapiše...istom onom Mojsiju koji je,malo posle što je to zapisao sišao sa planine i poubijao one silne nevernike koje je zatekao da se klanjali zlatnom teletu...ali naravno to je izuzetak jer su to bili nevernici...isto kao što je bio izuzetak i za jeretike,pagane,veštice,travare/travarke,babice,preljubnike...Bre,za taj zakon lako je da se napravi izuzetak,samo je dovoljno da neko kaže da time sprovodi božiju pravdu.
 
da,da,jeste u Bibliji stoji da je to rekao Mojsiju da zapiše...istom onom Mojsiju koji je,malo posle što je to zapisao sišao sa planine i poubijao one silne nevernike koje je zatekao da se klanjali zlatnom teletu...ali naravno to je izuzetak jer su to bili nevernici...isto kao što je bio izuzetak i za jeretike,pagane,veštice,travare/travarke,babice,preljubnike...Bre,za taj zakon lako je da se napravi izuzetak,samo je dovoljno da neko kaže da time sprovodi božiju pravdu.
Bozji zakon za coveka je ne ubij.
U Starozavetno doba Bog je unistavao one koji nisu slusali Boga
Bog ima pravo da oduzme neciji zivot jer od njega zavisi nas zivot
a covek nema pravo.
 
Bozji zakon za coveka je ne ubij.
U Starozavetno doba Bog je unistavao one koji nisu slusali Boga
Bog ima pravo da oduzme neciji zivot jer od njega zavisi nas zivot
a covek nema pravo.
Aha... a zašto sad to ne radi nego dopušta da ljudi ratuju,ubijaju jedni druge,kradu,lažu,siluju? Pokvario mu se lift pa ga mrzi da se spušta steneicama verovatno?...ne..ne,ček kapiram ja,to je zato što je žrtvovao deo sebe u oblihu Isusa Hristosa samom sebi da smiluje sam sebe i zato sad čeka da se smrtnici sami pokaju za svoja nedela a on će da im sudi tek kad dođu na onaj svet.
Ko kaže da ja ne kapiram hrišćanstvo,ono baš ima objašnjenja za sva pitanja...jes da nisu logična i baš razumna ali ej
1579211104118.jpeg
 
Aha... a zašto sad to ne radi nego dopušta da ljudi ratuju,ubijaju jedni druge,kradu,lažu,siluju? Pokvario mu se lift pa ga mrzi da se spušta steneicama verovatno?...ne..ne,ček kapiram ja,to je zato što je žrtvovao deo sebe u oblihu Isusa Hristosa samom sebi da smiluje sam sebe i zato sad čeka da se smrtnici sami pokaju za svoja nedela a on će da im sudi tek kad dođu na onaj svet.
Ko kaže da ja ne kapiram hrišćanstvo,ono baš ima objašnjenja za sva pitanja...jes da nisu logična i baš razumna ali ej
Pogledajte prilog 637788
Pa jednostavno je.
Ne postuju Boga niti Bozji zakon.
Svaki normalan covek po savesti ne bi mogao da ubija.
Ali osigledno je ljudima poremecena i savest i um.

Bog dopusta zlo do Bozjeg Suda.
tada se presuditi svima i pravednicima dati vecni zivot na Zemlji.
a nepravednicima i zlima unistenje
Ne postoji onaj svet... samo ovaj.

Pravedni ljudi ce moci da zive vecno na planeti Zemlji.
takodje koji su umrli do tada a pravedni su mocice da vaskrsnu na Zemlju.
Biblija je Bozja rec i ima odgovore na sva pitanja.
 
Pa jednostavno je.
Ne postuju Boga niti Bozji zakon.
Svaki normalan covek po savesti ne bi mogao da ubija.
Ali osigledno je ljudima poremecena i savest i um.

Bog dopusta zlo do Bozjeg Suda.
tada se presuditi svima i pravednicima dati vecni zivot na Zemlji.
a nepravednicima i zlima unistenje
Ne postoji onaj svet... samo ovaj.

