Za koliko biste se (pro)dale?

yusatch

Početnik
Poruka
44
Zanima me za koju svotu novca biste se dale nekome da vas...? Da se ne lazemo, svi mi imamo neki limit: 100, 1000, 5000,... Devojke, zamislite da vam pridje lik koji nije ruzan (podrazumeva se da je normalan i zdrav 8) ), ali ne biste sa njim nikada nista imale. Ponudi vam da vam plati za sex... Da li biste, i za koliko to ucinile?
 
yusatch:
Zanima me za koju svotu novca biste se dale nekome da vas...? Da se ne lazemo, svi mi imamo neki limit: 100, 1000, 5000,... Devojke, zamislite da vam pridje lik koji nije ruzan (podrazumeva se da je normalan i zdrav 8) ), ali ne biste sa njim nikada nista imale. Ponudi vam da vam plati za sex... Da li biste, i za koliko to ucinile?
iskreno-ne postoji-cifra,jer to nebi nikada uradila,ja nisam roba.
 
Znas , pade mi na pamet pre neki dan, da posto se ( neki bar) muskarci ionako ponasaju, recimo kao Bogom dani, onda uopste i nije tako strasno sto im ribe uzimaju pare za 'sve svoje usluge'. Sve cesce ljudi ulaze u neke skroz besmislene 'veze' iskljucivo sex prirode, pa onda sto da ne :? Ako se oni ponasaju kao drkadzije (i zele sex koji se placa), sto bi bio problem da riba kaze pa ok, evo ti cenovnik ... :roll:
( a odgovor na pitanje ne znam, posto se ipak jos uvek ne 'ubacih u promet')
 
raindog:
Znas , pade mi na pamet pre neki dan, da posto se ( neki bar) muskarci ionako ponasaju, recimo kao Bogom dani, onda uopste i nije tako strasno sto im ribe uzimaju pare za 'sve svoje usluge'. Sve cesce ljudi ulaze u neke skroz besmislene 'veze' iskljucivo sex prirode, pa onda sto da ne :? Ako se oni ponasaju kao drkadzije (i zele sex koji se placa), sto bi bio problem da riba kaze pa ok, evo ti cenovnik ... :roll:
( a odgovor na pitanje ne znam, posto se ipak jos uvek ne 'ubacih u promet')
i u toku odnosa samo bacash cene:" ljubljenje...100 evrica.....oho-ho, shta ce tvoja ruka tu...100 evra.....oooooo...gospodin bi neshto vishe od misionarca-100 evrica....."
a ako on kaze :"tako si hladna"
"moj orgazam vredi 200 evra...simuliran...500 evra real-one"
"ali kako cu znati da je ovaj od 500 pravi?"
"well....I guess you 'l just have to trust me"
....i napokon dok on svrshava samo lupash cene.....sigurno ce pristati na njih :lol: :lol: :lol: :wink:
 
yusatch:
Zanima me za koju svotu novca biste se dale nekome da vas...? Da se ne lazemo, svi mi imamo neki limit: 100, 1000, 5000,... Devojke, zamislite da vam pridje lik koji nije ruzan (podrazumeva se da je normalan i zdrav 8) ), ali ne biste sa njim nikada nista imale. Ponudi vam da vam plati za sex... Da li biste, i za koliko to ucinile?
aHm! :roll: Nije ružan, znači :arrow: moguće da bude i meni DOPADLJIV. Normalan (šta li to znači? ali), podrazumevam NENASILAN (što mi je u toj normalnosti najbitnije!). Zdrav :arrow: mentalno i psiho-fizički! (ovog puta dovoljno... bez daljih komentara!)
Avaj! potpuno mediokritetski ALI :idea: za ove ... bi vredelo razmisliti (i to vrrrrrlo brzinski... da se LIK ne predomisli :roll: )

P.S. Zahvaljujem autoru topica :D na vrrrrlo interesantnoj temi za razmišljanje. Pošteno :? oduvek sam smatrala da mi je potpuno jasno da o takvim stvarima imam isključiv NE-stav :oops:
Eeee, čovek se uči (i spoznaje sebe) dok je živ! 8)
 
tamo sam gde....:
iskreno-ne postoji-cifra,jer to nebi nikada uradila,ja nisam roba.

Najcesca recenica. I najpogresnija :?. SVAKO ima svoju cenu! I ta cena nisu najcesce pare kao takve. I svaka zena bi otisla u krevet sa muskarcem koga nebi inace ni pogledala ako joj ovaj ponudi nesto sto joj toliko znaci.
Pa imamo price, progurao je da snimi plocu, da se slika za magazin (Hju Hefner je moj idol), dobije dobar posao ili se 'umili' sefu da bi napredovala. A da nepricam ako treba negde da progura decu ili tako nesto.
Devojke su oduvek padale na stvari koje sijaju. Nekad je to bilo ogledalce i ona srculencad koja se prodaju po vasarima a danas je to sjaj naslovnih strana. Prema tome sve ima svoju cenu, a devojke koje to shvate, shvate i da sva ta sjajna ogledalca mogu i same kupiti pa prihvataju i kes.
 
