[za rat spremni] Severna Koreja tvrdi da je spremna da uđe u nuklearni rat sa SAD

Onaj korejski vođa je lud načisto.

Da je Amerika bliža, garantirano bi im poslao nekoliko nuklearki.
Ovako neće moći jer je predaleko pa Amerika ima dosta vremena da reaguje i rakete obori u okean.

Jedino ako se sa kakvim brodom ili avionom primakne pa opali.

Није он луд, већ није кукавица као Срби да се помири са окупацијом својих земаља.
 
na zalost, ni jedna zemlja ne moze protiv NATO a nakon rusije, venecuele i irana, dolaze na red koreja i kina. sve ce, na zalost, amerika da pokori.

cim su pustili amere da roknu gadafija, to je dokaz koliko su slabi protiv amerike, sve pomenute zemlje, imaju retoriku ali nemaju tajnu sluzbu kao izrael/mosad, da rokaju svoje neprijatelje.
i s. koreja je pasivna dok ameri napadaju zemlju po zemlju, jednog dana doci ce na red i koreja. ali ne verujem da ce brzo, oko rusije i irana mogu da se drndaju 5 godina, a koreja moze da dodje na red 2030.
zalosno je da vise nema komunisticke gerile sa podrskom iz palestine, koreje, pa i tito je pustio clanice RAF da odu iz srpskog pritvora u zemlju koju pozele, to je uradio jer nemci nisu hteli da izruce neke teroriste koje je juga potrazivala. nema vise gerile ni po latinskoj americi a kamoli u zapadnoj evropi, ima jedino u grckoj ali nisu komunisti. amerika osvaja zemlju po zemlju. koreja, kina i rusija ce kasno da se sete da su trebali da budu aktivni a ne pasivni retoricari protiv amerike.

Da ali, ko je uopšte rekao da je demokratija lošija ideja od ruske tiranije.

Zato ne treba da budemo tužni zbog Putinovog poraza.
 
Ako bih morao da živiš po ruskim standardima, ili po američkim standardima, šta bih izabrao?


Mislim da je u Americi bezbednije jer ne postoji verbalni delikt.

Zato treba da aplaudiramo što je Obama pobedio u ratu protiv Rusije.

Кад је то Обама победио Путина?
 
Ako bih morao da živiš po ruskim standardima, ili po američkim standardima, šta bih izabrao?


Mislim da je u Americi bezbednije jer ne postoji verbalni delikt.

Zato treba da aplaudiramo što je Obama pobedio u ratu protiv Rusije.

Треба њихова кретенска полиција да ме убије јер носим нешто налик пиштољу што се после испостави да је мобилни или да ми побију децу у школи јер су тамо сви лудаци и наоружани до зуба. Ма дај. И немој да тролујеш, лоша ти је прича.
 
Треба њихова кретенска полиција да ме убије јер носим нешто налик пиштољу што се после испостави да је мобилни или да ми побију децу у школи јер су тамо сви лудаци и наоружани до зуба. Ма дај. И немој да тролујеш, лоша ти је прича.
Ali u Rusiji te šalju u zatvor zbog izjave.

"Ja sam lezbejka, i mislim da me to ne čini nenormalnom." ◄ zatvor
"Okupacija ukrajinskog Krima je bila greška." ◄ zatvor

Zato treba da sviraš sledeću pesmu na harmonici:

♪ And I'm proud to be an American, where at least I know I'm free. ♫
 
Ali u Rusiji te šalju u zatvor zbog izjave.

"Ja sam lezbejka, i mislim da me to ne čini nenormalnom." ◄ zatvor
"Okupacija ukrajinskog Krima je bila greška." ◄ zatvor

Zato treba da sviraš sledeću pesmu na harmonici:

♪ And I'm proud to be an American, where at least I know I'm free. ♫

То ме се не тиче, нисам педер нити сам против ослобођења Крима. Оно што ме се тиче јесте да ме полиција не убија, још ако бих био црнац, морао бих са панциром и шлемом да ходам градом.
 
Onaj korejski vođa je lud načisto.

Da je Amerika bliža, garantirano bi im poslao nekoliko nuklearki.
Ovako neće moći jer je predaleko pa Amerika ima dosta vremena da reaguje i rakete obori u okean.

Jedino ako se sa kakvim brodom ili avionom primakne pa opali.

I šta onda? Ameri bi se samo stresli malo i uzvratili!
Pa Ameri svake godine imaju velike štete od tajfuna i poplava!:hvala:
 
Спремни су за рат, мада располажу са авионима које је чак и Албанија одавно избацила из употребе... :roll:


543662_kim-dzong-il-02reuters_ff.jpg


543661_kim-dzong-il-01reuters_ff.jpg


543663_kim-dzong-il-03reuters_ff.jpg
 
Спремни су за рат, мада располажу са авионима које је чак и Албанија одавно избацила из употребе... :roll:


543662_kim-dzong-il-02reuters_ff.jpg


543661_kim-dzong-il-01reuters_ff.jpg


543663_kim-dzong-il-03reuters_ff.jpg

Користе их за тренинг. Расплажу са 50 мигова 29, Србија са 3. И њихова војна моћ се не ослања на авијацију, већ на артиљерију и балистичке ракете.
 
Ma ta naduvana vojska bi uz ozbiljniju akciju pukla k'o i iračka 'silna' armija!:zcepanje:

Кореја би зговнала Хрватску за 20 минута, а Србију 45.

У стању су да мобилишу 12 милиона војника, и униште Сеул (12 милиона популација) за мање од 20 минута, без нуклеарног оружија. Зато су и потпоили јужнокорејски ратни брод и избомбардовали им острво, а ови нису смели ни да узврате ватру. Зато смеју отворено да прете САД-у, једини у свету.
 