Pravedni ljudi ce moci da zive vecno na planeti Zemlji.
takodje koji su umrli do tada a pravedni su mocice da vaskrsnu na Zemlju.
Biblija je Bozja rec i ima odgovore na sva pitanja.
izvini,ne mogu da shvatim ozbiljno to...ajde da bar kao večina hrišćana misliš da će duše pravednika živeti u raju na nekom drugom svetu pa ajde,kao smrt je misterija i te stvari,daje ti neku nadu,al ovo večnost na zemlji mi zvuči totalno apsurdno...
Šta si ono beše?Jehov Svedok? Mormom?
 
izvini,ne mogu da shvatim ozbiljno to...ajde da bar kao večina hrišćana misliš da će duše pravednika živeti u raju na nekom drugom svetu pa ajde,kao smrt je misterija i te stvari,daje ti neku nadu,al ovo večnost na zemlji mi zvuči totalno apsurdno...
Šta si ono beše?Jehov Svedok? Mormom?
U Bibliji ti je izvorno hriscanstvo i tako verujem
a crkva je u medjuvremenu uvodila paganska ucenja koja nisu hriscanska
kao sto su raj pakao trojstvo itd...
Prema Bibliji covek je stvoren d azivi vecno na Zemlji i tako c ei biti
Nakon Bozjeg suda
Sto bi bio apsurd? Apsurd je sto danas umiremo..
Bog je vecan sve sto on stvara je vecno.
Da Jehovin Svedok sam a vera je Izvorno hriscanstvo
 
Bog je ideja.Plod uma koji je suočen sa činjenicom da je smrt neizbežna i koji želi da veruje u to da ta smrt ne znači kraj njegovog postojanja...Koji ne želi da se pomiri sa nasumičnom prirodom svega što se dešava oko njega jer bi to značilo da njegovo postojanje nema višeg smisla od pukog preživljavanja...To je jedino što bog jeste stvarno,i jedina moć koju ima je da ljudima da nadu u to da njihovo postojanje ima više smisla nego što im se čini i da su bitniji nego što jesu.


Očito da nisi izašao iz okvira razuma. Ne pričaj sa takvom sigurnošću o nečemu što nisi osvijestio u sebi. Smiješno je.

Sada izgledaš kao indijanac iz Amazona koji nikada nije izašao iz šume, za kojega je šuma svijet, kojemu je drugi indijanac (koji se iz našeg svijeta upravo vratio u šumu) ispričao priču o kompjuteru. Ovaj kojemu je ta priča ispričana ni manje ni više zaključi da je ovaj drugi prolupao.
 
Aha... a zašto sad to ne radi nego dopušta da ljudi ratuju,ubijaju jedni druge,kradu,lažu,siluju? Pokvario mu se lift pa ga mrzi da se spušta steneicama verovatno?...ne..ne,ček kapiram ja,to je zato što je žrtvovao deo sebe u oblihu Isusa Hristosa samom sebi da smiluje sam sebe i zato sad čeka da se smrtnici sami pokaju za svoja nedela a on će da im sudi tek kad dođu na onaj svet.
Ko kaže da ja ne kapiram hrišćanstvo,ono baš ima objašnjenja za sva pitanja...jes da nisu logična i baš razumna ali ej
Pogledajte prilog 637788

Jedno je Bog a drugo je hrišćanski Bog.
Bog je nepromjenjivi aspekt apsoluta-postojanja.
Hrišćanski Bog je jedna od mnogih interpretacija nepromjenjivog aspekta apsoluta.
Vjerodostojnost interpretacija zavisi od nivoa osviješćenosti tog aspekta u duhu interpretatora. Ti takođe ne možeš govoriti o Bogu kao znalac, jer Boga u sebi nisi osvijestio, ta neosviješćenost sija iz tvojih riječi. :)
 
Da Bog postoji, postojala bi samo jedna religija :cool:


Jedno je Bog a drugo su bezbrojne interpretacije istog. To se treba razlučiti, ali kako razlučiti kad taj aspekt postojanja nisi osvijestio u sebi... dakle, taj aspekt postojanja bih mogao nazvati bilo kojim imenom, tebi bi to ostalo strano, nepojmljivo, jer to što bih imenovao nisi osvijestio u sebi.

Tako i vjernici, vjeruju u nečiju interpretaciju, ne znajući da li je ta interpretacija dosledna, iskrena ili je to vješto smišljena podvala načinjena da ih drži u zabludi.
 
