zaplakacu

iste price se vrte
kaze ima drugare za ostatak zivota droga alkohol masturbacija
pandore koje se ne otvaraju problemi i fristracije godine i iskustvo
ne odbacuje ali i ne prihvata u potpunosti zbog previse razlika, povredjen da sada pravi kompromise
zar svi ne tezimo jednom?postovanje ljubav saosecanje razumevanje odanost
nemoj da se foliramo...

Ovo je interaktivno...i tesko se nalazi.. .i ako se nadje onda je to bingo...drzi i ne pustaj...:D
 
iste price se vrte
kaze ima drugare za ostatak zivota droga alkohol masturbacija
pandore koje se ne otvaraju problemi i fristracije godine i iskustvo
ne odbacuje ali i ne prihvata u potpunosti zbog previse razlika, povredjen da sada pravi kompromise
zar svi ne tezimo jednom?postovanje ljubav saosecanje razumevanje odanost
nemoj da se foliramo...

al će se naživi...:lol:
bar neće da (se) nayebe...:rotf: :hahaha: :rotf:

Mislim da treba to da batališ...
sem ako nećeš da piješ, da se drogiraš i da masturbiraš sa njim u paketu...
 
Ne tražimo svi isto, u tome je problem. A ti predugo pokušavaš da spasiš tog jednog o kom pričaš dugo, a sve govoriš kako si odustala, kako je to sve "j b g", bolje priznaj sebi da ti je stalo, lakše će ti biti. Mnogo pričaš o njemu da te baš briga.

- - - - - - - - - -

I da, niko ne otvara pandore, ja, doduše, sa njima živim... Nije lako, nije jednostavno.
 
Ne tražimo svi isto, u tome je problem. A ti predugo pokušavaš da spasiš tog jednog o kom pričaš dugo, a sve govoriš kako si odustala, kako je to sve "j b g", bolje priznaj sebi da ti je stalo, lakše će ti biti. Mnogo pričaš o njemu da te baš briga.

- - - - - - - - - -

I da, niko ne otvara pandore, ja, doduše, sa njima živim... Nije lako, nije jednostavno.
nisam ja nigde rekla da sam odustala. ja sam to batalila ali se covek vratio tj pokusava da se vrati u moj zivot, sta znam kao drug prijatelj i tako to

- - - - - - - - - -

само се не вакумирај у лоше односе

nije nama bio los odnos nego je on cudan sa nekim svojim ponasanjima
 
iste price se vrte
kaze ima drugare za ostatak zivota droga alkohol masturbacija
pandore koje se ne otvaraju problemi i fristracije godine i iskustvo
ne odbacuje ali i ne prihvata u potpunosti zbog previse razlika, povredjen da sada pravi kompromise
zar svi ne tezimo jednom?postovanje ljubav saosecanje razumevanje odanost
nemoj da se foliramo...

Pa i ne bas...
 
muskarci imaju zenu sa kojom hoce i zenu sa kojom nece da budu

kakva gruba generalizacija....cccc....
nego, ako ste se raskantali i tako to,
msm, nisi htela da se druzite nego da budete zajedno,
kako to sad hoce da budete drugari?
msm, ja ga razumem, kul si lik, sve je to na mestu,
ali gde si ti u toj prici....
msm, zasto bi se druzila sa njim?
imas dovoljno drugova...(ako znas na sta mislim...)
 
kakva gruba generalizacija....cccc....
nego, ako ste se raskantali i tako to,
msm, nisi htela da se druzite nego da budete zajedno,
kako to sad hoce da budete drugari?
msm, ja ga razumem, kul si lik, sve je to na mestu,
ali gde si ti u toj prici....
msm, zasto bi se druzila sa njim?
imas dovoljno drugova...(ako znas na sta mislim...)

a ne znam, necu ja ni da se druzim sa njim nego on sve pokusava da bude uljudan kao da me ispostuje dza bu
 
iste price se vrte
kaze ima drugare za ostatak zivota droga alkohol masturbacija
pandore koje se ne otvaraju problemi i fristracije godine i iskustvo
ne odbacuje ali i ne prihvata u potpunosti zbog previse razlika, povredjen da sada pravi kompromise
zar svi ne tezimo jednom?postovanje ljubav saosecanje razumevanje odanost
nemoj da se foliramo...
Jel mu to piše u horoskopu ili...?
Nabrajaš samo ono što ti trenutno odgovara.
 
