Забрана лажног представљања на форуму?

Torrente BG:
Ajmo svi kod Bilje na rostilj. :D

Taman da isprebijamo onu neku njenu komsinicu,secam se da se zalila na neku ranija.
Dok se rostilj sprema mi ovu sredimo taman da nam se otvori apetit. :-D
Pa to, treba nam zajednicki neprijatelj i mnogo piva.......bolje da odemo kod adema na rostilj, pa umlatimo ceo kraj da nam se otvori apetit :D
 
Koliko znam,na jednom forumu nema klonova zato sto admini traze e-mail adrese za validaciju koje su na co.yu i slicno,uglavnom znaju sa kim imaju posla,ovako je besmisleno,mogu danas da napravim deset hotmail adresa i da trazim da se registrujem na forum,imam javnu IP, i da bi zbog vredjanja bilo pravilo ban na dan,mesec,dva i na kraju trajno,bilo bi sve drugacije.
 
Lacibg:
E kod bAdema idem i ja, taman da posle utešim pijanu kumu .... :lol:

zavisi kojim povodom, :confused: ipak ste svi dobro dosli, mislim ako ponesete ice i pice, :oops: jerbo ovde kriza, i tako to... mislim imam ja ali da vam ne pozli pa posle badem nam je uvalio... :lol: doduse nemoj da cekate predugo da vas ne kosta skupu, mislim pasos viza i sl. to vazi samo za muske


Lacibg
E kod bAdema idem i ja, taman da posle utešim pijanu kumu ....

nemo se mucis... mislim ne ide to nakon prezderavanja bre :evil:
 
Torrente BG:
Ajmo svi kod Bilje na rostilj. :D

Taman da isprebijamo onu neku njenu komsinicu,secam se da se zalila na neku ranija.
Dok se rostilj sprema mi ovu sredimo taman da nam se otvori apetit. :-D
Komsija, Torerente, komsija:)
Svejedno, naplatite od komsinice a rostilj je moja briga :lol:
I, inace je taj komsija teski baksuz (komsinica kao grom) ja cim na njega prvog nabasam, ja bolje da nisam ni ustajala.

Vidi ovo: Nedelja...malo leskarila (pa,imam i ja dusu) i krenem malo kasnije u prodavnicu, cisto da nadjem kakvog voca.

Kako na kapiju, vidim njega, i kazem lepo i kultruno (sta cu kad sam takva :wink: ) - Dobro jutro!
On- Dobar dan, komsinice!
:shock:
Lepo me omete :evil:
Sretnem drugog komsiju i kazem: Dobar dan, komsija!
- Dobro jutro, komsinice!
:roll:
Pri kraju ulice, vidim ide moja poznanica, ja ne znam kako da je pozdravim. Onda se setim da bi bilo "pametno" da mahnem i osmehnem se, da ne rizikujem.
Mah, mah, :):) - kao da je preko puta ulice a ne da se skoro ocesa o mene!
Pita me: Hej, bre, sta je tebi?
Kazem joj kako jeste- dan li je, jutro li je, a meni smrklo, pa da izbegnem....
Ma, dodaje, reci jednostavno zdravo, i mirna Backa...

Super......ali da na to "zdravo" ne naleti dedica od 8O-ak i kusur godina, i da u cudu ne odzdravi sve gledajuci za mnom dok sam perjala ulicomo praveci shestice......

Ja, dakle, obecavam rostilj, a vi sredite komsinicu, neka komsiji smrkne u po bela dana kao i meni sto smrkne- sad pa sad :cry: :wink:

P.S. Molim postavljaca teme da me izvini zbog male digresije:)
 
prof.Grof Drakulić:
Najbolje ko ja ...............
o075.gif

koji put??
 
Lacibg:
Crni Grofe, jel dobaciš nekad do 40 postova ...pre nego što te ocepe ? :shock:

Sećam se kad sam imao ne leži vraže i kad sam dogurao negde oko 1 500. Ja reko evo primiše me, postao sam kulturan, tolerantan. I ono udari me u glavu moje blesavo ponašanje.......

Ali stvarno , ja sam moderator na jednom "jakom" site-u...........I nemam takvih virtualnih prijatelja ka odje. I uvek kad mi dodje da se zajebavam ja dodjem odje. Neko me razume neko ne ali interesantno. Evo javno tražim od kolega odje da me ne banuju prije no što se ne iznajebavam sa mojim prijateljima.....
Evo prvi "filatelista"..............., čovek je jednostavno ukapirao da volim da se zajebavam. Jeli sam pogrešio, ili ste svi ka ovi moji ..........NATAKARENI ! :wink:
 

Back
Top