Zakljucana - vista, Ima li sanse?

Ne razumem pitanje, kao ni šta tražiš da ti kažemo.
Misliš: imaš 2 particije (npr. C i D) a jedna je zaključana šifrom koju ti ne znaš i ne možeš da pristupiš?

Mislim da covek misli na to da ima 2 razlicita User Acaunta (kao ja posto delim komp sa burazerom ) 1 je Administrator i jedan je limited user, svako ima svoj sifru samo sto limited user nemoze da dira nista sa System C: kao ni da instalira programe ni da ih menja... a admin moze...e sad ima bese fora za to nego sam ja zaboravio posto nisam koristio vistu skoro godinu dana videcu malo da potrazim ima neki "programcic" za to...:whistling:
 
Mislim da covek misli na to da ima 2 razlicita User Acaunta (kao ja posto delim komp sa burazerom ) 1 je Administrator i jedan je limited user, svako ima svoj sifru samo sto limited user nemoze da dira nista sa System C: kao ni da instalira programe ni da ih menja... a admin moze...e sad ima bese fora za to nego sam ja zaboravio posto nisam koristio vistu skoro godinu dana videcu malo da potrazim ima neki "programcic" za to...:whistling:

Da, tacno tako. Unapred hvala!
 
Da ne otvaram novu temu...imam slican problem.Imam vistu,pre 15 minuta sam stavila sifru i zaboravila sam je.Da li postoji neki nacin da je uklom ili promenim?Kad probam u user accounts da je promenim,trazi mi sifru koju sam zaboravila.Molim vas pomozite mi,imam samo administratora u laptopu,nemam drugog korisnika.Hvala unapred!!!!
 

Back
Top