Za Nas... ~ krejzi badiz ~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mortishaaa:
Andjelce:
ma bio sam ironican prema decku... ;)
da da ... mozda ti i poverujem ((8
jel' proslo onih 10god? meni se cini kao da je prosla vecnost (8 (kraj je polugodista :p)
polako, neces ti skoro mene na selo... :P (hm, sto imam zanimljiv novi nick, odakle li ti ideja?)
34.gif
 
~ Sta MRZITE?
Electra:
Nekad mi se chini da se i ja njemu svidjam, pa onda mislim da da... ali s druge strane, utripujem se da je bolje da cjutim jer to nije istina, jer smo samo drugovi, i tako...
ovo mi je jaaaaaako poznato ... (nije licno iskustvo (; ) ... samo se nadam da ces se ti ranije i brze prizvati pameti od te druge osobe ... bolje uradi to ... ((; nadam se da ce i ova druga osoba shvatiti jednomda ~treba to da uradi ... tj da prihvati ...
Electra:
Ne smem, Sasha... shta cju onda? :(
smes ... moras ... bice sve ok ... nemoj da se plasis ... sto pre shvatis da ce sve onda biti lakse i super to bolje i lepse za oboje D:
a da ti njemu kazes da ides na forum i kako je tamo super, p da i on dodje, p vidi sve ovo ... i onda ne moras vise da brined D: :*****

@Andjelce -> ah dodjavola! a taman sam mislila da ce upaliti (8
ne znam SHOCK samo sam se jedno jutro probudila sa ide(j)om da bi tebi verovatno taj nick jaaaaaaaaako odgovarao ... ali ne znam zasto SHOCK samo mi se tako javilo SHOCK
((8

evo ljudi da vam javim moj prosek, iako vas ne zanima :pPp 4.07 (8 i matematicarka mi zakljuci 4, nije mi bila dobra teorija :p

e htela sam da vas pitam ako nije problem da postujem jedan moj sastav da mi kazete sta mislite o njemu OOPS pls ... OoPs


~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
~VERA
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MaRe kako sam se cepala samo da znas ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako si luuuuuuuuuuuuud LooooooooooooooooooooooooooL[/quote] evo js se smejem (((;
Andjelce:
da... sta ti tu nije jasno... neko moze da ima godina a opet malo iskustva... zavisno od toga kakav je zivot vodio... upravo zato sam stavio ~ CESTO~... 8)
zato i ja kazem da ne mora da znaci da ako si mladji, da ne znas nista ...
Andjelce:
a onda se nasla mortisha, koja nije ni obratila paznju sta je Pop komentarisao, tj kojoj je tematici dodao komentar sto se tice tog uzrasta, vec je totalno zaobisla temu o menjanju vere prilikom braka da bi bez nekog protivargumenta reka Popu
LooooooL priznajem da sam 'promasila' temu ... ali ja sam to ~pokrenula, ne jer mislim da on nije u pravu, da Swan zna bolje od njega, nego jer me jednostavno takve recenice ~izludjuju ((;
Andjelce:
pa ako nemaju godine nikakve veze, zasto onda nisi dala svoje adekvatno misljenje o temi i demantovala Popa da godine stvarno nemaju nikakve veze sa tim...
zar ja nisam odgovorila na temu? SHOCK ju SHOCK stvarno nisam (8 no, to nije poenta :p ponavljam da sam to samo rekla, jer stariji uvek(?) misle da znaju bolje :p
Andjelce:
uostalom, ja sam ti na to odgovorio cisto iz sale...
znam :pPp a tebi bas zanimljivo da me tripujes :pPp
Andjelce:
ali posto si ti opet zaboravila da se ovde prica o mnogo krupnijim stvarima (o razlicitim verama dvoje zaljubljanih), ti si opet zapela da ja tebi objasnim kako to da sam ja pametniji ili stagod od tebe... dobro nek ti bude...
iako sam se isprva samo salio sa tobom, sada cu ipak da tvrdim da je to tacno... 8)
znam da nije tema i evo opet se izvinjavam OOPS oops OoPs oOpS
Andjelce:
ti si sama rekla "zasto mislis da si pametniji ako si stariji"... to niko nije rekao... receno je "jos si mala da bi shvatila neke stvari"... izmedju ta dva postoji velika razlika... Pop je govorio o iskustvu, a ti se odmah uhvatila za koeficijent inteligencije..:pPp
e p vidis, tu gresis :p biti pamet i biti inteligentan su 2 razlicite stvari (; ~pamet se stice ucenjem iliti iskustvom ... a inteligencija je nesto sasvim drugo :p (;
Andjelce:
znaci, nisam tvrdio da sam pametniji od tebe (hm, tebe u stvari niko nije ni pomenuo, sama si se ubacila:P) nego jednostavno da o tome (o temi) znam vise nego mala moon (sada se i ja stavljam na Popovo mesto)... iskljucivo zato sto je ona sa takvim pitanjem pokazala svoje jos uvek necu da kazem nezrelo, vec jos u potpunosti nerazvijeno glediste...
znam znam ... sama sam se ubacila, po starom dobrom obicaju OOPS znam da nisi to tvrdio i pp da znas vise od nje ... samo kazem da me je ~iznervirala ta izjava uopsteno ... p sam zato i to zapocela ... i opet se izvinjavam ... a ovo cu da postujem na ~za nas~ da vise ne skrecemo sa teme ...
Andjelce:
a ti Milice, ako ti je do nadmudrivanja samnom, odmah tako reci, napravicemo neki kviz bre... da barem bude zabavno... ;)
moze :pPp salim se, nisam ja rekla da hocu da se nadmudrujem ... m necu vise da se ponavljam (8


