Забрана лажног представљања на форуму?

Prilozi

  • Offenbach_uebersicht.gif
    Offenbach_uebersicht.gif
    8,3 KB · Pregleda: 36
prof.Grof Drakulić:
Čekaj ja sam sad malo pogubio konce.......Koji će qurac ovoj Sandrini BG kad je OF. Ona je iz Ofenbaha, ako se ne varam.....

p.s. Skoro sam ovde izvinite ako nešto grešim, samo pokušavam da se uklopim u priču i u konverzaciju. nadam se da me razumete..........

Ma jok...ja sam Sandrina, a ti pitas za Samantu... :smile:

Ja sam iz tog BG, tj Beograda...raz'mes ti to..??? :lol: :twisted:
 
e ovde se svi lazno predstavljaju... ja nisam verovao, al je bash tako. evo reko mi jedan drugar pedja taksista za onog neshu da se lazno predstavlja ko taksista... kazhe mi, bajo pa on je politichki aktivan bre... kakav taksista... pa chika tlipko kao shatro iz neke pripizdine, a ovamo u italiji ima shta nema....pa... dobro sutra cu za mlade demokrate... :)
 
Шон:
e ovde se svi lazno predstavljaju... ja nisam verovao, al je bash tako. evo reko mi jedan drugar pedja taksista za onog neshu da se lazno predstavlja ko taksista... kazhe mi, bajo pa on je politichki aktivan bre... kakav taksista... pa chika tlipko kao shatro iz neke pripizdine, a ovamo u italiji ima shta nema....pa... dobro sutra cu za mlade demokrate... :)

Ma nije valjda..? :shock:

I bas Pedja mor'o da ti kaze za nesu..ccccc? :roll:

Pa valjda si i sam provalio da je cLovek mLogo politicki atraktivan...ups...'tedo' rec' aktivan :lol:
 
Шон:
e ovde se svi lazno predstavljaju... ja nisam verovao, al je bash tako. evo reko mi jedan drugar pedja taksista za onog neshu da se lazno predstavlja ko taksista... kazhe mi, bajo pa on je politichki aktivan bre... kakav taksista... pa chika tlipko kao shatro iz neke pripizdine, a ovamo u italiji ima shta nema....pa... dobro sutra cu za mlade demokrate... :)

A odakle zna Pedja taxista da je ovaj Nesha taksista...........?
 

Back
Top