Zabranjena ljubav

Oboje su punoletni za razliku od mog logičara. Šta li bi rekli u tom slučaju? Spalili ih oboje na glavnom trgu? Katran, perje?
Lično nisam za veze sa tolikom razlikom u godinama, ali ko mene pita šta ja odobravam? Ljudi rade mnogo luđe i gore
stvari.
Ma nek svako radi onako kako misli da je najbolje,
mislim to što se tiče godina. Ja lično nemam ništa
protiv takvih veza i smatram da mogu opstati ako ima
prave ljubavi.
Medjutim, ima jedna stvar. Recimo da ja imam ćerku,
bez obzira koliko ničim ne bih činila da mijenjam
njen izbor, sve nekako mislim da bi mi bilo draže
da odabere nekog približno svojim godinama.
Mada, ako nju sve to usrećuje, ne bih joj ni riječi rekla.
 
Ma nek svako radi onako kako misli da je najbolje,
mislim to što se tiče godina. Ja lično nemam ništa
protiv takvih veza i smatram da mogu opstati ako ima
prave ljubavi.
Medjutim, ima jedna stvar. Recimo da ja imam ćerku,
bez obzira koliko ničim ne bih činila da mijenjam
njen izbor, sve nekako mislim da bi mi bilo draže
da odabere nekog približno svojim godinama.
Mada, ako nju sve to usrećuje, ne bih joj ni riječi rekla.
Život nema pravila, može biti u lošem braku sa nekim iz svoje generacije ili u dobrom sa nekim daleko starijim od nje.
Kako znati budućnost i može li se uopšte uticati na odraslu osobu u takvim stvarima?
Roditelju je uvek teško da drži ruke na leđima i usta zatvorena šta god mu dete radilo kad je odraslo.
Nadaš se najboljem i budeš oslonac ako stvari krenu loše, ništa drugo ne možeš uraditi.
 
Život nema pravila, može biti u lošem braku sa nekim iz svoje generacije ili u dobrom sa nekim daleko starijim od nje.
Kako znati budućnost i može li se uopšte uticati na odraslu osobu u takvim stvarima?
Roditelju je uvek teško da drži ruke na leđima i usta zatvorena šta god mu dete radilo kad je odraslo.
Nadaš se najboljem i budeš oslonac ako stvari krenu loše, ništa drugo ne možeš uraditi
Ma sve je to sudbina, ja bih rekla.
Vrlo je nezahvalno uticati na takve odluke, bez obzira koliko željeli dobro svom djetetu
jer niko od nas ne zna šta u nekom leži.
Možda baš za ono što smo mislili da je dobro, pokaže se lošim i obratno, pa smo onda mi krivci.
Mada, slažem se s tobom, u takviim stvarima uticaj roditelja je beznačajan, bar u većini.
 
Ma sve je to sudbina, ja bih rekla.
Vrlo je nezahvalno uticati na takve odluke, bez obzira koliko željeli dobro svom djetetu
jer niko od nas ne zna šta u nekom leži.
Možda baš za ono što smo mislili da je dobro, pokaže se lošim i obratno, pa smo onda mi krivci.
Mada, slažem se s tobom, u takviim stvarima uticaj roditelja je beznačajan, bar u većini.
Baš tako, sudbina.
 

Back
Top