Za 4 godine vlasti Borisa Tadica cene duplo vece a plate 100 evra manje u proseku

Nažalost ovo je rezultat zajedničke vlasti Tadića,Dačića,Krkobabića,Palme,Dinkića,Draškovića,Čanka,Pastora i sličnih likova. Rezultat je poražavajući a rezultati izbora su takvi da će nam vladati isti i ništa ne obećava da će se bilo šta promeniti. Stanje je sad neuporedivo gore nego pre četiri godine a snage koje bi mogle da izvuku zemlju nisu u mogućnosti da to urade. Narod je, umesto da ozbiljnije kazni, nagradio SPS i društvo sa duplim brojem glasova a ostale nije dovoljno kaznio na izborima. Teško je verovati da će nas ovi koji su krivi za stanje - iz njega izvući.
 
E ovo vam je visina prave plate u Srbiji. To je 100 evra mesecno. Jer plata zaposlenih nije nikakvo merilo sobzirom da svaki zaposleni izdrzava jos gomilu nezaposlenih . Sto decu sto nezaposlene bracne partnere itd.

Jer ako ja radim za 400 evra, a kuci imam dvoje male dece i zenu, moj prihod mesecni nije vise od 100 evra , jer ostatak moram da potrosim na njih . Da ih nahranim obucem itd.

Znaci prava realna prosecna plata po glavi stanovnika u Srbiji je 100 evra mesecno.

To je pravo lice ove Srbije.

VI NARODE ZNACI ZIVITE I RADITE ZA 100 EVRA MESECNO U PROSEKU!

i to ko ima srece
 
Ipak, prava slika Srbije, kada je o platama reč, može se videti tek kada se pogleda koliko njen svaki stanovnik zaradi.

A posmatrano iz te perspektive, slika je veoma tmurna, naročito za one koji ne žive u Beogradu i Novom Sadu. Crni se na primer, stanovnicima Opova koji mesečno po glavi stanovnika imaju tek 1.852 dinara. Novosađani imaju jedanaest puta više - po 20.723 dinara.

VI NARODE ZNACI ZIVITE I RADITE ZA 100 EVRA MESECNO U PROSEKU!

Kad platiš komunalije u minusu si !!! :sad2:
 
Ебаји га, ал 430 евАра је тадићистански сан.
Što jes,jes , mada nit je Koštunica tada pričao ono što sada priča baš naprotiv,nit je imao veze sa politikom , da ne govorim da su tada i u Madjarskoj , Španiji,Grčkoj ili Italiji plate isto bile značajno veće nego danas .
 
Poslednja izmena:
Продавци у Максију и Идеи раде за толико.Провизију за мобинг над њима узима Тадић и Динкић.

oni makar mogu da pojedu neki krastavac ili koju bananu za dz,pa tako preguraju mesec,a sta mi koji zaradjujemo 8.500 hiljada a moramo i to voce i povrce da kupimo,nemamo ni za internet,evo iz parka se javljam,koristim telenor za dz:cool:
 
Što jes,jes , mada nit je Koštunica tada pričao ono što sada priča baš naprotiv,nit je imao veze sa politikom
?!?
, da ne govorim da su tada i u Madjarskoj , Španiji,Grčkoj ili Italiji plate isto bile značajno veće nego danas .
Тешко да је куповна моћ у наведеним Гчкама, Шпанијама, Италијама...колабирала као овде
Само нам је дуг једнако неодржив.
 
?!?Тешко да је куповна моћ у наведеним Гчкама, Шпанијама, Италијама...колабирала као овде
Само нам је дуг једнако неодржив.
Mislio sam sa ekonomijom , ekonomija je i tada i sada bila potpuno ista , pumpanje javne potrošnje bez ijedne ozbiljne proizvodne investicije ,tako da je to moralo da pukne svakako .
Tamo negde 2005 -06su Dinkić i Labus sa realnih 300-350 evra podigli plate u javnom sektoru ,policiji , prosveti i zdravstvu na prosek od oko 500 a naravno to nije pratilo povećanje proizvodnje i rast neke privredne aktivnosti , tako da faktički i sada žanjemo to .
 

Back
Top