ZAPIRATI SE ILI NE?

Uh, opterećuješ se time kao da ideš na neku operaciju u sterilnim uslovima.
Ako znaš da ti telo ima izraženiji miris, operi se temeljnije i više puta i to je to.
Nikako neko kilo dezodoransa i ne znam ti ja šta
 
Jbte da ne citam ovakve stvari pa meni bi bilo dosadno u zivotu:)...
@ tema
Eo ovako.Uzmes flajku od pola litre, i napunis je vodom i sipas neki fini tecni sapun(ako nemas moze i deterdzenat ili Mr.Proper).Lepo to promuckaj, stavi u tasnicu-torbicu(sta vec nosis, a moze da stane i u Dzep od Jakne).Znaci da je uvek pri ruci, a naravno i neki mali peskir(opciono stare cega) i kada tako opremljena izadjes nema frke.Gde kod da se zadesis i dodje li do toga da je snoska na vidiku. a ti si otidji u WC, lift ili neki Dzbun, izvadi pribor izribaj se i zacesljaj, pa akciJa moze da pocMe.....And Let the game begin
P.S. Naravno ostavi si pola flajke za after
 
Da li pred sex preterivati sa higijenom? Tusirati se dok ne ogulite kozu s nogu.....?
Ili, jos gore sa drugih delova tela?
Polivati se dezodoransima u neogranicenim kolocinama....
PITANJE JE SAD.....

Bitna je Higijena a ne kolicina,.....
Nisam znala da se higijena meri kolicinski,...bitno je da se ti lepo situsiras i operes sapunom svuda (mama te valjda ucila gde sta i kako treba), i posle se obrises i namirises.
 
Jbte da ne citam ovakve stvari pa meni bi bilo dosadno u zivotu:)...
@ tema
Eo ovako.Uzmes flajku od pola litre, i napunis je vodom i sipas neki fini tecni sapun(ako nemas moze i deterdzenat ili Mr.Proper).Lepo to promuckaj, stavi u tasnicu-torbicu(sta vec nosis, a moze da stane i u Dzep od Jakne).Znaci da je uvek pri ruci, a naravno i neki mali peskir(opciono stare cega) i kada tako opremljena izadjes nema frke.Gde kod da se zadesis i dodje li do toga da je snoska na vidiku. a ti si otidji u WC, lift ili neki Dzbun, izvadi pribor izribaj se i zacesljaj, pa akciJa moze da pocMe.....And Let the game begin
P.S. Naravno ostavi si pola flajke za after
Ti mora da si imao u vojsci nekog druga Azema ili Musu kad znas sve fore :lol::lol:
 
ma vole oni kad promrse ruse kose tamo dole svojim nosevima, pa jos kad ih zapuhne onaj lepi miris u zapocetoj fazi vrenja....ma odmah se oni komiraju i upadnu u stanje blazenog zanosa :D
Vulva - Vaginal scent

th4592lva_perfume_wenn.jpg

Nije Sala...sintetizovana esencija zenskog "cveta"

A mozete se i uveriti:D
http://modal14.blogspot.com/2007/09/from-wtf-files-vulva-original.html
 
Da li pred sex preterivati sa higijenom? Tusirati se dok ne ogulite kozu s nogu.....?
Ili, jos gore sa drugih delova tela?
Polivati se dezodoransima u neogranicenim kolocinama....
PITANJE JE SAD.....

Tusirati se, naravno! Samoj sebi sam odvratna kada se preznojim tokom nekog rada, a ne jos da ocekujem od nekog da me takvu ljubi!
Na muskarcu volim da osjetim dezodorans i gel za tusiranje, ali ne i mlijeko za tijelo, smeta mi, pa zbog toga lijepo i zamolim da to ne stavlja

Mene zanima, da li uopste imaju sex svi oni smrdljivi ljudi koje jos u prolazu osjetimo, ili one 'mirisljave' tete i cike iz tramvaja???
 
i lude isto za dobrim harmonikasem... sad, kad bi' mog'o da se vratim u mladost, obavezno bi' poceo da ucim harmoniku da sviram... pa kad dodje neka moderna devojka, a ja joj kazem da sviram klavir... zato posle, na igrankama, izvadim dugmetaru pa opletem... triler za trilerom... pa dur... pa mol... pa sedmice... pa majevi... pa minori... eh, gde bi mi bio kraj... sve dok me ne zove sasa na pink... onda bi me, garant, zvao boki milosevic u njegov orkestar... samo sto bi' od njega trazio da mi kupi zlatnu narukvicu... pa ne ide bez toga... eh, devla, devla...
 

Back
Top