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
~ o Alkoholu nesto...

Moon Child:
mortishaaa:
Moon Child:
ja se ne opijam.
a kad se napijes-to ne moze tek tako slucajno da se desi!za oba puta znam zasto mi se desilo-nije bilo slucajno!!!
ne zamerite joj samo je zaboravila da jede (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
hahahahaha...Pa zapravo...tako je! :lol: :wink:
reci da ne znam sve (((8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Sasha85:
mortishaaa:
e htela sam da vas pitam ako nije problem da postujem jedan moj sastav da mi kazete sta mislite o njemu OOPS pls ... OoPs


~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

Daj... ;)
heeeej tnx OOPS (; i recite mi ako sam smorilla OOPS


Čekanje ...

Magija prestaje da postoji ... Do skoro svetla noć sa sjajnim zvezdama i veslim Mesecom počinje da tamni ... oblaci nadolaze ... Polako, ali sigurno, baš kao i crne misli koje se uvlače u Čoveka koji sedi na pragu svoje kuće i čeka ...
Šta on čeka? Ni sam više ne zna, zaboravio je od silnog čekanja ... Celog svog života je čekao nešto .. Koliko stvari je zaista i dočekao? Makar jednu za koju može da kaže da je se seća? ne ... Od nagomilavanja problema, nagomilavanja trenutaka neizvesnosti i sam počinje da se gubi, da nestaje, jer više ne zna ni zašto je, ni šta, ni koliko čekao ... Zaborav ...
Da li sve u životu pada u zaborav? Dete od svog rođenja, dolaska na ovaj svet, stapa se polako u njega ... U početku svi ga paze, gledaju, smeju se, a onda se polako taj broj ljudi oko nas smanjuje i ograničava ... Na kraju čovek umire, retki ga pamte, a onda potpuno pada u zaborav. A celog života je nešto čekao, da bi i to na kraju zaboravio. I tako iznova i iznova i iznova ...
Ovaj Čovek i dalje sedi i razmišlja ... Zna li i on sam o čemu? On samo zna, oseća da se u njega uvlači strah, patnja, bol ... Polako, ali sigurno ... Sve više i više cepajući ga iznutra ... Da li još uvek to može da izdrži? Ranije je bio jači, uspevao je da izdrži ... da se opire .. ali sada? Da li još uvek ima snage za to? I volje? Snaga ... volja ... vera ... nada ... danas si za njega samo reči ... reči čije značenje bledi ... čijeg se značenja možda više i ne seća .. Zaboravlja koliko su te, sada samo, reči nekada njemu značile, koliko su ga puta u životu digle na noge i naterale da nastavi dalje ... Ali sada više toga nema, u njemu je sada samo bol i patnja koji ostaju nakon tih neuspeha, nakon nedočekanih trenutaka, neostvarenih želja, snova ...
On se sada potpuno stapa sa atmosverom oko sebe ... zima je - njemu je hladno, ali osećaja nema ... tmurno je - a u njegovoj glavi je zbrka ... zvezde sve slabije i slabije sjaje - a u njemu nestaje nada ... On je sada u skladu sa tim vremenom. A do nedavno bio je tako veseo, optimističan, srećan u neku ruku, baš kao što je do pre nekoliko sekundi bilo i nebo ...
Šta se to desilo u njemu? Šta je napravilo taj preokret? Šta li je to bilo presudno da ga dovede do ovakvog stanja?! Ne zna ni sam ... verovatno mu je sve dosadilo ... Dosadilo da čeka, da se nada, da sanja, da mašta ... ustalom zašto bi? Kad mu to u životu nije donelo ništa ... Apsolutno ništa ... Osim ... možda osmeha na njegovom licu ... ili možda neke čudne sreće u njegovom srcu ... da li je to zapravo ništa? Možda je nekad dok je koračao ulicom sa osmehom na licu još nekome uneo radost u život, dao mu snagu? Čudno je kako nekad samo jedan osmeh može da ulije nekome snagu ... Kako sitnice znače, sitnice koje nam se čak čine glupe znače nam puno ... Sitnice čine čoveku život ...
Možda, umesto što sad sedi i dopušta atmosveri oko sebe da se uvuče u njega i polako ga uništava, treba da nadje tu neku sitnicu ... Treba da ustane, uspravi se i krene ... Gde? nije ni bitno ... Bitno je da više ne čeka ... Čekanje mu je više dosadilo, treba da se potrudi da to čekanje nestane ... To zavisi samo od njega ...
Ustao je i počeo da korača, gledajući samo ispred sebe, neobazirujući se na ono što je bilo, na ono što je neostvareno i samo razmišljajući kako će biti ...
Sunce počinje da se rađa, polako se uzdižući na nebo, ali je i ono bilo sumorno ... ipak je zima ... bez obzira na to, Čovek uspeva da iskoči iz te atmosvere i nedopušta joj da ga do kraja uništi ...
Ono što nas ne slomi, samo nas čini jačim .