nisam ja nigde rekla da sam odustala. ja sam to batalila ali se covek vratio tj pokusava da se vrati u moj zivot, sta znam kao drug prijatelj i tako to

Klasična ženska priča. Kao "batalila sam, on ne zna sam šta će sa sobom, ja to više ne mogu, ne želim", onda on pusti jednu SMS poruku i vi se raspete kao pokidana perla...

Inače, muškarci tako uvek žele da se vrate kao prijatelji... Nisam čak ni uspeo ozbiljan da budem na sekundu dok pišem ovo :D

- - - - - - - - - -

I msm da muskarci uvek imaju zenu koju zajebavaju i koja glumi spasioca dok ne naidje neka kojoj jedu iz ruke. Onda ova prva moze samo da se pita u sta je bacila godine...

Generalizacija i tačna stvar samo u slučaju tipova koji glume šmekere, ali su zapravo sline, onda se to tako završi, jer je mali broj stvarno šmekera koji poštuju sebe.
 
Klasična ženska priča. Kao "batalila sam, on ne zna sam šta će sa sobom, ja to više ne mogu, ne želim", onda on pusti jednu SMS poruku i vi se raspete kao pokidana perla...

Inače, muškarci tako uvek žele da se vrate kao prijatelji... Nisam čak ni uspeo ozbiljan da budem na sekundu dok pišem ovo :D

- - - - - - - - - -



Generalizacija i tačna stvar samo u slučaju tipova koji glume šmekere, ali su zapravo sline, onda se to tako završi, jer je mali broj stvarno šmekera koji poštuju sebe.

jao sto si ti pametan i iskusan boze boze ccc...
od raskida do sada jednu jedinu poruku niti sam poslala niti je posla
drugo, on je osoba koja nema drugarice, a jos manje da se druzi sa bivsim devojkama

- - - - - - - - - -

Pokušava da objasni sama sebi kako i dan-danas pada na sindrom "ostavljenog i problematičnog tipa" dok je on uredno kreše u ganglije. (I opravda se ujedno/traži podršku od široke narodne mase.)

:lol:
 
iste price se vrte
kaze ima drugare za ostatak zivota droga alkohol masturbacija
pandore koje se ne otvaraju problemi i fristracije godine i iskustvo
ne odbacuje ali i ne prihvata u potpunosti zbog previse razlika, povredjen da sada pravi kompromise
zar svi ne tezimo jednom?postovanje ljubav saosecanje razumevanje odanost
nemoj da se foliramo...
Razumem ga potpuno i mogao bih da iskopiram njegov recept samo da izbacim drogu i alkohol.:)
Nije to foliraza, shvati da neki od nas smatraju da je brak cisto bacanje para, energije i zivota.
 
Razumem ga potpuno i mogao bih da iskopiram njegov recept samo da izbacim drogu i alkohol.:)
Nije to foliraza, shvati da neki od nas smatraju da je brak cisto bacanje para, energije i zivota.

ma jok
on bas smatra da je porodica najvaznija al da je previse kompromisa pravio razocaran i povredjen da bi ih pravio i dalje
razveden itd

- - - - - - - - - -

sve su mu to izgovori
ja sam ti lepo napisala i gledajuci sta ti pises cini mi se da sam u pravu bila
draga si mu ali nista vise

u principu svako bira za sebe sam
 
iste price se vrte
kaze ima drugare za ostatak zivota droga alkohol masturbacija
pandore koje se ne otvaraju problemi i fristracije godine i iskustvo
ne odbacuje ali i ne prihvata u potpunosti zbog previse razlika, povredjen da sada pravi kompromise
zar svi ne tezimo jednom?postovanje ljubav saosecanje razumevanje odanost
nemoj da se foliramo...
ima nas raznih, pa i raznim stvarima težimo
ima i zrelih, ali ima i onih koji još iz zabavišta izašli nisu
tako da je šareno
 

Back
Top