Рускиње и жене са запада

Ne generalizujem,...samo iznosim svoje konstatacije (ja sam žena, by the way).😁
Ја сам жена исто.
Жене су скоро исте биле словенке или западњакиње.
Жене запада и већина европљанки скоро и нема више чиме да се похвали. Осим што су све лепше и лепше јер раде на изгледу. То их не чини мање вредним.
 
Ја сам жена исто.
Жене су скоро исте биле словенке или западњакиње.
Жене запада и већина европљанки скоро и нема више чиме да се похвали. Осим што су све лепше и лепше јер раде на изгледу. То их не чини мање вредним.
Žena je u globalu žena. To je fakat.
Ali daleko od toga da su sve iste, jer nisu isto vaspitavane i odgajane. Nisu ni sve zapadnjačke žene iste, jer većinu boli uvo da rade na svom izgledu ili kako drugima izgledaju.
 
Žena je u globalu žena. To je fakat.
Ali daleko od toga da su sve iste, jer nisu isto vaspitavane i odgajane. Nisu ni sve zapadnjačke žene iste, jer većinu boli uvo da rade na svom izgledu ili kako drugima izgledaju.
Раде на изгледу и добро изгледају.
Не раде на другим пољима.
То што неко назива отвореношћу неко може схватити као простаклук.
То не умањује вредност.
 
Раде на изгледу и добро изгледају.
Не раде на другим пољима.
То што неко назива отвореношћу неко може схватити као простаклук.
То не умањује вредност.
Imaju slobodu da rade i budu onakve kakve žele. Društvo ih ne osuđuje zbog svojih izbora, to je civilizacijski jaz koji postoji između zapadnjačkih i ostalih žena. Prirodno,...žena je uvek i svuda samo žena.
 
Ni jedno biće nije duhovno slobodno u totalitarnim režimima. Kod Slovenskih naroda, oni se samo naizmenično smenjuju i zamenjuju jedan s drugim.
Teže tome da budu, ali nisu.
Мораш имати искуства не причати наративе који си негде прочитао. Рускиње, словенке су потписујем способније неколико пута од западњакиња.
Имају слободу али како теби објаснити.
 
Мораш имати искуства не причати наративе који си негде прочитао. Рускиње, словенке су потписујем способније неколико пута од западњакиња.
Имају слободу али како теби објаснити.
Ok,... kako god ti misliš. Tvoje pravo.
Nije vam ni u duhu, niti u genetici slobodarski duh. Večito vas drugi kine, vi se branite. Od čega? Ne znate ni sami. Izvoli, pa mi pojasni slobodu Slovenske žene. Da bi bila slobodna, prvo to mora biti u svojoj glavi, pa tek onda u svojoj pojavi.
 
Poslednja izmena:
Ok,... kako god ti misliš. Tvoje pravo.
Не мислим. Знам.
Рускиње, словенке, фурају концепт мушкарца али не нужно да би га користиле. Једноставно мушкарац мора бити алфа и способан да буде ослонац жени и деци. За таквог воле да се удају и поштују брак.
Западњакиње су изгубиле то. Брак им није потребан, ако буде буде ако не ништа.
Неретко су понашања и стила, говора тела и језика, бахатијег него мушарци.
Свако бира шта жели.
Зато нпр американци радије за жене бирају вијетнамке јер су згодне неретко лепе и поштују институцију брака.
Воле да американац буде имућан али не остављају ако се десе финансијски проблеми.
 
Не мислим. Знам.
Рускиње, словенке, фурају концепт мушкарца али не нужно да би га користиле. Једноставно мушкарац мора бити алфа и способан да буде ослонац жени и деци. За таквог воле да се удају и поштују брак.
Западњакиње су изгубиле то. Брак им није потребан, ако буде буде ако не ништа.
Неретко су понашања и стила, говора тела и језика, бахатијег него мушарци.
Свако бира шта жели.
Зато нпр американци радије за жене бирају вијетнамке јер су згодне неретко лепе и поштују институцију брака.
Воле да американац буде имућан али не остављају ако се десе финансијски проблеми.
Jaki mi argumenti, stvarno. O tome im u prilog govori stopa razvoda brakova. 😁
 
Не мислим. Знам.
Рускиње, словенке, фурају концепт мушкарца али не нужно да би га користиле. Једноставно мушкарац мора бити алфа и способан да буде ослонац жени и деци. За таквог воле да се удају и поштују брак.
Западњакиње су изгубиле то. Брак им није потребан, ако буде буде ако не ништа.
Неретко су понашања и стила, говора тела и језика, бахатијег него мушарци.
Свако бира шта жели.
Зато нпр американци радије за жене бирају вијетнамке јер су згодне неретко лепе и поштују институцију брака.
Воле да американац буде имућан али не остављају ако се десе финансијски проблеми.
Pre će biti da Amerikanci (često oni ružni ili debeli/stari) traže Vijetnamke i slično jer ovima treba "green card" :mrgreen:
 
Мораш имати искуства не причати наративе који си негде прочитао. Рускиње, словенке су потписујем способније неколико пута од западњакиња.
Имају слободу али како теби објаснити.
Kakvu to slobodu imaju Ruskinje u poređenju sa Amerikankama, deder objasni nam
 
Jaki mi argumenti, stvarno. O tome im u prilog govori stopa razvoda brakova. 😁
Опет верујеш свему написаном
мало искуства
Док у франкфурту жена хвата 2 другара за руке наравно 😁 рускиња нпр ако јој се допаднеш везује се као лепак и поштује
ова са 2 другара тражи лову
рускиња тражи лову али и сама зарађује
шта ти је прихватљивије
 
Опет верујеш свему написаном
мало искуства
Док у франкфурту жена хвата 2 другара за руке наравно 😁 рускиња нпр ако јој се допаднеш везује се као лепак и поштује
ова са 2 другара тражи лову
рускиња тражи лову али и сама зарађује
шта ти је прихватљивије
Daj joj svu zapadnjačku slobodu i od izvorne Ruskinje više nećeš videti ni slovo "R". To je moje mišljenje, potkrepljeno višegodišnjim iskustvom (Ruskinje su mi : frizer, masažerka i jedna koleginica).
Zapravo one je tamo i imaju, samo ne i u svojoj glavi.
 
Daj joj svu zapadnjačku slobodu i od izvorne Ruskinje više nećeš videti ni slovo "R". To je moje mišljenje, potkrepljeno višegodišnjim iskustvom (Ruskinje su mi : frizer, masažerka i jedna koleginica).
Zapravo one je tamo i imaju, samo ne i u svojoj glavi.
Нису западњакиње колегинице
 
Poslednja izmena:

Back
Top