Ruske vlasti raspisale poternicu za premijerkom Estonije

Другарица Захарова боље да не шири фронт, јер ни Украјну не могу да примире... Само убрзава своју пропаст...
Мислио је и Гитлер да је Русија пропала... и кад је био најсигурнији у то, хоп, Руси направише прекретницу, сломише му армију и сравнише Берлин.

Тако да не будите сигурни толико у ту ,,пропаст" Русије.
 
Мислио је и Гитлер да је Русија пропала... и кад је био најсигурнији у то, хоп, Руси направише прекретницу, сломише му армију и сравнише Берлин.

Тако да не будите сигурни толико у ту ,,пропаст" Русије.
Пропаст Немачке је због уласка Америке у рат...

Мани се пропаганде, нису 90те...
 
Kad im unište maticu neće imati šta da traže ovde.
То сам и ја смислио, али није тако кад промозгаш...

Докле год имају резервни положај, могу да бацају песак у очи...

Главно упориште Мордора је Немачка, па Србија, мада смо се добро камуфлирали, а Немци још боље...

Дакле, прво се изнутра чисти Европа, па тек онда Мордор...
 
То сам и ја смислио, али није тако кад промозгаш...

Докле год имају резервни положај, могу да бацају песак у очи...

Главно упориште Мордора је Немачка, па Србија, мада смо се добро камуфлирали, а Немци још боље...

Дакле, прво се изнутра чисти Европа, па тек онда Мордор...
Sa odlaskom Stazi Merkelice stvari su se malo počele menjati u Nemciji.
 
Pa za šta ti se onda bori putko? Zar to nisu svete ruske zemlje ruskog sveta?
За Ослобођење Украјине.
Ја подржавам ту Свету Борбу, али моја Отаџбина је Србија и кад она буде кренула у Свети Рат за повратак отетих територија, ја нећу часити ни часа и одмах ћу се придружити Српској Војсци!

Али морамо сачекати погодан тренутак за то...још није ни време ни прилика.
 
Sa odlaskom Stazi Merkelice stvari su se malo počele menjati u Nemciji.
Мрка капа... Русијаци због млитавости и педерисања центриста, бургијају ЕУ преко АФД...

Зато је по мени најбоље Пољаке гурнути у Естонију, док има времена први да се зада ударац...

Не треба чекати стално да Мордор напада, јер Укрима мора да се помогне ширењем фронта, зато што Руси очито желе да купују време док не скувају дебилне Немце, који опет гутај соци-руску анти ЛЏБТ пропаганду...
 
Нетачно и једно и друго. Прекретница је била Битка за Стаљинов Град!
Т оје за Русе прекретница... Ти ни не знаш да је Америка наоружала Русију у сред рата, а и заборављаш да су Немци добар део вратили у Нормандију...
 

Back
Top