~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
eee, ljudi, ja dobila ukor danas.. i to zato sto su trecaci, koji su imali pre nas cas, uprljali ucionicu, znate, napolju je sve vlazno, pa ostaju otisci od cipela.. i dodje nama profesor u ucionicu i pocne da se dere: sta je ovo??!! kako je prljavo! redari, ajde, oribajte ovo!
i mi otisli po krpu i kofu, i kad smo dosli u ucionicu, oribali pod (tj. ja oribala, moj brat (koji je samnom redar) je samo doneo kofu), tek nam je onda rekao da smo dobili ukor..
a onda nas je prozvao da odgovaramo i podelio jedinice (dobro, tu sam ja kriva, zato sto nisam ucila, ali svejedno.. kao, racunao je, pa je ispalo da prozove bas mene i brata)..
ali, dobila sam i pet iz fizike!!! ljuuuudi! uz FIZIKE :shock: :D :D
 
ufff... ovde ima citanja :pPp

elem... ~bleach is back! niko nije ni provalio da me nije bilo, a? :lol: nema veze, nema veze... ja sam ponovo na kablu i smoricu sve :oops: :oops: :oops: (ne namerno, ja to tako prirodno... :oops: )

veeeeejiki pozdrav za sve (:
odgovaracu i ovde sta ima kad stignem 8)
 
mortishaaa:
Stefan:
Da mi niste nedostajali ne bih ni dolazio!!!
I love you people!!! :D :D :D
hm ... zanimljivo ((8 :pPp salim se (; a vidis da nas i nema nesto ):
Milenica bi trebalo da nam se ~vrati D: D: D:
I really do!!! :D
MA dovoljno, moze i vise ne bih se bunio, al' uvek ce nekog biti!!!
Stigla bleachy a??? :D

Tisha:
Stefan:
Sama si izmislila??!?!?!?! :shock:
ok, nema potrebe za tolikim shock-iranjem ((; nije bas toliko sjajno (; ali tnx OOPS hvaja ... polaskana sam OOPS
Ma ja se lozim na tu kreativnost mladih (posto ja nisam bog zna kako kreativan u literarnom pogledu)pa mi je sve to tako cool... :oops: :D

Mijica:
Stefan:
Nisam ni video temu... :oops:
Vec je nestala sa prve strane kad sam poceo da svracam...
Pogledao sam malo pre prve dve strane...
Inace znao sam da su im rodjendani istog dana...
da da ... samo se ti izvlaci :p (8
eh p ti si znao :pPp ja se ne secam da je Kuliraza igde rekao kad mu je rodjendan ROLL

Rekla mi je hoklica!!! :P :lol:
Ne ozbiljno, znam da smo pricali nesto o tome jednom prilikom... 8)


Morti:
Stefan:
Ko zna sta bih pomislio
da (8 ko zna sta bi TI tek pomislio :pPp (((8 sajim seeeeee (((;
Pretpostavljam da bi to bila neka very prverzna misao!!! :lol: :oops:

mortisha:
to sam i ja isto radila :p ali napokon je raspust (8
Kako kome, kako kome! :cry: :cry: :cry: :cry:
 
