Zajednicko letovanje

Nisam nikad mislio da ona je tusa mnom jer ja uvek plaćam niti bih njoj dopustio kada je htela...
Niti sam bio sa takvim damama da bi se zbog toga davale... I da nadje muškarac na nju koja više ima on će ako ima reći neka pusti meni... U braku je drugo. Sve je zajedničko
Разумем ја тебе и не бих имала проблем да он плаћа ако му баш значи, мада не мислим да је то ок, али за тако нешто тррба да смо баш загазили у везу, поверење и то...

Vecina nije u mogucnosti da placa i za sebe i za nju i ne bi bilo u redu da se to ocekuje od njega. Ali ako je on dobro situiran i moze da plati to bi bio lep žentlmenski (:malav:) potez.

Nas prvi odmor sam ja na prevaru platila.
Moj kolega i njegova zena su isli na Krit tako sto su bukirali let i 7 dana u hotelu na Matali, iznajmili auto vec na aerodromu, a ostalih 7 dana su spontano isli po jugu Krita i bez problema nalazi prenociste.
Tako smo i mi napravili i bilo je odlicno.
Let i hotel sam ja platila i on je bio totalno zbunjen, nudio novac i bunio se, to mu je sve bilo odbijeno. :D
E ovo je prava zena....

Priblizava se vreme odmora i mora.

Sta mislite.
Da li muskarac treba da plati devojci aranzman za more ili svako placa svoj deo?
Нека летује 1000км даље од моје дестинације. Ако треба платићу јој.

Сећам се покушаја једне свеже разведене да ми ували колективно летовање са маљчиком. Као аргумент говорила да је миран и добрица ко да је хвалила кера.

Back