U Bibliji ti je izvorno hriscanstvo i tako verujem
a crkva je u medjuvremenu uvodila paganska ucenja koja nisu hriscanska
kao sto su raj pakao trojstvo itd...
Prema Bibliji covek je stvoren d azivi vecno na Zemlji i tako c ei biti
Nakon Bozjeg suda
Sto bi bio apsurd? Apsurd je sto danas umiremo..
Bog je vecan sve sto on stvara je vecno.
Da Jehovin Svedok sam a vera je Izvorno hriscanstvo
Izvni,ali to zvuči kao bajka za malu decu komplet sa "i živeli su dugo i srećno" samo što je ovde dodato i "večno" da bude još srećniji kraj...
To te sprečava da kao odrasla osoba shvatiš da nećeš imati drugi pokušaj da ispravljaš greške kada umreš...Da shvatiš da je život,svačiji život vredniji od nekih tamo gluposti koje pišu u nekoj prastaroj knjizi. Sprečava te da prežališ nečiju smrt jer izčekuješ dan kada će se ta osoba vratiti...Sprečava te da živiš normalno nego si sve u nekom grču i strahu da ne pogrešiš negde i izgubiš priliku za tu grandioznu nagradu koja ti se obećava.

Nemoj pogrešno da me shvatiš,vera u boga nije baš uvek loša stvar sama po sebi,ali nije ni zdrava ako zbog nje ne možeš da živiš normalno bez straha od sebe i straha da češ pogrešiti i tako izgubiti ono što ti se obećava.
 
I nije.
Bozji zakon za coveka je: ne ubij


Bog nije rekao čovjeku ubij, ali zato čovjek (vapeći za apokalipsom) svojim suludim razumom nagovara Boga da u njegovo ime pobije sve njegove neistomišljenike. Na taj način bi odgovornost za svoje “zle”-sulude misli i namjere prenio sa sebe na Boga. I eto ti načina da na Zemlji želiš zlo a da se na “Nebu” osjećaš čistim pred Bogom.
 
Očito da nisi izašao iz okvira razuma. Ne pričaj sa takvom sigurnošću o nečemu što nisi osvijestio u sebi. Smiješno je.

Sada izgledaš kao indijanac iz Amazona koji nikada nije izašao iz šume, za kojega je šuma svijet, kojemu je drugi indijanac (koji se iz našeg svijeta upravo vratio u šumu) ispričao priču o kompjuteru. Ovaj kojemu je ta priča ispričana ni manje ni više zaključi da je ovaj drugi prolupao.
Javiću ti kada budem sišao s razuma...ovaj izašao iz njegovih okvira :D

Inače ti pa meni ličiš na čoveka koji vidi da mu se ljulja luster i ubeđuje sebe da su to duhovi a ne zeljotres iako i sam zna da je veća verovatnoća da je zemljotres,ali duhovi zvuče mnogo misterioznije što retki imaju priliku da dožive,a zemljotres je prirodni fenomen koji svako oseti kad se dešava.
 
Bog nije rekao čovjeku ubij, ali zato čovjek (vapeći za apokalipsom) svojim suludim razumom nagovara Boga da u njegovo ime pobije sve njegove neistomišljenike. Na taj način bi odgovornost za svoje “zle”-sulude misli i namjere prenio sa sebe na Boga. I eto ti načina da na Zemlji želiš zlo a da se na “Nebu” osjećaš čistim pred Bogom.
Bog jeste rekao coveku ne ubij
Takodje covek ima razum i savest od Boga pa zna da je nemoralno ubijati
Covek je za sve sam odgovoran kako moze preneti odgovornost na Boga.
 
Izvni,ali to zvuči kao bajka za malu decu komplet sa "i živeli su dugo i srećno" samo što je ovde dodato i "večno" da bude još srećniji kraj...
To te sprečava da kao odrasla osoba shvatiš da nećeš imati drugi pokušaj da ispravljaš greške kada umreš...Da shvatiš da je život,svačiji život vredniji od nekih tamo gluposti koje pišu u nekoj prastaroj knjizi. Sprečava te da prežališ nečiju smrt jer izčekuješ dan kada će se ta osoba vratiti...Sprečava te da živiš normalno nego si sve u nekom grču i strahu da ne pogrešiš negde i izgubiš priliku za tu grandioznu nagradu koja ti se obećava.

