Zaljubljivanje? Odmah ili kasnije?

Znali ne znali ja sam se u tebe davno jos zaljubiska, na prvi pogled.

Sta cu kad sam laka! :) Biti il`ne biti....ili mastovita...

Svi momci zele
da se zabavljamo
svaki hoce mene
a ja kazem ‘ne, ne, ne

Vidis stara da sam lep
divi mi se ceo svet
mene zovu ‘Lepi Ziska’
za tebe sam superiska

Refren
Ne, ne, ne momce ne
ja imam decka svoga
ja imam svoga miska
u njega sam zaljubiska

Jedan decko mali
neprestalno davi
hoce samo mene
a ja kazem ‘ne, ne, ne’

Nema veze sto sam mali
kad mi nista bas ne fali
samo sam po glavi bos
al’ veruj mi to je stos

Refren

Ima jedan dasa
ne bas vitkog stasa
hoce samo mene
ja mu kazem ‘ne, ne, ne’

Ja sam mala Lepi Bora
postao sam glavna fora
vidis da sam prava sila
skinuo sam tri’es kila
 
Privlaci? Kako? Fizicki ili nekako drugacije? I sta znaci moci da se zaljubis? I koliko ti onda treba da ako je sve u redu se i zaljubis? :)

Ja sam stvarno analfabeta izgleda za ovo...POMAGAJTE BRE!

U bre mico :D Privlacenje je vise neka vibracija koja postoji, naravno fizicka privlacnost, ali tu prosto njusis da ta doticna osoba ima nesto vise od proste fizikalije, da ti ti odgovara, da tu moze da bude nesto znacajno... Ne znam kako da objasnim taj osecaj, vise je intuitivan, iz stomaka. Prosto znam da bih mogla sa njim da se uklopim. Zaljubljujem od trenutka uslovno receno osvajanja, smuvavanja pa nadalje, tu racunam fazu naludje strasti... i to traje dosta dugo od 6 do 8 meseci ruzicastih naocara :) Posle se sve smiri, ne nestane strast, ali nekako sve ide laganije, nije vise toliko ekplozivno (pod uslovom da je kako kazes sve u redu). Takav ti je moj slucaj.
 
Pa ne kaze se bezveze "milion ljudi, milion cudi" pa nismo svi isti :) Neki se zaljube 10x u godini a nekima treba godinu, dvije itd.. da se zaljube :) Ja definitivno ne vjerujem u ljubav na prvi pogled, za mene licno to ne postoji zato sto ja jednostavno TREBAM upoznati osobu da bih se mogla zaljubiti u nju :) sta cu, takva mi je natalna karta :P Moze mi se neko svidjeti na prvi pogled al to je fizicka privlacnost :)
 
OK tacno je da je sto ljudi sto cudi, zato i postavljam ovo pitanje!

A sad jos nesto, da li se, vi koji se zaljubljujute natenane, zaljubljujete posle, u vezi , pre ili kako u vezi sa prvim sexom? Ili sex nema veze sa procesom zaljubljivanja? Da li je dovoljan samo osecaj iz stomaka ko stogospodjica lepo opisa ili se taj osecaj mora i potvrditi :) prakticno, dakle u krevetu da bi poceli da se zaljubljujete. Ili se zaljubite odmah posle prvog sexa, ili vec ne zavisi kako se stvari odvijaju?

Komplikovana sam bas, izvinite sta cu kad me zanima po stare dane :)
 
OK tacno je da je sto ljudi sto cudi, zato i postavljam ovo pitanje!

A sad jos nesto, da li se, vi koji se zaljubljujute natenane, zaljubljujete posle, u vezi , pre ili kako u vezi sa prvim sexom? Ili sex nema veze sa procesom zaljubljivanja? Da li je dovoljan samo osecaj iz stomaka ko stogospodjica lepo opisa ili se taj osecaj mora i potvrditi :) prakticno, dakle u krevetu da bi poceli da se zaljubljujete. Ili se zaljubite odmah posle prvog sexa, ili vec ne zavisi kako se stvari odvijaju?

Komplikovana sam bas, izvinite sta cu kad me zanima po stare dane :)

Pa dobro ja mogu da odvojim sex od osjecaja :) tj mogu imati sex a da nisam zaljubljena u tu osobu... A ako vec imam onaj osjecaj u stomaku, onda kod mene sex to samo zapecati tj kako se osjecam :) Nadam se da nisam ja sad previse iskomplikovala stvari :))
 
OK tacno je da je sto ljudi sto cudi, zato i postavljam ovo pitanje!

A sad jos nesto, da li se, vi koji se zaljubljujute natenane, zaljubljujete posle, u vezi , pre ili kako u vezi sa prvim sexom? Ili sex nema veze sa procesom zaljubljivanja? Da li je dovoljan samo osecaj iz stomaka ko stogospodjica lepo opisa ili se taj osecaj mora i potvrditi :) prakticno, dakle u krevetu da bi poceli da se zaljubljujete. Ili se zaljubite odmah posle prvog sexa, ili vec ne zavisi kako se stvari odvijaju?