strani placenik:
SVAKO ima svoju cenu! I ta cena nisu najcesce pare kao takve. I svaka zena bi otisla u krevet sa muskarcem koga nebi inace ni pogledala ako joj ovaj ponudi nesto sto joj toliko znaci.
Pa imamo price, progurao je da snimi plocu, da se slika za magazin (Hju Hefner je moj idol), dobije dobar posao ili se 'umili' sefu da bi napredovala. A da nepricam ako treba negde da progura decu ili tako nesto.
Devojke su oduvek padale na stvari koje sijaju. Nekad je to bilo ogledalce i ona srculencad koja se prodaju po vasarima a danas je to sjaj naslovnih strana. Prema tome sve ima svoju cenu, a devojke koje to shvate, shvate i da sva ta sjajna ogledalca mogu i same kupiti pa prihvataju i kes.
Uuuuuuuu, ti si se bas slabo kretao za svoje godine...
'ajd jos jednom, izvlacim ti iz konteksta...
strani placenik:
...shvate i da sva ta sjajna ogledalca mogu i same kupiti...
Sjaj naslovnih strana, kazes?
Iznenadio bi se kada bi znao koliko zena postoji kojima je sjaj naslovnih strana jedna od poslednjih stvari koju bi na svetu pozelele.
 
Najcesca recenica. I najpogresnija . SVAKO ima svoju cenu! I ta cena nisu najcesce pare kao takve. I svaka zena bi otisla u krevet sa muskarcem koga nebi inace ni pogledala ako joj ovaj ponudi nesto sto joj toliko znaci. veruj mi da nisi u pravu....postoje neke druge stvari koje su jace od te tvoje cene..
 
:lol: evo odgovor.
Meni to ionako nepada tesko.
:roll: Doduse sada se retko desi da prihvatam Aliiiiiiiiiiiii kada je ponuda korektna ide nekako.
Riba vece:sa kondomom podrazumeva se bez orala650eur+placa hotel+dorucak+plus premija po odradjenom poslu+poklon+preporuka=1600eur.
Tip vece:1200eur+hoteel+premija+baksis+preporuka+vecera+dorucak=2500eur.Naravno bez poljubca sa kondomom bez orala i naravno ja kao aktivni ucesnik.
Pa ko voli nek izvoli. 8)
 
tamo sam gde....:
Najcesca recenica. I najpogresnija . SVAKO ima svoju cenu! I ta cena nisu najcesce pare kao takve. I svaka zena bi otisla u krevet sa muskarcem koga nebi inace ni pogledala ako joj ovaj ponudi nesto sto joj toliko znaci. veruj mi da nisi u pravu....postoje neke druge stvari koje su jace od te tvoje cene..

Verovatno si u pravu.
(a pogotovo ako je materijalna situacija losa, jer inace ne bi bilo onoliko sirotih devojaka koje zive od toga)
Ali, mislim da ipak ne bih mogla, kao ni vecina devojaka.
Nego, da ne iskusavamo sudbinu....
Najbolje je pozeleti da je nijednoj od nas ne desi takva sansa i da dodjemo u isusenje.
 
Bustura:
:lol: evo odgovor.
Meni to ionako nepada tesko.
:roll: Doduse sada se retko desi da prihvatam Aliiiiiiiiiiiii kada je ponuda korektna ide nekako.
Riba vece:sa kondomom podrazumeva se bez orala650eur+placa hotel+dorucak+plus premija po odradjenom poslu+poklon+preporuka=1600eur.
Tip vece:1200eur+hoteel+premija+baksis+preporuka+vecera+dorucak=2500eur.Naravno bez poljubca sa kondomom bez orala i naravno ja kao aktivni ucesnik.
Pa ko voli nek izvoli. 8)

tako to rade profesionalci .....ovi ostali , :wink: daj sta das ,moze i za dz ,vazno da ja nisam roba
 
Baby Kate:
didy_yu:
tako to rade profesionalci .....ovi ostali , daj sta das ,moze i za dz ,vazno da ja nisam roba
Ehhh, sad...
Profesionalci i "ovi ostali"...
Nista u zivotu nije bas crno-belo, pa ni ovo.

Ma naravno da nije ,ali me strasno nerviraju komentari tipa Ja??Nikada ...nisam ja roba i tome sl.Zanima me da li bi odbila cifru od koje bi i njeni praunuci mogli da zive lagodno?
 
didy_yu:
Za mnogo vise noci-mnogo manja cifra ,ali prihvataju.Da se iznenadis koliko ih je.Mada ,ako kazes da takve postoje -verujem ti ja :)
Ja se uopste ne iznenadjujem...
Znam da ima mnooooogo vise onih zena (ali i muskaraca) koji razmisljaju na taj nacin...njima je definitivno u zivotu sve mnogo lakse...
Ali kao sto se ti najezis kad cujes "ja ne bih nikada, nisam ja roba", tako se i ja najezim kad cujem "SVE ZENE imaju cenu..."
Nema pravila bez izuzetaka.
 

Back
Top