gledam ja moju postu ... brisem one silne reklame :p kad primim vec cuvenu por sa ~srecnim lancem ili stagod ... citam ti ja to tako (uvek procitam, ali nikad ne saljem dalje :p) i naidjem na par gluposti ... p da vam ih predocim (8 :pPp
OVA KINESKA MUDROS DONOSI SRECU.NJEN POCETAK JE U NORVESKOJ ~ kineska mudrost iz Norveske??? RoLL da da ... to ima logike!
POSLE NEKOLIKO DANA IZGUBI JE POSO ~ ko je ovo pisao ili ne zna da kuca :p ili mu ne valja tastatura :p
RAZBOLEO MU SE SIN.ON JE TADA POTRAZIO PISMO NAPRAVIO 20 KOPIJA I PIDLAO,9 DANA KASNIJE DOBIO JE VEST DA MU JE SIN OZDRAVEO. ~ opet greske u kucanju SHOCK (8 reci, sin mu se razboleo i ozdravio zbog toga RoLL da da ... naravno (8
NE ZABORAVI NE SALJI NOVAC I NE POTPISUJ PISMO SAMO POSALJI 20 KOPIJA ~ c c c ... posalji preko maila nekome, ali se ne potpisi? zar se nece iscitati moje ime ;pPp a ovo sa novcem uvek smaraju :p
UCENJE JE NAPISAO MISIONAR SA ANTILSKIH OSTRVA ~ dakle da rezimiramo kinesko ucenje, koje je pocelo iz Norveske, a napisano od strane coveka sa Antilskih ostrva ROlL
TO JE ISTINA CAK I AKO NISI SUJEVERAN. ~ ali ovo ne mogu ni u jednom ovakvom lancu da izostave :pPp
a Ta cuvena kineska mudrost glasi =>
PARA VRTI...ALI SRECA MOZE VISE
PARAMA MOZES DA KUPIS KUCU,ALI NE I DOM.
MOZES DA KUPIS POSTELJU,ALI NE SAN.
MOZES DA KUPIS SAT,ALI NE I ZNANJE
MOZES DA KUPIS POLOZAJ, ALI NE I POSTOVANJE.
MOZES DA KUPIS,DA PLATIS LEKARA ,ALI NE I ZDRAVLJE
MOZES DA KUPIS ZIVOT ALI NE I DUSU
MOZES DA KUPIS SEKS ALI NE I LJUBAV

reci ... to sam i ja mogla da kazem :pPp gluposti :p izvinjavam se sto sam vas sad smarala sa ovim .. ali stvarno!!!


Sasha:
Pa,zasluzili ste malo.. :)
Da ne bude kako vas samo grdim... :P
jaooooooooo ljudi p mi smo zasluzili pohvalu od Sashe ... jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... juhuuuuuuuuuuuu ... jupiiiiiiii ... ((((: ~Veseljeeeeeeeeeeeeeee (((;

@ winnetou - cekaj zar imaju pravo da urade tako nesto? koliko ja znam nemaju ... ? izvini, ali to je posao tetkica, a ne vas??? RoLL

Milenica:
elem... ~bleach is back! niko nije ni provalio da me nije bilo, a? :lol: nema veze, nema veze... ja sam ponovo na kablu i smoricu sve :oops: :oops: :oops: (ne namerno, ja to tako prirodno... :oops: )
da da .. zasto bi iko primetio da te nema??? RoLL ko si ti uopste??? ddddddddddddd ... RoLL ((8 :p
Mala vratila si se u pravo vreme ... taman smo se odmorili od tvojih ~smaranja (8 salim seeeeeeeeeee ... nedostajala si nam puuuuuuuuuuuuuno ... nije bilo mnogo chata ((8 :pPp a ja cu na sve tvoje odgovarati ovde, jer ce u svakom slucaju od toga nastati chat ... bolje spreciti nego leciti (8 :p
~WB~
D:

Milenica:
... a sada postoji i kraj... 8)
ne! sada ne postoji kraj! tj sada ne sme, narocito ne sada, postojati kraj!! tako da ... evo ...
insert (:p) iz jednog mog PPa ... kada smo se upoznale ...
ja:
jel' tebi ono bio decko :? :shock: :? :roll:
tako da ... ko razume shvatice (8

*napomena* za Teicu ... ovo je pisano jos pre, dok se bas i nismo druzile kao sad ... to je jos od letos ... opet ~insert iz PPa =>
Milenica:
samo o njemu pricha... :? :lol: 8)

=>
~ Srecan rodjedan Bleach... ;-)

