Zajednicko letovanje

Brate zayebano je ona da tebi plati.
Idete na more, zezanje, plaza a ona u fazonu: Radoseu, ne glupiraj se u vodiu, dodji da se suncas i citas knjigou a posle idemo u setnju sada da gledamo okolis. I onda klaj klaj za rucice celo vece, okom gledas sa strane kako se prskjaju vodom, zezaju, kokteli a ti ides da razgledas dvorista okolnih kuca.
Idealno je bez devojke.

Ako na vreme počne s plaćanjem, u februaru, mogao bi do novembra da isplati....samo je takming u pitanju...
ili da u sred leta ona plati smeštaj, a on zabavu i put....
Zaboravih nerviranje, ko bi trebalo da plati nerviranje....to mu ide uz obrok, kao desert ili aperitiv i digestiv....

Nema veze, ja cu po svome. Mislim da ipak treba Ona da plati sve.
Vidi realno, s vecinom ti je i smor da odvajas toliko na letovanje. Bez obzira da li je i po pola. Ides brate sa devojkom na tih 10-15 dana u godini koji su ti rezervisani za odmor i provod.
I umesto da odes solo ili sa ortakom i akcijate, izlazite, zezanje, startujete turistkinje (ili mestanke), ti treba za ruke sa ovom koju vidjas svaki dan. Ima da plati, sve! I to da bude: Jel valja ovako ljibavi?

Priblizava se vreme odmora i mora.

Sta mislite.
Da li muskarac treba da plati devojci aranzman za more ili svako placa svoj deo?
Vecina nije u mogucnosti da placa i za sebe i za nju i ne bi bilo u redu da se to ocekuje od njega. Ali ako je on dobro situiran i moze da plati to bi bio lep žentlmenski (:malav:) potez.

Nas prvi odmor sam ja na prevaru platila.
Moj kolega i njegova zena su isli na Krit tako sto su bukirali let i 7 dana u hotelu na Matali, iznajmili auto vec na aerodromu, a ostalih 7 dana su spontano isli po jugu Krita i bez problema nalazi prenociste.
Tako smo i mi napravili i bilo je odlicno.
Let i hotel sam ja platila i on je bio totalno zbunjen, nudio novac i bunio se, to mu je sve bilo odbijeno. :D

Back