Zabranjeno voce

Nikada ne bih bila sa simpatijom, dečkom ili mužem mojih sestara ili prijateljica, a ostale žene me ničim ne vezuju za sebe. Tu gledam samo to koliko mogu da sama sebe povredim takvom vezom. Zašto bi osećala krivicu? Onaj koji vara treba da je oseća i razmišlja o tome.
 
A zašto bi ona osećala krivicu, ako nisu one prijateljice, već koleginice? Zašto je žena kriva? On je kriv. On vara ženu i to sa ženom koju ona poznaje. On je gmaz.

kakave veze ima krivica sa tim da li si sa ozenjenim likom ciju zenu uopste ne poznjes ili pak radis sa njom?krivicu mozes osecati jer radis nekoj osobi nesto iza ledja,a moze samo da bude gore sto ti je ta osoba bliza...
 
A zašto bi ona osećala krivicu, ako nisu one prijateljice, već koleginice? Zašto je žena kriva? On je kriv. On vara ženu i to sa ženom koju ona poznaje. On je gmaz.

Ee bre myob..nauci nesto..niko nije kriv..svako ima izbor..on je izabrao dve..one to dozvoljavaju...nemaju nista protiv..one su kokoshke..nek nadje i trecu..;)..
 
Jao daj tara, to o čemu ti pišeš je jako plemenito. Ne shvati me pogrešno. Ali jedno je biti idealista, a drugo realan. Život je sve sem pravičan. Čovek treba da brine o sebi prvenstveno, a onda o svojim bližnjim. Zatim ostalima. Ne znači da treba da gazi preko mrtvih, ali stalno nekoga povređuješ nečim. Svesno ili ne. Ja sam tako nekada mislila, a onda sam shvatila da je to pogrešno. Lepo je biti pravičan, ali svet funkcioniše drugačije. Uostalom, niko ne može da razbuca dobar brak niti će neko ko je zadovoljan svojom vezom ili brakom imati vezu sa strane. To su iluzije. Mislim da je najbolje kada bi svi našli sebi idealnu osobu, ali svet je veliki, moj idealni je sada možda sa nekom, nezadovoljan, ja nezadovoljna, kada se sretnemo, da li treba da patimo ili probamo i možda budemo srećni. Nije sve crno belo, samo treba biti malo realniji i videti da li ej nešto vredno truda ili nije. A to se da videti. Kada se hoće.
 
Jao daj tara, to o čemu ti pišeš je jako plemenito. Ne shvati me pogrešno. Ali jedno je biti idealista, a drugo realan. Život je sve sem pravičan. Čovek treba da brine o sebi prvenstveno, a onda o svojim bližnjim. Ne znači da treba da gazi preko mrtvih, ali stalno nekoga povređuješ nečim. Svesno ili ne. Ja sam tako nekada mislila, a onda sam shvatila da je to pogrešno. Lepo je biti pravičan, ali svet funkcioniše drugačije. Uostalom, niko ne može da razbuca dobar brak niti će neko ko je zadovoljan svojom vezom ili brakom imati vezu sa strane. To su iluzije. Mislim da je najbolje kada bi svi našli sebi idealnu osobu, ali svet je veliki, moj idealni je sada možda sa nekom, nezadovoljan, ja nezadovoljna, kada se sretnemo, da li treba da patimo ili probamo i možda budemo srećni. Nije sve crno belo, samo treba biti malo realniji i videti da li ej nešto vredno truda ili nije. A to se da videti. Kada se hoće.

naravno da trebate da probate da budete srecni,ali ne dok je on sa njom...mislis li da mozete da budete srecni dok je on u vezi sa drugom osobom,do koje mu pri tom nije stalo:?Slazem se da covek treba da gleda prvo sebe, pa bas zbog toga ne bih bila u vezi sa osobom koja je vec sa nekim u vezi...
 
U pravu si tara. Ali svaka situacija ima svoju priču, a nisam mogla jednim postom sve da ih obuhvatim.
A što se tiče komentara georgejune, pa i nema mnogo slobodnih, normalnih muškaraca. Ako uopšte postoji nešto što bi odredilo normalnog muškarca. Ono što je meni normalno, nekome je možda kretenski i obrnuto. U svakom slučaju, evo ja npr. ne poznajem slobodnog muškarca, pa već mesecima je tako, koji bi mi bio poželjan. To ne znači da ne postoji, ali da ga je tako lako naći našla bih ga.
 
pa znas pevac ima SAMO kokoske na izbor,a mi ne pricamo o tome
ako njoj to odgovara ne vidim zasto je kokoska

Pusti te price..njoj odgovara iz razloga sto ima kesh..ili sto se oseca ''sigurno'' pored njega,kao ''zena''..ne oseca se zapostavljeno u odnosu na njegove ostale kokoshke..itd..
Da imaju mozga shutnule bi ga obe..;)...i dosle kod mene...:D
 
