Zajednicko letovanje

Meni je i suludo da bilo koja zdrava i odrasla osoba smatra da bilo ko treba da mu/joj plati bilo šta. Zaista nikome ne padaju sa neba, pa i kad kradu i to treba znati i smeti.

Ali mi veći problem deluje to što zaista ima njih dosta koje tvrde da "u žiiiivotu ne bi bila sa nekim ko neće da mi plati...", mislim se u sebi "što bi ti iko išta platio automatski?".



Jasno mi je to, pročitao sam iznad u postovima. Nego prosto kako pomenu ovo glupo je svoditi na čist račun, naravno da jeste, jer ako ja moram da merim šta sam kome platio, a kao bliski smo, onda...

Nego mi je fascinantno koliko često čujem taj stav kao "muško da plati!", ok, nekad žene nisu imale finansijskih mogućnosti i to je bilo normalno, danas svako ima svoju platu, ne vidim zašto ne bi platili i drugi.



Da je to baš tako ne bi bilo raskida, razvoda :D
To su tatine princeze
Ma naravno da ne treba sad sve meriti, ali tako neke veće troškove naravno da ćemo zajedno da finansiramo
 
Pun inbox u najavi.
Pametno biraj! :D
1000008728.jpg
 
Мушкарац плаћа.

као и вечере изласке. то је до џентлмена а не до даме.

е око те од давнина поделе коју поштујем (као и ону да се дами не пружа већ љуби рука) људи тј даме су увеле и онај поглед на то да га назовемо поглед из угла спонзорства... па гледале ко може више да плаћа за тог се удају или са њим се ебавају... :per:

ок има и мушких спонзоруша ...
 
Мушкарац плаћа.

као и вечере изласке. то је до џентлмена а не до даме.

е око те од давнина поделе коју поштујем (као и ону да се дами не пружа већ љуби рука) људи тј даме су увеле и онај поглед на то да га назовемо поглед из угла спонзорства... па гледале ко може више да плаћа за тог се удају или са њим се ебавају... :per:

ок има и мушких спонзоруша ...
A kasu dve dame ili lik koji je promenio pol
 

Back
Top