Za koga mi četnici da glasamo na beogradskimk izborima?

Покрет обнове Краљевине Србије прва је аутентична монархистичка странка у модерној Србији.



На Оснивачкој скупштину у Београду, 3. јуна 2017. године, изабран је Организациони одбор и донета је Одлука о оснивању Покрета обнове Краљевине Србије (ПОКС). Усвојен је Оснивачки акт, Програм и Статут странке, а за заступника ПОКС-а именован је народни посланик, господин Жика Гојковић.

У Организациони одбор ПОКС-а
ушли су представници неколико најјачих општинских и градских одбора странке у Србији.

Више од 12.000 грађана за само седам дана, подржало је својим потписом оснивање нашег покрета, показујући тако уверење да ћемо се свом снагом, вољом и срцем, борити за обнову уставне, демократске, парламентарне, Краљевине Србије, на челу са династијом Карађорђевић.
Законски заступник Покрета обнове Краљевине Србије Жика Гојковић, 31. јула 2017. године преузео је у Београду Решење о регистрацији, којим је и званично потврђено да је ПОКС постао регистрована политичка странка у Србији.

Основни циљеви Покрета обнове Краљевине Србије су обновa Краљевине Србије, очување и неговање породице и породичних вредности, децентрализацију и регионализацију државе, очување културне баштине и придруживање Краљевине Србије Европској унији.

Наша странка се залаже за исправљање свих неправди комунистичких власти у прошлости, укључујући и враћање неправедно одузете имовине свим грађанима после Другог светског рата и отварање досијеа служби државне безбедности. Без расветљавања прошлости нема правог напретка и развоја у будућности.

Оснивањем више од 50 градских и општинских одбора широм Србије, наш покрет је постао надолазећа политичка снага у Србији.

Велика изборна скупштина ПОКС одржана је 15. октобра 2017. године у Центру „Сава“ у Београду, а на њој је Жика Гојковић изабран за председника странке.
*************
Predrag Marković nosilac liste Pokreta obnove Kraljevine Srbije

11. januar 2018.

Na osnovu odluke Glavnog odbora od 3. decembra 2017. godine, da POKS na lokalne izbore u Beogradu izađe samostalno sa svojom listom kandidata, Predsedništvo POKS je sinoć odlučilo da nosilac liste bude Predrag Marković

 
Poslednja izmena:
MI četnici smo desnica, kapitalizam, monarhija, kraljevina, verujući ljudi u boga!!!.

Nikako komunisti, socijalisti, levičari ne dolaze u obzir. Sada...... možda...... zažmurimo na republiku.

Tako za koga da glasamo???

Jasno je da je Šešelj obećao spomenik Draži ali...on je već bio na vlasti. I TO BAŠ JE BIO!!! I šta je uradio jedno veliko ništa. Uvukao se u javna preduzeča i dogovorio sa komunistima a Dražin grob mu nije palo na pamet da traži!

SNS je stranka desnice kako kaže njihov program ali......oni se ne pridržavaju svog programa i to već godinama.

Za koga mi četnici da glasamo???:think:

Ti bi, po stavovima, mogao za druga Tita. Mada on nije više živ, kao što ni Četnici ne postoje od 1941. godine.
 
Četnik koji je ateista, i pljuje po SPC, ne priznaje naciju, hoće da se odrekne državnosti... :D Nema tu ni č od četnika.

Naša krilatica je "s verom u boga za kralja i otadzbinu". Nigde se ne kaže da mora da bude hrišćanski bog tako da taj uslov zadovoljavam!
Četnici su se borili za UJEDINJENJE srba ja se borim za UJEDINJENJE sa drugim narodima. Ujedinjenje je ovde glavna poruka.
 