Milenica:
@ Teica ~ da porastem vejika? khm... ti to hoces da kazes da sam ja mala? :? Miliceeeee, ona te je ozbiljno shvatila kad me tako zoves :pPp hihihihi... :lol:
((((8 samo stavljam ~naocari da se zastitim ... nisam ja nista OoPs
Milenica:
@ Vejika Mil(i)ca ~ ti se kao ubedjujes da si mi cestitala na vreme? :p kasno... sta da ti kazem, ali ja vidim datum postovanja i on je 25i (8 ode voz... (8
OoPs oOpS oops OOPS ah ... Draga ... nisi znala da krstarici ne radi sat (8 tako ume nekad da zastane ... tako je i sad SHOCK moras mi verovati ! SHOCK ((8
Milenica:
heeeeej bwe! sta te bliga za net, kad si cestitala 'na vreme' (:p) preko poruke, a jos smo se i videle :D nemo' da me zezas...
kako sta me briga za net SHOCK p tu smo se upoznale D: CrY D: jesam ti cestitala na vreme ... OOPS u jednoj jaaaaaaaaaaaaaako kratkoj poruci OoPs (8 i jesam te videla OOPS :********* ali ~morala sam i ovde (8
Milenica:
da, da, sve neki muzicari... (: sta ces, istrosise se, dok smo dosli do moje godine, sve rodjeno :roll: p eto mene tako... khm... (ne)muzicara :pPp
ne Mala! gresis! SHOCK ... ja sam vrsila neka zracunavanja i dobila da bi tvoja godina rodjenja nosila isto ~muzicara ... sto znaci da jesi D: i biti pozer je vezano za muziku (: :p
Milenica:
@ Posebna_Tema ~ ti vala nisi normalna :shock: p sta ce meni ludaku jednom nevidjenom tema? p ja sam se sokirala za ovu (Sasha, hvala ti mnogo ;) ), a ti bi jos da gomilas... c c c c c c... :p
nego sta! (8 upravo jer si takav Loodak i Zasluzujes Goooooooooooooomilu tema :*** i ne znam zasto si se shock-irala ... p valjda znas koliko si nam draga svima ovde D: ((;
Milenica:
na svoj hvalospev necu da odgovaram, zna se da se ne slazem 8) al' 'ajde da budem fina, nismo same... pa cu => :oops: :oops: :oops:
hajde ovde ako smes :pPp ti ces dobiti ~batine! ti Znas da je sve to istina ... i sve sto sam rekla si ~zasluzila ((: :*
Milenica:
za pesmu nevidjeno hvala!!! (: sad cu da je pustim i da vristim... (:
nema na cemu Najdraza (((: samo nemoj puno da vristis i tripujes tatu OOPS
Milenica:
e da, nisam ni vesela bleach... (8
ti iako ne zelis da priznas, Jesi ~Vesela~ Bleach (: ajde daj neke protivargumente :p tj jesi moja Mala Vesela Bleach (8
Milenica:
Milice, predivna si, znas da te volim neopisivo mnogo... :* hvala ti na svemu, i sada ne mislim na teme, postove i sve sto ide uz to... mislim na tebe (:
a bwe Mala OOPS oops oOpS OoPs ... ~OBOZAVAM TE!!!~ znas da ja isto mislim za tebe (((:****
Milenica:
e sad hvala i na pahuljama (: sneeeeeeeg... (((:
nema na cemu ((; ja trazila neki ~sneg ... ali sam nasla ove pahuljice ... p reko ajde .. (8
Milenica:
@ mala Nina ~ i nemoj da mi pricas kako ne znas sa recima, jer znas savrseno!
upravo! potpuno se slazem! kad nesto sastavis SHOCK bas predivno kazes ! savrseno! evo bas sam citala sad tvoj post SHOCK divno!! :** tucicemo te ako nastavis da se potcenjujes :p
Milenica:
jaw, volite me, provalila sam ja da ste se negde tu zabunili :p
:ljuti_smajli_sa_podbocenim_rukama_i_facom_u_stilu_sta_ovo_treba_da_znaci: ):
Milenica:
(((8
Milenica:
heh, da, sneg... poceo je da pada na taj dan, bas uvece, kad sam bila s Milicom (Sonjica je tad otisla kuci... (8 ), a sutradan je napadao... uf, kako je sve samo belo, lepo, predivno ((((: kao 'bleach~ovano' :pPp LoL
OoPs OOPS oops OoPs da da .. i mi smo isle normalno kao i svaki dan ... mislim sasvim mirno ... i ~radovale se za sebe snegu OoPs daaaaaaaaa ... sutradan sam ja dobila pojukicu .. ~MILICE sve je tako fenomenalno belo ((((((:
Milenica:
kako ste smotani... :pPp
SHOCK SHOCK zar Andjelce? :pPp ajde ja, ali Andjelce SHOCK :pPp
Sasha:
Nadam se da si se lepo provela... :D
ako ti kazem da je mene videla tog dana, sta mislis? (((8 :p
Mala Nina:
Eto, kao da je znao snijeg kad cje da padne :pPppp
nije Kao da je znao ... Znao jke! (8

~ Svadje sa profama
Milenica:
imam neko misljenje da su profesori profesori, a ucenici ucenici i to je neka vrsta ravnopravnosti gde mi ne smemo da pisnemo :p
LoooooooooooL LoL lOl looooool Mala, da li da ti verujem? :pPp s obzirom da znam koliko ~volis da tripujes profesore :pPp

~Neoprostivo ...
Teica:
Jao ja u ljubavi sve oprastam...Bas sam kreten ali sta cu,kad nekog volim onda mu je sve oprosteno
Mala jesi jos uvek sigurna u ovo ((;
Milenica:
sto se drugarice tice... recimo da je bilo tako, ali ta 'obnova' nikako da podje kako treba. stalno nesto zapne...
pitanje je bilo sta bi nas nateralo da uvidimo da je def kraj? p ne znam... nije samo zapostavljanje, ali prvo je nesto sto osetim. osetim da me gura negde sa strane, cak i kad prica sa mnom, cujemo se telefonom, ma zove me vise nego ikada... a opet, to nije to. ni sama ne zna sta zeli, pa se na meni izivljava. i na kraju, od velikog prijateljstva ostane neko kome moze da dodje da izbrblja najveci fazon i da bude faca, ako se 'slucajno' lose oseca u svom velikom drustvu... i ja nemam snage da se borim ni za sta. samo znam da ne zelim da budem lutka.
p Mala, ona ni ne zasluzuje tebe ... mislim da se druzite ... s obzirom sta radi i kako se ponasa ... zaista ne zasluzuje tvoje prijateljstvo .. (;