Nemoj pogrešno da me shvatiš,vera u boga nije baš uvek loša stvar sama po sebi,ali nije ni zdrava ako zbog nje ne možeš da živiš normalno bez straha od sebe i straha da češ pogrešiti i tako izgubiti ono što ti se obećava.
Ako ti je ono sto obecava Bog vecni zivot savresnstvio ,,,,
merealno? zasto jer ti je zlo normalno postalo?
Sam razmisli.
Bog nije stvorio zlo i zlo nema pravo da postoji.
Zato ce ga Bog unistiti.
Sve sto Bog stvara je savrseno i vecno tako je i ljude stvorio.
Da zive kao savrsena bica vecno.
A u ljubavi nema straha. A Bog je ljubav.
To me nista ne sprecava nego motivise da sada vec sebe usavrsavam svoju licnost
da radim na duhovnosti sto i radim i zbog cega sam i danas srecna
i da zivim u miru i ljubavi, kako nas je i Bog stvorio da tako zivimo... jer je to jedini put istine i srece.

Tako da to me sve motivise da danas zivim normalno u miru i ljubavi
a ne nenormalno u zlu i patnji
Kod Boga nema straha nego ljubavi.
a u ovom Sotonskom nepravednom svetu ima straha.
Vera u Boga i taj put zivota u pravednosti miru i ljubavi je jedini prav putt koji vac danas daje
onima koji tako zive mir i srecu a u buducnosti vecni zivot
 
Javiću ti kada budem sišao s razuma...ovaj izašao iz njegovih okvira :D


Ma džaba od vickavosti. Evidentno je, sija iz tvojih riječi, da nisi imao neposredno iskustvo o kojemu govorim.
A ti sad opet napravi drugi vic na to, da se smijemo. :)




Inače ti pa meni ličiš na čoveka koji vidi da mu se ljulja luster i ubeđuje sebe da su to duhovi a ne zeljotres iako i sam zna da je veća verovatnoća da je zemljotres,ali duhovi zvuče mnogo misterioznije što retki imaju priliku da dožive,a zemljotres je prirodni fenomen koji svako oseti kad se dešava.

Hahaha ma dobro.
Po istom principu viđenja ti bi sad eto meni trebao izgledati kao neko kome treba prodrmati kavez. ;)
Kavez ti je razum. Hajde vrati se na primjer indijanca iz Amazona pa mi javi kako sebe vidiš u toj priči. :)
 
Takodje covek ima razum i savest od Boga pa zna da je nemoralno ubijati


Ako čovjek ima razum i savjest zašto se onda toliko nada, vapi, za apokalipsom?
Postoji li i jedan drugi način, savjestan način, da se zlo anulira i na zemlji uspostavi mir, harmonija?
Naravno da postoji. To je Ljubav. A li treba znati šta je ljubav i kako se uzdiže u postojanje. Ti to ne znaš.

Čovjek (apsolut kao čovjek) dakako ima razum, da ga nema ne bi mogao biti čovjek.
Mešutim, Savjest se mora zaraditi, a zarađuje se uzdizanjem svjesnosti na viši nivo.
Uzdići svjesnost pak možeš jedino shvatanjima do tad neshvaćenog, osviješćenjem do tad neosviješćenog u sebi.

Covek je za sve sam odgovoran kako moze preneti odgovornost na Boga.

Kako?
Lako.
Uzme Bibliju u šake i kaže: " Ja nikoga neću ubiti, ali će zato Bog sve vas 'bezbožnike u oganj'...
i eto ti, sebe si oprala od čina a Bogu se ne smije protiviti i komentarisati na Božju volju.
No u tome nema nikakve Božije volje već je to sve tvoja volja kamuflirana u 'runu jaganjca'.


Covek je za sve sam odgovoran kako moze preneti odgovornost na Boga.

Dakle, da utvrdimo ovo, ako je čovjek odgovoran za sve onda je odgovoran i za svoje apokaliptične misli koje upućuje Bogu.
To je već zločin sam po sebi.
 
Ako čovjek ima razum i savjest zašto se onda toliko nada, vapi, za apokalipsom?
Postoji li i jedan drugi način, savjestan način, da se zlo anulira i na zemlji uspostavi mir, harmonija?
Naravno da postoji. To je Ljubav. A li treba znati šta je ljubav i kako se uzdiže u postojanje. Ti to ne znaš.

