Za sreću dosta je....Šta?

verom imamo vecni zivot
Odakle ti to da ću ja kao nevernik okoreli sektaški najgore đubre da ću prestati da postojim nakon smrti? Opiši mi nepostojanje majke ti pošto vidim da si veliki vernik u jehovu ili ti njegov si svedok.
stariji sam kao i svi oko mene kao nekad što nisu bili

očigledno da samo tripujem, to se ne događa...prolaznost

sutra je novi dan...
Sve što vidiš fizički da postoji kodirano je da propadne, prolaznosti po pitanju ovog trenutka nema, uvek je sada, nećeš "proći" nikada.

Sreća je prevazilaženje/rešavanje malih ili velikih svakodnevnih problema/prepreka. Za mene je ovaj trenutak sreća.
 
Iako je tema na Religiji, opšti opis dovoljnosti za sreću jeste prihvatiti sve što dođe, biti zahvalan za ono što se ima, napraviti dobre planove za budućnost, upoznati svoje detinje ja i videti šta ono želi, koliko se to može ispuniti .
Okružiti se pozitivnim ljudima.
 
images (12).jpg
 
Zdravlje, društvo dragih, bliskih osoba.
Kada smo zdravi možemo da radimo, stvaramo, družimo se, šetamo....
za zdravlje ti treba zdrava hrana, a to kosta, za zdravlje ti treba da se ne sekiras dal si platio struju , a za to ti trebaju pare, za zdravlje treba da si optimista, da se druzis, putujes, dozivis nove horizonte, a za to ti treba lova, za zdravlje treba da si dobro obucen da se ne preladis, a to kosta, za zdravlje treba ponekad i lek a to kosta....................
 
za zdravlje ti treba zdrava hrana, a to kosta, za zdravlje ti treba da se ne sekiras dal si platio struju , a za to ti trebaju pare, za zdravlje treba da si optimista, da se druzis, putujes, dozivis nove horizonte, a za to ti treba lova, za zdravlje treba da si dobro obucen da se ne preladis, a to kosta, za zdravlje treba ponekad i lek a to kosta....................
Da, sve to košta.
Novac nam omogućava lagodniji život.
Ali, ne treba sve u životu podrediti novcu, novac nije garancija sreće.
Takođe, oboljevaju i umiru i milioneri, tako da...
 

Back
Top