~Pokloni,primljno i poklonjeno
Milenica:
dobila sam knjigu (: i odusevila sam se... mislim, na sred casa pocela sam da skicim u dobro poznatom ~mortishaaa stilu :oops:
tralalalalalalalala (((8 hej D: a koju knjigu SHOCK ja za to nisam cula SHOCK
Milenica:
a sada bi trebalo da sam u potrazi za najmanje dva poklona... obozavam da dajem poklone, ali se mlooogo nerviram kada ne znam sta da poklonim :cry:
khm ... p da ... RoLL zvuci mi poznato (8 ne brini ... smislicemo mi vec nesto (;

~ u kojoj ste skoli?
Milenica:
kako gnusna laz! :shock: da me ne slusaju :shock: koga ce ako ne mene... :pPp naaaravno da se zekim :lol:
jesam ja streberce, ali kao sto smo juce sve to shvatile... tebo je svako streberce :lol: pa se ja necu lose osecati svaki put kada me prozivas 8) kulisa 8)
ja skolu volem, i preko raspusta idem :da: :da: :pPp nije slucajno sto moram tuda da prodjem da bih isla do Pionira... 8) 8) 8)
ne znam SHOCK izgleda da su osudjeni da te slusaju :pPp jadni (8 :p
ne neeeeeeee ... ko je to tebe slagao da su meni svi strebercici :pPp
*napomena* ko je igde rekao da je biti ~streberce (posebni kad se kaze streberce, a ne ~streber RoLL) lose SHOCK bas naprotiv ((; uostalom, ne moze svako da bude streberce (8***
Milenica:
sta ces :lol: Milica nam ima bujnu mastu... :pPp
alo bre!! LoooooooL ja samo pricam ono sto sto sam ~dozivela/videla ((8

~ LABELLO
Kad_LupimLupim:
Ehehe... lubenica, samo smisljaju nacin da vam izvade pare iz dzepa!
Mala LooooL znas cega/koga sam se setila dok sam citala ovo :pPp


~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
@ winnetou - cekaj zar imaju pravo da urade tako nesto? koliko ja znam nemaju ... ? izvini, ali to je posao tetkica, a ne vas??? RoLL

pa, sta ces, ja idem u takvu skolu gde ti sve radis.. i skidas zvake sa poda, ribas pod, brises prozore i na ormaru i prave prozore..
znas, imam nekog bolesnog profesora koji misli da je bog, pa moram da mu ribam pod u ucionici.. a jos mi je on i razredni :roll: :? :roll:
 
~ Koji alc. smeka mocno
Stefan:
Tisha:
volim da pametujem (8
Pametne osobe vole da pametuju!!! ;)
aaaaaaaaaaaaloooooooooooo bre ... OoPs OoPs OoPs OoPs OoPs OoPs [/quote] daleko sam ja od toga ... OoPs OoPs OoPs OoPs ti bas hoces da se ja postidim ... OoPs OoPs
a da da ... znam, ovo je deo Evil plana kako bih ja prestala to da radim SHOCK
OoPs OoPs OoPs tnx OoPs


Stefan:
I really do!!! :D
MA dovoljno, moze i vise ne bih se bunio, al' uvek ce nekog biti!!!
Stigla bleachy a??? :D
heh ... jde poverovacu ti ... ali pazi kada nesto puno puta ponavljas ne znaci da ubedjujes samo nas, vec i sebe ((; Zar ne Mico? :p
uvek ce nas biti (8 a kad prerastemo tinejdzere SHOCK ...
stize ... nazalost? SHOCK ili srecu? D: pitanje je sad ((8
pih ... kako glupo pitanje (8
stize vidis ... a ja najavljujem tamo njen dolazak ... ~ Povratak Bleachy IIdeo :pPp jao covece sto ja lupam (8 sta cu kad sam hiperaktivna ((8

Stefan:
Ma ja se lozim na tu kreativnost mladih (posto ja nisam bog zna kako kreativan u literarnom pogledu)pa mi je sve to tako cool... :oops: :D
p dobro ti si kreativan u nekim drugim pogledima ((; to je sigurno ... (: ... ali pazi ovo ~kreativnos Mladih LooooooooooooL reci ((; ... a da ... inace i ja obozavam da citam ~lepe (glupa rec :p) ~sastave ili stagod ... i da se odusevljavam kako neki ljudi umeju da pisu (: posebno za razliku od mene :p i to nije da ja sad namerno sebe ~ponizavam(? tupava rec opet :p) ... nego zaista tako mislim ... i nema potrebe da me iko ubedjuje u suprotno (((8 ali tnx enivej (:
jao ljudi pijem cokoladno mleko OOPS OOPS SHOCK (8
aloooooooo bre ovi Gunsi bre nisu normalni!!! p ovo je straaaaaaaaasno ... p oni za svaki drugi spot imaju dve verzije SHOCK reci! znaci ne verujem SHOCK zamislite videla sam neki drugi spot na TVu pored N.rain :pPp ... i P.city (8 ... aaaaaaa ladno druga verzija ... mislim to su neki sitni ~detalji promenjeni u spotu .. ali ipak SHOCK

