ZA ONE SA manjim

Ronik:
Rodjaci... ja imam kitu od 12cm. Eto, rekao sam... jel znate mozda da li postoji neki nacin da to povecam? Bar za koji santimetar... Muka mi je vise od ovakvog zivota. Jedna mi je cak u lice rekla da je smesno koliko mi je mali *****... Sto bas ja? Pomozite mi!!!
Slusaj...lepo si na pocetku ovog topika rekao da se snalazis sa tim. Sta te je sada to spopalo? To je glupo...Da li si ti nekoj ribi rekao...JBTe nemas nikakve sise, vidi kako su ti male?!?
Ako ti bas toliko mnogo znaci vizuelni efekat....trimuj dlake oko njega...i...izgledace veci ako nije u sumi:-)
 
ShadowRider:
Ronik,ako hoces da povecas,nabi ga u cev usisivaca pa ako ti se poveca,bravo za tebe,ako ti nestane u usisivacu,ja ti ovo nisam rekao

P.S. usisivac obavezno mora biti ukljucen

Toliko od mene.
Probao burazeru, probao... sta sve nisam radio... Uhvatim ga rukom pa ga jako vucem napred. Znas kako boli... Stiskam ga kao manijak da bi iz sirine preslo u duzinu... Cak sam besio tegove o njega i tako ostavljao da stoje po pola sata... ima samo trenutnog efekta, sve se vrati na staro posle nekog vremena...
 
Peta W.:
@ Bad Wolf
Respect...lepo je shto si opet tu. :)

Hvala, hvala draga - kiss, kiss, kiss...:oops:

@RONIK - pomiri se da ti nema pomoci i idi dalje. Strasno je kada se ye8e i kada "pogledas" (rukom) koliko ostaje napolju - tako da ti je moj savet da menjas poze i nadjes onu u kojoj ti ne ostaje ni deo kobaje izvan ruzice... tako da ima da im ispadaju oci i od tvojih 12cm, ako se zale na obim:

1. zy8v ih da su razvaljene (kad vec tebi kukaju),
2. stavi dodatno prst ili dva u p i tako radi radnju - znaci natezanjem smanjujes obim p (nesto kao kada vulkanizer stavlja gumu na felnu - natgezanje... pssst - samo da ne cuju poredjenje ove nashe forumasice...;) )

Pzdrv:twisted:
 
Bad_Wolf:
2. stavi dodatno prst ili dva u p i tako radi radnju - znaci natezanjem smanjujes obim p (nesto kao kada vulkanizer stavlja gumu na felnu - natgezanje...:
Natgezanje! HAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHA
Koje poredjenje :)
Ni ne zasluzuju da ih tretiras drugacije nego kao staru, ofucanu, probusenu gumu! :)
 
Ronik:
Natgezanje! HAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHA
Koje poredjenje :)
Ni ne zasluzuju da ih tretiras drugacije nego kao staru, ofucanu, probusenu gumu! :)

To nisam rekao.

Ako je problem muska velicina, moramo se sloziti da i njihov organ moze da varira u dimenzijama i elasticnosti. S te strane, nategnuti sa par prstiTJa znaci suziti otvor...:twisted:
 
zavisi i koliko si star.....bez obzira,podaci su sledeci.......

ispod 14cm-mali,ali dovoljan da zadovolji
14-16cm-ispod proseka
16cm-prosek
16-18cm-nadprosecan
18-20cm-veliki
20+,monsteri,ne vidjaju se svaki dan,ali ipak pozeljni mnogim zenama,kao sto mi volimo velike i cvrste sise.

ps.poznata amer. ***** glumica je rekla da je najbolja duzina 19cm,pa vidite.
ja ne kazem da me ne pale zene raznih izgleda,ali velike krute grudi daju ekstra nadrazaj automatski.u svakom slucaju,ako imas kompleks,kicu mozes da uvecas do 5cm.
 
Niste u pravu kada kazete da veliki ***** ne predstavlja nista.Veliki ***** je dobar zato sto svojim radom prokrci picku a to je za djevojke uzivanje.Veliki ***** je dopadljiv djevojkama iz razloga sto im je lijepo da isti puse vole kada im dodje do grkljana.A sa malim kurcem nemam idjeu sta moze da se ucini.
 
Psihologue:
Stvarno nije u redu postavljati ovakvu temu i nas koji se nemozemo natji na istoj degradirati shto smo iznad proseka..i tako nemam shto napisati...
Bolje nemoj da pises, posto si nepismen.
Nemas pojma koliko ti zavidim sto ti imas QURAC. Zamisli! QURAC! Mora da mnogo volis sebe jer si toliko poseban.
 

Back
Top