Zabranjeno voce

kad sam bila mladja,nisam imala nista protiv zabranjenog voca:razz:...ali sada,ne bih se upustala ni u kakvu vezu sa nekim ko je zauzet:roll:
mogu da prokomentarisem kad vidim nekog slatkog momka(iako je sa devojkom)al nista vise od toga;-)
 
Desilo mi se to zabranjeno voce...
To nikom ne bih pozelela.
I sada sa ove vremenske distance ne znam sta mi je bilo da pristanem na to, bio mi je kolega, oduvek simpatican, zalio mi se da nije srecan u braku - stara, otrcana fora - i ja nasela na pricu da je pred razvodom, da sa zenom nema nista osim deteta... i sta se desilo na kraju... ostavio me je bez ijedne reci da me ostavlja, tek tako, mogao je bar poruku da mi posalje da je kraj, razumela bih i ne bih ga ''ganjala''... kao sto i nisam. Ostala sam u svom bolu.
Ovako, sve je ostalo nekako nedoreceno, posle toga nismo mogli normalno da razgovaramo kao pre, ostala je jedna velika rupa izmedju nas... a nije morala.
On se posle pravio kao da to nije bilo nista, cak se i nabacivao mojim koleginicama na moje oci...
... ma ne mogu vise da pisem kada se svega setim.
Mozda sam zbog svega toga i pobegla u najudaljenije mesto na svetu, samo da ga vise ne gledam.

Sta da kazem devojkama, zenama, nemojte nikada da dozvolite da budete druge. Nikako sa ozenjenim muskarcima. Neka prvo sredi svoj status, da se lepo razvede, pa tek onda...
Ozenjeni - ne, nikako.
Da snimam film o mom zivotu, to bi bio film za Oskara.
 
Imala sam jedno takvo isustvo,ali je srecom,kratko trajalo.To ne preporucujem osobama koje su pre svega emotivne.Zabranjena veza!?Nikako....to je samo vodic u bol.Retko se desi da ce ozenjeni muskarac ostaviti svoju zenu zbog neke druge.A najgore je nekome biti samo jeftina zabava i izduvni ventil...
 
to je sasvim ok..bila sam i bicu...Dopadne mi se tip,i hocu! Ne znam zasto ne bi..ALi sve je to jako neozbiljno.I ne moze da bude ozbiljno ,jel da?
Imala sam jednog ozenjenog,sa kojim je bilo jakooo,jakoooooo zanimljivo.Ali sam cak ja vise pazila da njegova zena ne sazna,nego on...i naravno na kraju je saznala..pa me smarala...slala poruke...dok lepo zeni nisam objasnila da nema potrebe da se brine.Niko joj ne krade muza,to je malo zezanje.....
 
Da li ste nekada bile u vezi(ali bas pravoj vezi,znaci ne nekoj kres varajanti i slicno)sa muskarcem sa kojim ne biste smele?Recimo sa ozenjenim tipom,sa bivsim deckom vase dobre drugarice,sa najboljim drugom bivseg decka.....?
Da li vas je grizla savest zbog toga?Da li ste sa ''zabranjenim''bili zi ljubavi ili nekog inata?
Da li vas privlaci zabtranjeno voce?
ne
ali da jesam verovatno bi me veoma mnogo grizla savest sve dok ne bih unisila to...i tako
 
Da li ste nekada bile u vezi(ali bas pravoj vezi,znaci ne nekoj kres varajanti i slicno)sa muskarcem sa kojim ne biste smele?Recimo sa ozenjenim tipom,sa bivsim deckom vase dobre drugarice,sa najboljim drugom bivseg decka.....?
Da li vas je grizla savest zbog toga?Da li ste sa ''zabranjenim''bili zi ljubavi ili nekog inata?
Da li vas privlaci zabtranjeno voce?

Jesam bila sam (nekoliko puta, razlicite vrste prestupa - ali ne tudji muz/decko). Bila sam sa njima zato sto mi se htelo, definitivno ne iz inata. Bila sam ubedjena da su bas za mene stvoreni. To sto sam s njima bila me je izlecilo od tog uverenja :) i mislim da sam pametno uradila... inace bih i dan danas sanjala o nekim velikim neostvarenim ljubavima.

Zabranjeno voce me ne privlaci ni najmanje - ja se ceo zivot trudim da pojednostavim stvari, a ne da ih komplikujem :)
 

Back
Top