Stefan:
Rekla mi je hoklica!!! :P :lol:
Ne ozbiljno, znam da smo pricali nesto o tome jednom prilikom... 8)
aha! tako znaci 98 sad cemo da je tuzimo kod kuliraze ;pPp salim se (8
c c c ... tracarite o ljudima sa foruma SHOCK aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhaaaaaaaaa! uhvatila sam vas ... ! vi ste neki tajni agenti koji proucavaju clanove foruma i onda kasnije ~uporedjuju informacij! aha! otkrio si se SHOCK
:pPp o svasta kakve meni sve gluposti nece pasti na pamet! (8

Stefan:
Pretpostavljam da bi to bila neka very prverzna misao!!! :lol: :oops:
eto (8 uspela sam da izvucem priznanje (((8
bravo za mene ((8

Stefan:
Kako kome, kako kome! :cry: :cry: :cry: :cry:
e p dragi moj Stefane, koliko se ja secam ti si se nama jednom rugao za neki raspust :pPp sve u svoje vreme ~ sve u svoje vreme ... (8

Stefan:
mortishaaa
Tisha
Mijica
Morti
alo bre OOPS ti mene ovde hoces da postidis ili tako nesto ... OoPs nemoj bwe... nije ti fora OOPS OOPS OOPS OOPS
jaoooooooo Morti ... OOPS gde se bwe toga seti !! OOPS OOPS stvarno ti nije fora ... OOPS OOPS OOPS ((;


e sad ... setila sam se necega ... i eto posto ne znam gde, na koju temu, to da zmestim ... napisacu ovde ... (8
nesto sam razmisljala SHOCK :p ja celog svog zivota (dobro ne bas celog, ali dobro ...) sebe ubedjujem kako ~sve zavisi od nas samih ... i onda dodjem na cas sociologije na kom ne mogu da nadjem apsolutno ni jedan moguci argument za tu moju tvrdnju ... ROLL ... dakle ... kada nas roditelji ili kogod vaspitavaju, ruzno je reci da nam ~namecu, ali tako nekako neke nase nazovi stavove ... u zavisnosti od tog ~vaspitanja mi sticemo odredjeni pogled na svet i sl. ... onda kasnije u drustvu (koliko god mi tvrdili da nije tako ...) ... radite(mo) nesto .. imate(mo) stavove uvek pod necijim uticajem ... makar to bila da kazem i knjiga SHOCK i kako sad ja da tvrdim da sve zavisi od nas SHOCK ... heh bre ...

ajde dosta sam smarala ... (8
PoZ
MiLiCa

winnetou:
pa, sta ces, ja idem u takvu skolu gde ti sve radis.. i skidas zvake sa poda, ribas pod, brises prozore i na ormaru i prave prozore..
znas, imam nekog bolesnog profesora koji misli da je bog, pa moram da mu ribam pod u ucionici.. a jos mi je on i razredni :roll: :? :roll:
a sto vi to nekazete nekom profesoru ... koji je iznad njega ili staznam ... ROLL ili tetkicama? ako su neke noralne, mislim da one to urade ... hm ... sta znam ... sumnjam da jesu ... RoLL morate da vidite nesto ... mislim ne mozete vi da brisete sve RoLL ti si I god?? RoLL

~ Ljubav??? Ne verujem da iko zna boje od mene sta je to!!!
uh ... samo da je ta tema ostala otvorena, svasta bi izodgovarala :p ih bwe moderatori isuvise ste nekad efikasni [xolor=red]:pPp
((;

e ljudi ... OOPS moram jos malo da vas smaram .. oops
naime ... nedavno su dolazili neki prijatelji od mojih roditelja i oni naravno imaju malu decu .. i sad se ja, jelte opet normalno, igrala sa njima ... i sad kaze ova jedna mala (starija :p) nesto u stilu ~a ovo su nam neprijatelji~ ... i ja kao ~a zasto moraju da imaju neprijatelje?~ i dete stane i gleda me ... i tako mi (za)cutimo ... a ono ne zna sta da mi kaze, u stilu ~a kako da nemaju?~ i ja, jelte jer sam isuvise istripovala jadno dete, a ne mogu ja da ga vaspitavam ;p kazem joj ~dobro i ... ~ da nastavimo 'igru' ... e sad se ja pitam zasto se deca od malena uce tom ~neprijateljstvu, tuci(?), 'ratovanju' i sl. p cak i u ~bezazlenim crtacima? ... zasto se deci prrikazuje toliko crtaca da nasiljem, kad je i u psihologiji poznato da ce deca da imitiraju svoje ~junake? ... ili na pr. ovi pokemoni? koliko sam ja skontala gore navedeno dete oni ne pricaju? svako govori isto uvek, samo neku rec ili tako nesto? ... ROLL ... ne znam nikad to nisam gledala, ni videla na TVu SHOCK OOPS ... uglavnom ... prvo su bili ~teletabisi, a sa ovo ... sta to pokusava da se ~uradi deci .. prvo da ih zatupimo sa ponavljanjem 1000puta iste stvari (gore navedeno dete je i to radilo ...), a sad treba i da prestanu sa normalnom komunikacijom? blah ... sto je najjace sto roditelji pustaju decu da gledaju sve to ... ): znam ja da ne vredi to sto ja sad vas smaram sa ovim .. ali sam se samo setila toga ... p sam morala da se ~istresem ... heh ... :sorry: izvinjavam se ...
mislim vi ni ne morate da citate ovo OOPS nikad nije kasno da vas obavstim, zar ne? :trep-trep:
Pozdravljam vas! i stvarno necu vise da smaram OoPs