Probao sam već. I mogu da ti kažem daa definitivno nisam usamljen. Daaa ima ubačenih elemenata od strane udbe ali....nisam sam.

autenticnih cetnika vise nema, kao sto nema ni partizana, pre svega, tako da pravis gresku govoreci "za koga da glasamo MI cetnici" vec ako tako nesto zelis reci "za koga da glasaju pro-cetnicki glasaci"
drugo, ne postoje pro-cetnici glasaci, jer su cetnici nastali kao pokret iz nuzde, da se drzava odbrani od okupatora, iako to nije bio pocetak cetnika
cetnici postoje jos od 1903, zvali su se i komiti mada ih tako ne zovu cesto jer su postojali i bugarski komiti, i srpske komite to jest cetnici ucestvovali su u balkanskim ratovima, dok je draza bio bebac i **** u pelene i dalje
ako ces vec da podrzavas autentican cetnicki pokret ( a ne ravnogorski koji je nastao kao spin-of ) trebao bi podrzavati cetnickog vojvodu kostu pecanca, oca cetnistva, al gle, taj pecanac je jos 1941 usao u pakt sa nacistima i protivio se drazi, kriveci ga sto je ukrao ime i slavu cetnika, za sta donekle je i imao pravo, jer kakav god pecanac bio, ipak je on zapoceo cetnicki pokret
dakle RAVNOGORCI = / = CETNICI
ako vec pricas o ravnogorcima, oni nisu bili nizasta narocito opredeljeni sem da su za kralja, i funkcionisali su samo kao vojni anti-fasisticki pokret, a da ne pricamo o ekonomskim principima i sl. :hahaha:
zamisli knjigu, ekonomski principi cetnickog pokreta :hahaha:
tako da jeste, ipak nemas blage veze sa cetnicima
 
Naša krilatica je "s verom u boga za kralja i otadzbinu". Nigde se ne kaže da mora da bude hrišćanski bog tako da taj uslov zadovoljavam!
Četnici su se borili za UJEDINJENJE srba ja se borim za UJEDINJENJE sa drugim narodima. Ujedinjenje je ovde glavna poruka.

ти си дефинитивно и луд и збуњен...Бог се пише ВЕЛИКИМ словом,те твоје демоне у које очито верујеш ,чим у ЈЕДНОГА БОГА не верујеш, и треба малим словом да пишеш...друго,латинични четник је очито комунистички продукт....треће, равногорски четнички покрет је убио мноогооо Срба по наредби *патриотске владе* из Лондона(ја херојчина...) А НИЈЕДНОГ УСТАШУ?КОЈА ЈЕ БИЛА СВРХА ДРАжИНОГ ПОКРЕТА?!Цео рат су смрдели у Србији и убијали и пљачкали Србе и покојег комунисту и Немца и игнорисали позиве да оду у НДХ и помогну српском народу кога су черечиле усташе....чак ни до Војводине нису смели да оду да се са ујама обрачунају већ су цео рат провели роштиљајући и локајући по планинама централне Србије..да нам не трабају можда такве јуначине?!што нису Дражини *јунаци* отишли да помогну Ђујићу цео рат? Равногорци су били прави издајници у другом светском рату а не они који су покушали да спасу шта се спасти може кад су *патриоте из Лондона* закувале цео тај хаос...
 
Ali....mediji nisu okupirani. Nego ih je AV sve kupio. I to je sve. Ako hoćeš do info apsolutno možeš da dođeš. I.aš facebook, instagr, twiter tu svi kenjaju koliko i šta hoće.

КАКО НИСУ ...погледај само власнике новина и електронских медија - СВЕ САМИ СРАНЦИ...:think: :aha2:

Не постоји " наш фејсбук " ...то је... ЗАБЛУДА

Мислиш... ако пишеш на српском ..да је то " наше "

ТО ЈЕ ЧМАРИЧКА ДРУШТВЕНА МРЕЖА

Имаш и Google на српском, јел мислиш да је и он " наш "?

Исто важи и за твитер и истанграм...:aha2:
 

Back
Top