Zabrana oslovljavanja moja zena, moj muz, moj decko

Umri_muski

Legenda
Poruka
62.047
U eri posesivnog i netolerantnog ponasanja i raznih manipulacija i govorom i frazama i postupcima, nediskriminatorno oslovljavanje sprecava razvoj sugestija na obe strane koje bi umanjile slobodu osobe...

Koliko od posesivnosti boluju muskarci toliko boluju i zene i obrnuto koliko su skloni submisivnom gubljenju volje muskarci toliko su podlozne i zene..

Oslovljavanje imenom ili imenom i prezimenom je sasvim dovoljno i odavno funkcionise i u gradskim i u seoskim sredinama....
Cak je itekako uocljivo da se cesce koriste odrednice moj uoci ili tokom nasilja nad partnerom...

Naravno da je zdravoumno da se koriste i nadimci , personifikacije i sve ono sto se i koristi, ovo se odnosi samo na psihicki instrument posesivnog u odnosima, a to ide uz koriscenje moj u govoru..
 
U eri posesivnog i netolerantnog ponasanja i raznih manipulacija i govorom i frazama i postupcima, nediskriminatorno oslovljavanje sprecava razvoj sugestija na obe strane koje bi umanjile slobodu osobe...

Koliko od posesivnosti boluju muskarci toliko boluju i zene i obrnuto koliko su skloni submisivnom gubljenju volje muskarci toliko su podlozne i zene..

Oslovljavanje imenom ili imenom i prezimenom je sasvim dovoljno i odavno funkcionise i u gradskim i u seoskim sredinama....
Cak je itekako uocljivo da se cesce koriste odrednice moj uoci ili tokom nasilja nad partnerom...

Naravno da je zdravoumno da se koriste i nadimci , personifikacije i sve ono sto se i koristi, ovo se odnosi samo na psihicki instrument posesivnog u odnosima, a to ide uz koriscenje moj u govoru..
И ти си ухваћен на бућкало.
 
Pa to je logicnije nego sve ove zabrane, te ne smes da joj se obratis, te ne smes da je pozoves na pice, na izlazak, to je seksualno maltretiranje itd itd...pa rodni jezik pa milion sitnih i ne tako sitnih detalja...

Ovo je veci problem...kad kazes moje , hteo ne hteo ti tu ulazes nesto kao zapishavanje teritorije...a to donosi posesivnost ili donosi agresivnost...
 
ovo se odnosi samo na psihicki instrument posesivnog u odnosima, a to ide uz koriscenje moj u govoru..

Lično mislim da oslovljavanje sa "moj voljeni dečko" nije loše. Postoje mnogo važnije stvari kada je posesivnost u odnosima problematična.

Zašto su ljudi posesivni? Mislim na oba pola. Da li je to strah od gubitka? Da li posesivnost pokazuje da je neko u vezi psihički labilniji?

Šta sve konkretno mogu da rade posesivne osobe?
 

Back
Top