ŽALBE, MOLBE i PREDLOZI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rasprava je javna - što će reći - kaži koji su to koji se kloniraju i otvaraju teme :mrgreen:

Nije poenta u imenima, mada sam prvenstveno mislio na razne klonove, gospodina Banaćnina, pre svega.

Mada nije ni on samo problem. Problem je kad te banujua ti sa svojim klonom, kog čuvaš za tu varijantu, otvoriš temu sa "mene su syebali"..

Sa druge strane 100 posta nije tako mnogo, pa učesnici u raspravama neće biti uskraćeni da otvaraju teme, aku su bar malo vremena proveli na forumu i diskutovali o nečemu.
 
Nije poenta u imenima, mada sam prvenstveno mislio na razne klonove, gospodina Banaćnina, pre svega.

Mada nije ni on samo problem. Problem je kad te banujua ti sa svojim klonom, kog čuvaš za tu varijantu, otvoriš temu sa "mene su syebali"..

Sa druge strane 100 posta nije tako mnogo, pa učesnici u raspravama neće biti uskraćeni da otvaraju teme, aku su bar malo vremena proveli na forumu i diskutovali o nečemu.

Razumno. Podržavam :ok: Podržavao sam i ranije, nego htedoh da vidim neko ime. :)
 
predlazem da ban podrazumeva samo zabranu postovanja na fourmu.. ali da se ostavi mogucnost pisaja po profilima i slanja pm. :)

u tom slucaju mi ne bi trebao clone nick vec bih komunicirao sa virtuelnim drugarima preko profila. ;)
 
I da se obavezno ostavi link ka postu zbog kojeg je neko kažnjen

Odlična ideja. Na drugim forumima, kao i jednom na kojem sa ja moderator, to je već opšta praksa.

Nemojte da spamujete temu.Ovde barem možemo da vidimo kad se Kyo,Zebra,Droid i slični žale na ostatak foruma.

Slažem se. Veliki su problemi kada se zbrka dogodi, pa onda ja otvorim temu i ona bude zatvorena jer je raspravljanje o drugim forumašima zabranjeno. Onda još na kraj svega postavljač teme bude kažnjen, zato što je postavio temu o drugom korisniku foruma, što je protiv pravila. Totalno nefukncionalan sistem.
 
jel ovo kafana ili sam ja pogresio vrata.
ako je tema ŽALBE, MOLBE i PREDLOZI, onda neka sluzi svojoj svrhi, a ne da se postuje na njoj ko u kafani. i kada bude zatvorena, onda :dash::dash::dash:
ako ima bilo ko da se zali na nesto, ili neki predlog, neka izvoli, ostalima je zabranjen ulaz.
da krenem...
bilo ko postavi post koji nije vezan satemom,makar na ovoj, kazneni poen. to je moj predlog
 
jel ovo kafana ili sam ja pogresio vrata.
ako je tema ŽALBE, MOLBE i PREDLOZI, onda neka sluzi svojoj svrhi, a ne da se postuje na njoj ko u kafani. i kada bude zatvorena, onda :dash::dash::dash:
ako ima bilo ko da se zali na nesto, ili neki predlog, neka izvoli, ostalima je zabranjen ulaz.
da krenem...
bilo ko postavi post koji nije vezan satemom,makar na ovoj, kazneni poen. to je moj predlog

Predlažem da se ova tema pretvori u kafanu.:hahaha:
 
jel ovo kafana ili sam ja pogresio vrata.
ako je tema ŽALBE, MOLBE i PREDLOZI, onda neka sluzi svojoj svrhi, a ne da se postuje na njoj ko u kafani. i kada bude zatvorena, onda :dash::dash::dash:
ako ima bilo ko da se zali na nesto, ili neki predlog, neka izvoli, ostalima je zabranjen ulaz.
da krenem...
bilo ko postavi post koji nije vezan satemom,makar na ovoj, kazneni poen. to je moj predlog

Pa maloprije smo se načelno složili da poneki dobronamjerni spam može da doprinese temi. Čemu trenirati strogoću?
Forum prvenstveno služi za zabavu (barem ja tako shvaćam), a ne da se netko iživljava na nekome. Moderatori čuvaju mjeru dobrog ukusa i to je to.
 
Pa maloprije smo se načelno složili da poneki dobronamjerni spam može da doprinese temi. Čemu trenirati strogoću?
Forum prvenstveno služi za zabavu (barem ja tako shvaćam), a ne da se netko iživljava na nekome. Moderatori čuvaju mjeru dobrog ukusa i to je to.

ovako kako ste krenuli nece biti otvorena ni tri dana. za spam imamo kafanu, a ovde se drzimo naslova teme.
inace mi se tema dopada, moglo bi se procitati sta ko voli ili ne, mozda neko prihvati kritiku i pokusa ispraviti "gresku" itd.itd.
znaci akostonaslov akze, zalbe,molbe,kritike
ponovou vezi teme
mole se furmasi da predju u kafanu ako nemaju nista reci:rtfm::rtfm::rtfm:
 
predlazem da se svaki spam ovde odmah obrise i da ostanu stvarno samo oni postovi koji imaju svrhu i smisao ove teme..takodje da se pica ica i nekulturni postovi takodje obrisu..pa da na kraju vidimo sta je to sto nama forumasima smeta...do sad videsh samo jednu primedbu od 4 skoro pune strane
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top