~ ~ ~ ~ ~
U svetu Ludih, Normalni su ludi
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
OOOOOOOOOLLLLLLLLLLAAAAAAAAAA!!!!!!
Nisam se javljala poshto sam bila dve nedelje na zimovanju kod caleta u Francuskoj!!! U ala ste se raspisali!!!! Mozda se necu javljati jos malo posto ce mi dosta trebati da sve ishchitam. :roll: Mnogo ste mi nedostajali!!! Kissssss
 
Master_Chief:
Tinar:
OOOOOOOOOLLLLLLLLLLAAAAAAAAAA!!!!!!
Nisam se javljala poshto sam bila dve nedelje na zimovanju kod caleta u Francuskoj!!! U ala ste se raspisali!!!! Mozda se necu javljati jos malo posto ce mi dosta trebati da sve ishchitam. :roll: Mnogo ste mi nedostajali!!! Kissssss
We missed you too... :P
:oops: That's nice. Elem, da vam se ja sad raspricham. Ko misli da cu ga udaviti, neka ne chita.
Znachi, bila sam dve nedelje na planini kod tatice i bilo mi je super. Skijala sam i bordovala ko luda, malo se ispovredjivala... Nisam izlazila neshto posebno ali bilo je tu muvkanja, ali nishta posebno. A sada na glavnu foru meseca: Treba da uzmem avion u Zenevi, pa u Cirih pa tek onda u Bg (conecting flight). Mesto gde smo mi je daleko od Zeneve tako da smo poshli dva sata ranije. I idemo mi tako, kad ono pogledah ja na sat- ZAKASNILA SAM NA AVION I PROPUSTILA GA!!!!!!! Doshla tamo u 10 (a avion u 10:15) i nisu hteli da me puste u avion. Isplakala se ja tamo i sve to pa kupila novu kartu (350 eura!!!!). Morala sam da prespavam kod rodjaka koga nisam videla 10 god. Joj, koja neprijatnost. Ceo dan danas sam bila u stresu da propustim avion i sve vreme sam se probijala kroz ogromne guzve govoreci "Pardon, pardon, i am late for my plane" (za shta nije bilo nikakve potrebe) i svi su me pushtali. Svaki put sam ushla prva u avion i lepo se zalepila na sedishte. Ostace mi trauma. :cry: Shalim se. Sorry ako sam vas smorila!!!
 
Bliznakinja:
winnetou:
Nina89:
ja obozavam labelo i ne mogu bez njega.najdrazi mi je labello clasic jer ne ostavlja boju a ima sjaj.pearl&shine mi se ne svidja uopste jer je jako ruzna boja koju ostavlja


aloha zemljakinjo!!!
hehehehehe.. brisi to odakle si, provalice nas ljudi, ja sam obrisala, jer sam pricala o nekim profesorima..
mada, neka ih, neka vide

inace, ajde da upoznam sve vas sa ninom!
nina je moja drugarica iz razreda.. i hoce da napise knjigu, samo da joj dodje inspiracija.. i ja cu treca da je kupim, posto ce prve dve da kupe aleksandra i ana.. ali, vi ne znate ko su aleksandra i ana, tako da svejedno..
u svakom slucaju, nina je pametna, i nacitana, ima dobre namere u vezi svega.. ostalo ne znam ni ja bas najbolje, tek smo poceli da se druzimo..
pa, ondaK - dobrodosla!!!


Добродошла..
Али то може и на другој теми

e, pa eto, na drugoj smo temi..
pa sad, da svi lepo vidite, i oni koji ne idu na temu labelo..
 
Tinar:
Ljudi, idem danas na Kop. :( Ne ide mi se neshto posebno jer znam da ce biti nevidjene guzve. :x Svejedno, bar ne idem avionom. Tako da, pishemo se u nedelju. Ljubim vas puno...

Ааа..па лепо се проведи :wink: :wink: :wink:

Чим мислиш да неће бити добро...биће сјајно,веруј ми.Мени је тако увек :P :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top