Zapitajmo se duboko zašto je na današnji dan pun buljuk komentara po srpskim portalima onih koji veličaju nacizam

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Počev od portala B92 pa svih onih ostalih koji mesecima pljuju po Rusima vičući neprekidno agresori,agresori.
A šta su oni slanjem oružja i njihov NATO?
Zloupotrebljavaju sve više stradale Ukrainske civile a krivi su za to jer ih naoružavaju da bi ginuli, a šta je sa Ruskim civilima što ih ne spominju čitavih osam godina?
Dobro je ova pandemija pokazala da ljudi ne razmišljaju svojom glavom čak i ako su im dostupne sve informacije da se edukuju.
 
Ne znam brate mene tetka zaklela da se ne bavim politikom
Ako i nemoj.

Ево ја једнако пљујем по агресорима, било да су Американци, Руси, или неки други.
Od kada si to rešio pošto te nije bilo ranijih decenija i godina da se tako ophodiš?
Ahh...godine 92 godište jel?
 
AUTORSKA
Počev od portala B92 pa svih onih ostalih koji mesecima pljuju po Rusima vičući neprekidno agresori,agresori.
A šta su oni slanjem oružja i njihov NATO?
Zloupotrebljavaju sve više stradale Ukrainske civile a krivi su za to jer ih naoružavaju da bi ginuli, a šta je sa Ruskim civilima što ih ne spominju čitavih osam godina?
Dobro je ova pandemija pokazala da ljudi ne razmišljaju svojom glavom čak i ako su im dostupne sve informacije da se edukuju.
Neki za novac, posao, krov nad glavom a većina zato što i sami gaje društvene devijacije.
 
Od kada si to rešio pošto te nije bilo ranijih decenija i godina da se tako ophodiš?
Ранијих деценија?
Ја још био у школи кад су Руси ушли у Крим. Не знам баш какве сам коментаре имао тад.
Додуше, подржавао сам Русију, јер су мање више мирно преузели Крим.
Имам апсолутно негативно мишљење за америчке упаде у Ирак, Либију, Авганистан, итд.
 
Ранијих деценија?
Ја још био у школи кад су Руси ушли у Крим. Не знам баш какве сам коментаре имао тад.
Додуше, подржавао сам Русију, јер су мање више мирно преузели Крим.
Имам апсолутно негативно мишљење за америчке упаде у Ирак, Либију, Авганистан, итд.
Pošto ne spominješ upad u Srbiju onda si i njen neprijatelj lako je zaključiti.
ZA UPAD U SRBIJU POZITIVNO MIŠLJENJE SIGURAN SAM DA TAKO MISLIŠ.
 
Pošto ne spominješ upad u Srbiju onda si i njen neprijatelj lako je zaključiti.
ZA UPAD U SRBIJU POZITIVNO MIŠLJENJE SIGURAN SAM DA TAKO MISLIŠ.
хахахаха
О Боже, па наравно да имам негативно мишљење.
Помињем ратове задњих десетак година.

Био сам дечак од 6 година током бомбардовања '99те године. Био сам престрављен сиренама, авионима и небом које је горело и пуцало. Отац и стриц су ми били на Косову. Ракетирано је неколико фабрика у мојој близини. Гледао сам рушевине по целој Србији.
Ако мислиш да могу да имам позитивно мишљење о свему томе, онда са тобом нешто није у реду.
 
хахахаха
О Боже, па наравно да имам негативно мишљење.
Помињем ратове задњих десетак година.

Био сам дечак од 6 година током бомбардовања '99те године. Био сам престрављен сиренама, авионима и небом које је горело и пуцало. Отац и стриц су ми били на Косову. Ракетирано је неколико фабрика у мојој близини. Гледао сам рушевине по целој Србији.
Ако мислиш да могу да имам позитивно мишљење о свему томе, онда са тобом нешто није у реду.
Čim ti to nije na prvom mestu ne verujam ja tebi ama baš ništa.ajd ćao.
 

Back
Top