Poslednja izmena:
Користе их за тренинг. Расплажу са 50 мигова 29, Србија са 3. И њихова војна моћ се не ослања на авијацију, већ на артиљерију и балистичке ракете.

Vrlo 'efikasno' protiv navođenih projektila!:rotf:

- - - - - - - - - -

Кореја би зговнала Хрватску за 20 минута, а Србију 45.

Nisi informisan?
Napad na RH bi odmah izazvao dejstvovanje svih NATO-članica i SAD-a, a verovatno i Izraela!?:rotf:
 
Vrlo 'efikasno' protiv navođenih projektila!:rotf:

- - - - - - - - - -



Nisi informisan?
Napad na RH bi odmah izazvao dejstvovanje svih NATO-članica i SAD-a, a verovatno i Izraela!?:rotf:

Њихова ПВО мрежа је толико густа да им навођени пројектили не могу ништа. Имају више ПВО ракета него неке земље пушака.

- - - - - - - - - -

Vrlo 'efikasno' protiv navođenih projektila!:rotf:

- - - - - - - - - -



Nisi informisan?
Napad na RH bi odmah izazvao dejstvovanje svih NATO-članica i SAD-a, a verovatno i Izraela!?:rotf:

Не би вам то помогло. Чисто сумњам да би реаговали за 20 минута.
 
Кореја би зговнала Хрватску за 20 минута, а Србију 45.

У стању су да мобилишу 12 милиона војника, и униште Сеул (12 милиона популација) за мање од 20 минута, без нуклеарног оружија. Зато су и потпоили јужнокорејски ратни брод и избомбардовали им острво, а ови нису смели ни да узврате ватру. Зато смеју отворено да прете САД-у, једини у свету.



Nisam siguran da njihove rakete imaju domet do Havaja a kamoli do kopna SAD-a...
 
Nisam siguran da njihove rakete imaju domet do Havaja a kamoli do kopna SAD-a...

Имају домет до западне обале САД-а. Те ракете би Американци вероватно и оборили, али не би оборили оне које би падале на Јапан и Јужну Кореју. Па куд пукло да пукло.
 
Њихова ПВО мрежа је толико густа да им навођени пројектили не могу ништа. Имају више ПВО ракета него неке земље пушака.

Не би вам то помогло. Чисто сумњам да би реаговали за 20 минута.

Ko zna? Možda ćemo u S.Koreji jednog dana i gledati čiji je tata jači!?:super:

NATO bi mogla uhvatiti na spavanju neka Hrvatskoj susedna zemlja, recimo Srbija!
Zato neki/mnogi forsiraju ulazak Srbije u NATO!

Mada, hmm.. ni to nije neka garancija....sećamo se grčko-turskih natezanja oko Kipra,
a obe su tada bile članice NATO-a!?:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Имају домет до западне обале САД-а. Те ракете би Американци вероватно и оборили, али не би оборили оне које би падале на Јапан и Јужну Кореју. Па куд пукло да пукло.

zašto bi S. Koreja napala Japan?
 
Ko zna? Možda ćemo u S.Koreji jednog dana i gledati čiji je tata jači!?:super:

NATO bi mogla uhvatiti na spavanju neka Hrvatskoj susedna zemlja, recimo Srbija!
Zato neki/mnogi forsiraju ulazak Srbije u NATO!

Mada, hmm.. ni to nije neka garancija....sećamo se grčko-turskih natezanja oko Kipra,
a obe su tada bile članice NATO-a!?:zcepanje:

- - - - - - - - - -



zašto bi S. Koreja napala Japan?

Оно што се у ДНР Кореји гледа јесте част, то ви Хрвати не можете да схватите, у тридесетак година ваше државности, нисте имали ни једну годину праве независности, увек сте били нечије спадало, не брини, урачунао сам и ваш златни период НДХ.

Што се тиче Србије, та прича ме не интересује још од 2000. године.
 
Користе их за тренинг. Расплажу са 50 мигова 29, Србија са 3. И њихова војна моћ се не ослања на авијацију, већ на артиљерију и балистичке ракете.



Imali smo i mi pre bombardovanja dosta Migova 29, ali inace je taj avion proizveden 1982, tako da se vec moze smatrati zastarelim...
 
Оно што се у ДНР Кореји гледа јесте част, то ви Хрвати не можете да схватите, у тридесетак година ваше државности, нисте имали ни једну годину праве независности, увек сте били нечије спадало, не брини, урачунао сам и ваш златни период НДХ.
е.

Tako nekako! Reklo bi se da su na vlasti uglavnom oni kojima baš i nije mnogo stalo do obične raje, recimo Srbi!?
Ili bi bilo bolje da je više Srba u RH-vlasti?:zcepanje:
 
Imali smo i mi pre bombardovanja dosta Migova 29, ali inace je taj avion proizveden 1982, tako da se vec moze smatrati zastarelim...

Имали смо 16. Али нисмо имали нуклеарке, милионе војника, балистичке ракете, много јачи и масовнији ПВО. Уместо тога имали смо пету колону и земљу пуну терориста и издајника. Не можеш поредити ДНР Кореју и СР Југославију по војној моћи, али исто тако не можеш поредити СР југославију и Р Србију по војној моћи.

- - - - - - - - - -

Tako nekako! Reklo bi se da su na vlasti uglavnom oni kojima baš i nije mnogo stalo do obične raje, recimo Srbi!?
Ili bi bilo bolje da je više Srba u RH-vlasti?:zcepanje:

Лоша ти је прича.
 

Back
Top