Čovjek (apsolut kao čovjek) dakako ima razum, da ga nema ne bi mogao biti čovjek.
Mešutim, Savjest se mora zaraditi, a zarađuje se uzdizanjem svjesnosti na viši nivo.
Uzdići svjesnost pak možeš jedino shvatanjima do tad neshvaćenog, osviješćenjem do tad neosviješćenog u sebi.



Kako?
Lako.
Uzme Bibliju u šake i kaže: " Ja nikoga neću ubiti, ali će zato Bog sve vas 'bezbožnike u oganj'...
i eto ti, sebe si oprala od čina a Bogu se ne smije protiviti i komentarisati na Božju volju.
No u tome nema nikakve Božije volje već je to sve tvoja volja kamuflirana u 'runu jaganjca'.


Dakle, da utvrdimo ovo, ako je čovjek odgovoran za sve onda je odgovoran i za svoje apokaliptične misli koje upućuje Bogu.
To je već zločin sam po sebi.
Problem je sto ti ne shvatas sta je apokalipsa.
To je niz dogadjaja - Bozje intervencije, koji dovode coveka do novog sveta - na Zemlji, savrsenstva i vecnosti.
Svaki normalan covek zudi za time.
Za onim kako ga je Bog i stvorio da bude savrsen i da zivi vecno....
Tako je Bog stvoren i zudi za tim sto je izgubio.
Ljubav kao prireodno stanje coveka.
A ljubav podrazumeva savrsenstvo i vecnost.
 
Problem je sto ti ne shvatas sta je apokalipsa.


Zar je tako teško shvatiti šta znači apokalipsa?
To je uništenje zla. Zar ne.
Ali... sama riječ, pojam, namjera, nakana, da se nešto uništi i da se nosioci zla takođe unište,
je zlo nad svim zalima.

Ne možeš jednim zlom uništavati drugo a doći do mira, harmonije. Ne može.
Tu nedostaje Ljubav, jer Ljubav se ne može uzdići tamo gdje se javlja i manifestuje odvojenost,
izdvojenost. Ljubav podrazumijeva JEDNOTU, jedinstvo svih i svega u harmoniji.

Apokalipsa sugeriše uništenje nečega zarad nečeg drugog, 'boljeg'.
Da li ti zaista misliš da si bolja od bilo koga ili čega?
NISI. NIKO NIJE.
Stoga, do harmonije se ne dolazi uništenjem, što je manifestacija zla,
već se do harmonije i mira dolazi kroz Ljubav, anulaciju polariteta.
Dobro-zlo moraju da nestanu kako bi ono-što-jeste bilo onakvo kakvo jeste.

A kakvo ono u sebi jeste?
Ispunjeno Ljubavlju. Dakle, nepodijeljeno, nerazdjeljivo, nepolarizovano, ujedinjeno u spokoju i miru.
Ti zagovaraš cijepanje cjeline koja je već po sebi iscijepana.
Zagovaraš unišetenje tvoje suprotnosti, koja nigdje drugdje ne postoji do u tebi.


To je niz dogadjaja - Bozje intervencije, koji dovode coveka do novog sveta savrsenstva i vecnosti.



Ti događaji, to za čim ti vapiš u tebi zahtijeva uništenje. Uništenje je zlo po sebi. Objasnih to gore.


Svaki normanal covek zudi za time.



Da, ako 'normalan' znači bezdušan, zao, sulud. Inače ne.
Svaki normalan čovjek bi trebao težiti prosvjetljenju istine u sebi.
U njoj bi pronašao i način kako sebe osloboditi od polarizacije i stoga i zla (želje za uništenjem) koje svojim razumomn stvara.


Za onim kako ga je Bog i stvorio da bude savrsen i da zivi vecno....
Tako je Bog stvoren i zudi za tim sto je izgubio.

Bog nikoga i ništa nije stvorio i ostavio da tumara po prostranstvu svjetlosti i tame.
Bog je manifestator stvarnosti za apsolut koji sebe u svakom jednmom trenu stvara čovjekom, dakle sada.
Boga postavljaš u prošlo vrijeme, te akođe od Boga očekuješ da će sve tvoje zablude riješiti u budućnosti,
izbjegavajući ovaj momenat, SADA, kad ti, svojom svjesnošću uistinu jesi odgovorna za sve svoje mjisli
i postupke koje činiš. Bog ne postoji u vremenu. Stoga se nije pojavio u prošlosti niti će se pojaviti u budućnosti.
Bog je postojanje u sada koje u sebi (začudo) jedino i možeš osvijestiti.......... u SADA.