Jao daj tara, to o čemu ti pišeš je jako plemenito. Ne shvati me pogrešno. Ali jedno je biti idealista, a drugo realan. Život je sve sem pravičan. Čovek treba da brine o sebi prvenstveno, a onda o svojim bližnjim. Zatim ostalima. Ne znači da treba da gazi preko mrtvih, ali stalno nekoga povređuješ nečim. Svesno ili ne. Ja sam tako nekada mislila, a onda sam shvatila da je to pogrešno. Lepo je biti pravičan, ali svet funkcioniše drugačije. Uostalom, niko ne može da razbuca dobar brak niti će neko ko je zadovoljan svojom vezom ili brakom imati vezu sa strane. To su iluzije. Mislim da je najbolje kada bi svi našli sebi idealnu osobu, ali svet je veliki, moj idealni je sada možda sa nekom, nezadovoljan, ja nezadovoljna, kada se sretnemo, da li treba da patimo ili probamo i možda budemo srećni. Nije sve crno belo, samo treba biti malo realniji i videti da li ej nešto vredno truda ili nije. A to se da videti. Kada se hoće.
nema veze sa realnoscu ovo su sve najobicnija opravdanja :)
1) radis sa nekim,pozdravljas ga svako jutro,komunicirate,glumis finocu itd a sa druge strane mu zabijas noz u ledja? :shock: pa daj imaj bar toliko postovanja.i ovo jeste gazenje preko leseva.
2)to da li je brak u krizi ili ne opet nije nikakvo opravdanje :|
3)sta bi bilo da si ti ili neko u suprotnoj poziciji...da saznas da te muz vara sa koleginicom,da li bi istu stvar pricala...ti ili bilo ko :|
4)a on i ona da su neki ljudi a ne picketine rekli bi joj to u facu umesto sto se krajnje ljigavo kresu njoj iza ledja :)
5)moral,poznajete li pojam i posedujete li trunku toga u sebi...mislim ko sam ja da pricam ali u toj situaciji sam prilicno sigurna da ne bih tako mogla,prvo sebe i svoje savesti radi...

cc...iz goreg u lose...bar znas da ni sa kim nisi siguran...
 
U pravu si tara. Ali svaka situacija ima svoju priču, a nisam mogla jednim postom sve da ih obuhvatim.
A što se tiče komentara georgejune, pa i nema mnogo slobodnih, normalnih muškaraca. Ako uopšte postoji nešto što bi odredilo normalnog muškarca. Ono što je meni normalno, nekome je možda kretenski i obrnuto. U svakom slučaju, evo ja npr. ne poznajem slobodnog muškarca, pa već mesecima je tako, koji bi mi bio poželjan. To ne znači da ne postoji, ali da ga je tako lako naći našla bih ga.

Normalan u smislu da ne pravi od zene ovcu za shishanje..
Ako nema..zasto su svi nesrecni..nostalgicni..ako pridjes devojci ona ima gard..sujetna..povredjena..
 
Pa i nisi Banshee. O tome i govorim. To su iluzije. trebalo bi da budeš siguran u rodbinu i prijatelje, mada neki nemaju ni tu sreću, ali ako očekuješ da te neće povrediti koleginica koja ti se javlja svakoga jutra i piješ kafu sa njom, onda .. Pa lepo je to. Ali ne baš mudro. Dobro, tvoj je izbor da ne igraš tu igru i dobar je, u periodu kada nemaš izazov, već samo teoretišeš, ali u praksi je stvar malo drugačija.
Interesantno je to kako ti imaš svoje obrasce ponašanja koje nazivaš moralnim i samo je to moralno i svi ostali ne znaju šta je moral, ali pritom ne osuđuješ. Hmmm
Dobro, jasno me meni sve što treba u vezi sa tobom. :)
 
Pa i nisi Banshee. O tome i govorim. To su iluzije. trebalo bi da budeš siguran u rodbinu i prijatelje, mada neki nemaju ni tu sreću, ali ako očekuješ da te neće povrediti koleginica koja ti se javlja svakoga jutra i piješ kafu sa njom, onda .. Pa lepo je to. Ali ne baš mudro. Dobro, tvoj je izbor da ne igraš tu igru i dobar je, u periodu kada nemaš izazov, već samo teoretišeš, ali u praksi je stvar malo drugačija.
Interesantno je to kako ti imaš svoje obrasce ponašanja koje nazivaš moralnim i samo je to moralno i svi ostali ne znaju šta je moral, ali pritom ne osuđuješ. Hmmm
Dobro, jasno me meni sve što treba u vezi sa tobom. :)
:lol:e sad kad citam jasno je i meni sve sto treba u vezi sa tobom :|
i dobro je sto takve stvari samo citam a sto su oko mene ipak nesto savesniji ljudi :)

i dokle ste vi ljudi spremni da idete to je horor :)

p.s. a da li je moralan ovaj slucaj?iz strane objektivnog posmatraca,ajde bas nek mi neko kaze pa nek me osporava ako voli :)
 

Back
Top