Za cim bi ste zalili da ovog trenutka, dok citate ovaj naslov umrete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S obizrom na to da bih , ako bih umrla ovog casa, bila nepovratno mrtva mislim da ne bih imala mogucnost da zalim za bilo kim ili bilo cim.
Dakle, da li bih zalila za necim/nekim?
Ne.

Jaoooj, sad filozofija...prvo odkud ti znaš da mrtva nemaš mogućnost da žališ? Mislim da i najveći ateisti ostavljaju u sebi 0,1 % da možda postoji nešto posle. A drugo, valjda se razume suština pitanja...uostalom, ljudi na samrti žale...tako da bi moglo da se pita da ovoga trenutka saznate da ćete umreti za 10 sekundi za čime biste žalili?:D Mada je za taj fleš potrebno manje od sekunde, ali ajde za cepidlake nek bude 10:D
 
Jaoooj, sad filozofija...prvo odkud ti znaš da mrtva nemaš mogućnost da žališ? Mislim da i najveći ateisti ostavljaju u sebi 0,1 % da možda postoji nešto posle. A drugo, valjda se razume suština pitanja...uostalom, ljudi na samrti žale...tako da bi moglo da se pita da ovoga trenutka saznate da ćete umreti za 10 sekundi za čime biste žalili?:D Mada je za taj fleš potrebno manje od sekunde, ali ajde za cepidlake nek bude 10:D

1. Ne smaraj me. Ili hajde da to kazem na lepsi nacin : Ako ne mozes lepo da razgovaras suzdrzi se od posprdnih i komentara u stilu " Jao oppeeet filozofiraas", " Jaaaoooo pravis se pametnaaa". Ne stoji ti.
2. Nauci sta je filozofija pa onda ubacuj reci gde im nije mesto
3. Nisam ateista nego agnostik
4. ja znam sve. A ponajbolje znam sta mislim konto ove teme. Bicu mrtva za 10 sekundi, kako ce mi zaljenje pmoci?

I hajde kad sam vec u speedu
par pitanja

A otkud ti znas da svi ljudi na samrti zale? Jesi li bila nekada na samrti? Ili ti je mozda neko na samrti dosapnuo da zali za necim?
 
Poslednja izmena:
Lana :lol:

Zalio bih sto pre nisam postavio ovaj smajli:
mini-wink-glasses.gif
Sad ne zalim ni za com...:cool:


Joooj, živote... O.o



Za tih par sekundi ne verujem da bih razmišljala o tome... -.-
 
Apsolutno NIŠTA! Mislim, verovatno mi mi nedostajalo to što nisam živ, al ništa konkretno... I kad umrem, pretpostavimo, za 50 godina verovatno će biti onoga e mogao sam više, bolje, lepše... Svako to pomisli... Stga ne vredi filozofirati šta bi moglo, trebalo, nego to raditi... Stvarno za čime da žalim, koja je svha toga, šta imam od žaljenja!? Ništa! Inače u životu nemam običaj da kukam i žalim zbog nečega što je prošlo, šta da se radi, ako može popravljaj ako ne ajmo da pravimo novo, posle jebanja nema kajanja (mada MAKAR tu, ima popravke);)
 
Zalim jedino sto ovakvih tema VEC IMA.

Zalim kucko nema! Prc :manikir:

brate si ti emo?
koj vam je ***** sa ovim temama o smrti

Nisam emo, nego umetnik. A da ti nisi gej? :bye:

I prekinite da kenjkate. ;)
To sto su neki ljudi ograniceni nije vas ni moj problem, a pitanje je jednostavno.
Sto komplikujete stvari? :dash:

I niko jos nije osetio dah smrti na vratu? :thumbdown:

E ljudi da vam kazem nesto iskreno>

Umesto sto serete kazite nesto pametno za pocetak :super:


PS

Neka se niko ne uvredi , ko se ljuti ukleti mu PIP :per:

:hahaha:

E da, vodite ljubav a ne rat! :p

PSS

Rat se vise isplati :lol:

Poz :cmok:
 
Nisam ateista nego agnostik

Molim vas da vase seksualno opredeljenje zadrzite za sebe :hahaha:

koji si ti narkoman

A sta si ti? :thumbdown:

brate ti si prso

Nisam prso nego me je udarila struja :p

Staaaa jeeeeeeeeeeeeee???????? O.o


Predstavlja vreme riknjavanja iliti zadnji dah koji covek udahne na ovom svetu

PS

Drzite se teme, odgovarajte na moja dva prosta pitanja.
I ne postavljajte glupa pitanja nego pametne,promisljene odgovore.

:hvala:
 
Poslednja izmena:
koji si ti narkoman

Bas je simpatican decko(:


Nego,
ja bih zazalila jedino sto nisam imala vremena da kazem svojoj porodici jos par reci,da ih vidim...Zato mi je smrt u snu,ili bilo koja iznenadna strasna :|
Nista drugo,jednostavno ne razmisljam o tome sta sam propustila,nisam uradila,zato sto mislim da imam jos dosta vremena ispred sebe da ostvarim odredjene ciljeve(:
 
ALO JEL OVO SVASTARA ILI PDF TINEJDZERI ???

Na koga ti vices purgeru?

Magla! :banovati:

Ti mu ovde dodjes najpametniji? Nije nego! :tease:

Vozdra i nemoj da sam te vise ovde video! :super:

Ako hoces ucestvuj, ako ti se ne svidja nemoj ni da prilazis.
Leci svoje komplekse na drugom mestu, ovde vise nisi dobrodosao! :plez:


:hvala:
POZ
:bye:

PS

Sto mi nisi na blizinu sake pa da te pojedem ko medved karamelu :hahaha:

PSS

Ko se ljuti, uleti mu PIP :per:

Odavde ide izmena

-Au ovo gore sam sve rekao na prvu loptu, nisam video da covek trazi paznju pa provocira.
Najbolje bi bilo da iskuliramo Mikija neka on pise sta hoce, uvazavamo njegovo misljenje al ga ne shvatamo ozbiljno.
Miki poz i neka ti je laka zemlja :hahaha:

i jos jedna

Izvini Miki ako sam rekao nesto sto te provocira, ali tvoj komentar mi najvise licio na purgerski

Izvini o5

Eto smekeru

Pozdravljam te
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top