Tako je Bog stvoren i zudi za tim sto je izgubio.


Odakle tebi ideja da Bog žudi za nečim izgubljenim???
Kako Bog može izgubiti nešto?
Ako bi to bila istina o Bogu onda bi Bog bio promjenjiv, zavisio bi od svake misli čovjekve, od stvorenja kojeg je eto stvorio pa izgubio.
 
Poslednja izmena:
Zar je tako teško shvatiti šta znači apokalipsa?
To je uništenje zla. Zar ne.
Ali... sama riječ, pojam, namjera, nakana, da se nešto uništi i da se nosioci zla takođe unište,
je zlo nad svim zalima.

Ne možeš jednim zlom uništavati drugo a doći do mira, harmonije. Ne može.
Tu nedostaje Ljubav, jer Ljubav se ne može uzdići tamo gdje se javlja i manifestuje odvojenost,
izdvojenost. Ljubav podrazumijeva JEDNOTU, jedinstvo svih i svega u harmoniji.

Apokalipsa sugeriše uništenje nečega zarad nečeg drugog, 'boljeg'.
Da li ti zaista misliš da si bolja od bilo koga ili čega?
NISI. NIKO NIJE.
Stoga, do harmonije se ne dolazi uništenjem, što je manifestacija zla,
već se do harmonije i mira dolazi kroz Ljubav, anulaciju polariteta.
Dobro-zlo moraju da nestanu kako bi ono-što-jeste bilo onakvo kakvo jeste.

A kakvo ono u sebi jeste?
Ispunjeno Ljubavlju. Dakle, nepodijeljeno, nerazdjeljivo, nepolarizovano, ujedinjeno u spokoju i miru.
Ti zagovaraš cijepanje cjeline koja je već po sebi iscijepana.
Zagovaraš unišetenje tvoje suprotnosti, koja nigdje drugdje ne postoji do u tebi.






Ti događaji, to za čim ti vapiš u tebi zahtijeva uništenje. Uništenje je zlo po sebi. Objasnih to gore.






Da, ako 'normalan' znači bezdušan, zao, sulud. Inače ne.
Svaki normalan čovjek bi trebao težiti prosvjetljenju istine u sebi.
U njoj bi pronašao i način kako sebe osloboditi od polarizacije i stoga i zla (želje za uništenjem) koje svojim razumomn stvara.




Bog nikoga i ništa nije stvorio i ostavio da tumara po prostranstvu svjetlosti i tame.
Bog je manifestator stvarnosti za apsolut koji sebe u svakom jednmom trenu stvara čovjekom, dakle sada.
Boga postavljaš u prošlo vrijeme, te akođe od Boga očekuješ da će sve tvoje zablude riješiti u budućnosti,
izbjegavajući ovaj momenat, SADA, kad ti, svojom svjesnošću uistinu jesi odgovorna za sve svoje mjisli
i postupke koje činiš. Bog ne postoji u vremenu. Stoga se nije pojavio u prošlosti niti će se pojaviti u budućnosti.
Bog je postojanje u sada koje u sebi (začudo) jedino i možeš osvijestiti.......... u SADA.




Odakle tebi ideja da Bog žudi za nečim izgubljenim???
Kako Bog može izgubiti nešto?
Ako bi to bila istina o Bogu onda bi Bog bio promjenjiv, zavisio bi od svake misli čovjekve, od stvorenja kojeg je eto stvorio pa izgubio.
Apokalipsa je Otkrivenje i nije smao unistenje zla vec i ono sto sam vec napisala
prelazak coveka u novi svet, savrsenstvo i vecni zivot na Zemlji

Bog mora da unisti zlo zauvek da bi covek mogao da zivi onako kako je Bog
i zeleo da covek zivi u savrsenstvu i ljubavi.

Da unistenje zla to i znaci unistenje i uzrocnika zla - Sotinu i demona
kao i ljudi koji su zli, koje Bog tako prosudi.

ne unistava se zlom zlo nego Apsolut Bog koji je ljubav
u apsolutnom smislu unistava zlo.

Dakle takodje Bog ne zudi za time nego covek.
To je verovatbo lapsus..

Normalan znaci dobar, zlo je deformacija...
 

Back
Top