Заједничко саопштење председника Русије, Ирана и Турске : Осуђујемо израелске нападе на Сирију

Sad cu biti prosta ali Erdoan u sustini ima m**da do patosa. Dok Putin rastura Ukrajinu (zbog Natoa) Erdoan(koji je u Natou) shuruje sa istim.
Jer uvek je mrznja prema Izraelu veca od ljubavi prema Natou.

Turska i Nato su neprirodan spoj. Nesto kao i CG i Nato.
Ali ne pripada nisa Rusijom ni sa Iranom ako ćemo pošteno.
Turska je nekakav solo igrač.
Objavljivanjem neprijateljstva Izraelu i direktno podržavanje Irana u izraelskom komšiluku je po meni čist idiotski potez Erdogana.
Isto i sa Ukrajinom takođe.
Ali verovatno ga svi i u NATO smatraju blago retardiranim i probaće da ga prevedu na staru priču.
Kolika god mooda imao ne verujem da bi smeo ozbiljnije da ratuje za Iran i Siriju na Bliskom istoku.
Bilo bi zanimljivo to videti da se to stvarno.
Ovako su mu po mom mišljenju nešto i Putin i Ajatolah obećali u Idlibu ili na severu Sirije, a on odlučio da prihvati da se slika sa njima na samitu...
Ali opet ti kažem da ne verujem da je formirao ozbiljan savez sa njima, ali opet i to treba videti.
Demantujem sebe iz uvodnog posta koji sam namerno ostavio tako spektakularno pompeznim:lol:, ali opet sve je moguće.
Zamisli situaciju da SAD i UK šalju proxy ratnike u Siriju ili izvedu full invaziju na Siriju, a Erdogan osuđuje i osvaja sever Sirije za račun Irana.:hahaha:
Meni deluje kao nemoguć scenario i stvarno bi voleo da se desi.
 
to ne moramo da zamisljamo..... :mrgreen:
Znam, ali zamisli da Erdogan direktno ratuje za interese Irana u Siriji protiv NATO.
To je bio smisao te rečenice.

Zamisli situaciju da SAD i UK šalju proxy ratnike u Siriju ili izvedu full invaziju na Siriju, a Erdogan osuđuje i osvaja sever Sirije za račun Irana.:hahaha:
 
konacno se mora stati na put izraeslkim masonima. oni drze kongres usa, svojim parama. sve zarad svog interesa. taj kongres je bombardovao srbiju, on je doneo odluku bez dozvole saveta bezbednosti UN

jevreji su nas dobro izradili i oko kosova praveci se licemerni, a onda opa, vucic potpisuje pred trampom u beloj kuci, i prvi sa siptarima otvaramo ambasade u jerusalimu...

zbog para se jevrejeima dozvoljava da siluju palestinu i siriju kako pozele, a izarelci uzvracaju podrskom americkim ciljevima i politici...

oni su licemerno i pritajeno zlo .

rusi treba da ih obeleze kao protivnike.
 
У Немачкој су као слободни медији без репресије LOL
Transatlantisches_Mediennetzwerk_BRD_2017.png

 
Erdoan ne izgleda srecno.
zato sto mu rusija i iran ne daju da
vrslja po siriji kako hoce
erdogan se bahati jer je umislio
da je sila na nivou rusije i amerike,
umesto da gleda svoju prciju
erdogan sanja imperijalisticke snove
i otomansko carstvo,
igra malo s ovima malo s onima,
ali ne zarad interesa drzave,
nego zarad bolesnih ambicija,
skupo ce ga to kostati
 

Back
Top