Komplikovana sam bas, izvinite sta cu kad me zanima po stare dane :)

Meni je nemoguce da odvojim sex od ljubavi (ili zaljubljivanja). Mogu da imam sex a da nisam zaljubljena, ali ne ako tu osobu dozivljavam samo kao parce mesa bez imalo mozga i duha. To ne mogu, mora makar maalkice da mi se svidja i iznutra, inace nista od seksanja. A nema sanse da se zaljubim ako u krevetu ne funkcionisu dobro stvari. Nekako su mi te stvari strasno isprepletane. Emotivac sam, shta li :D
 
Dragi moji i drage moje, ova tema bi bila dobra, kako ovde tako i na zenskom kutku, ali rekoh da ovog puta dam blagu "prednost" nasem "jacem" polu. :) Pa da vas pitam sta mislite....

Koliko vam je dugo potrebno da se zaljubite u nekoga? Da li vam se to obicno desava kao grom iz vedra neba i skoro na prvi pogled ili vam je neophodno izvesno vreme i "upoznavanje" sa osobom da bi se eventualno zaljubili ili ne?

Kod mene je to obicno u principu "biti il´ne biti", sto bi znacilo ako se ne zaljubim odmah nikakvo vreme ni pokusaji ni upoznavanje to nece promeniti! Dakle ne neophodno bas na prvi pogled ali ili se zaljubim odmah na samom pocetku ili n ist?

Ljubim vas i pozdravljam i unapred hvala sto ce te svoja iskustva i nacin funkcionisanja pri zaljubljivanju podeliti ovde samnom/ sa nama!

Prvi utisak mi je najbitniji, ako tada nisam osetila on je taj, nista ne vredi posle, jer onda je samo stvar kompromisa i onda nije to to
 
OK tacno je da je sto ljudi sto cudi, zato i postavljam ovo pitanje!

A sad jos nesto, da li se, vi koji se zaljubljujute natenane, zaljubljujete posle, u vezi , pre ili kako u vezi sa prvim sexom? Ili sex nema veze sa procesom zaljubljivanja? Da li je dovoljan samo osecaj iz stomaka ko stogospodjica lepo opisa ili se taj osecaj mora i potvrditi :) prakticno, dakle u krevetu da bi poceli da se zaljubljujete. Ili se zaljubite odmah posle prvog sexa, ili vec ne zavisi kako se stvari odvijaju?

Komplikovana sam bas, izvinite sta cu kad me zanima po stare dane :)

Za početak - dovoljan je osećaj iz stomaka. Tzv. leptirići.::)
Posle sve zavisi od toga kako se stvari odvijaju, tj. da li će zaljubljenost presahnuti ili preći u ljubav. Mnogo kockica treba da se složi kako bi se taj mozaik popunio.
Ali, ako se desi da zaljubljenost pređe u ljubav, a da seksa nema, u slučaju da osećanja nisu uzvraćena (dešavaju se i takve kataklizme), može i bez fizičkog kontakta... Mučno i slatko istovremeno. Neko bi rekao - jalovo i blesavo. No, ipak oplemenjujuće.
 
Za početak - dovoljan je osećaj iz stomaka. Tzv. leptirići.::)
Posle sve zavisi od toga kako se stvari odvijaju, tj. da li će zaljubljenost presahnuti ili preći u ljubav. Mnogo kockica treba da se složi kako bi se taj mozaik popunio.
Ali, ako se desi da zaljubljenost pređe u ljubav, a da seksa nema, u slučaju da osećanja nisu uzvraćena (dešavaju se i takve kataklizme), može i bez fizičkog kontakta... Mučno i slatko istovremeno. Neko bi rekao - jalovo i blesavo. No, ipak oplemenjujuće.
:think:
auh..sto ja to ne umem tako ..platonski...
misim , moze neko da mi bude drag, simpatican, mio..sladak, da mi prija, da ..nemam pojma..sve sve..
ali dok nema fizickog kontakta...sve je ipak veoma povrsno..moze se nazvati prijateljstvo, simpatija..ali zaljubljenost, ljubav..ni blizu
teta doktorice, jel sa mnom nesto nije u redu?:sad2:
 
:think:
auh..sto ja to ne umem tako ..platonski...
misim , moze neko da mi bude drag, simpatican, mio..sladak, da mi prija, da ..nemam pojma..sve sve..
ali dok nema fizickog kontakta...sve je ipak veoma povrsno..moze se nazvati prijateljstvo, simpatija..ali zaljubljenost, ljubav..ni blizu
teta doktorice, jel sa mnom nesto nije u redu?:sad2:

:lol::lol::lol:
Dijagnoza: Vi ste žena, b.o.

p.s. Ne umem ni ja tako, platonski. ;) Ali poznajem neke koji umeju.
 

Back
Top